bugün

Galatasaray'a tekrar gelse işlerin düzeleceğini sanmanız çok komik.
Gelmesin abi, gelmesin. Ee yetti be. işler kötü gider Fatih terim gelir. Yeter artık. Hiç mi tuchel gibi, löw gibi proje hocaları gelmeyecek bu takıma ? Hiç mi yeni nefesler aramayacağız ?
Eyvallah, yaşattıklarına minnettarız ama artık değişim gerekiyor.
Hakkı ödenemeyecek hoca. Ama artık Galatasaray için yenilikler, değişimler lazım...
Volkan Babacan deden gazeteci döven tipi milli takıma alacak mı merak konusu olan kişi. Disiplin falan filan diye Volkan Demirel'i kaç defadır almıyor bakalım ne kadar delikanlı. Evet.
fatih ve ekibi gelirse zaten anadolu maçlarının yüzde 80'ini lobi ile kazanırız.
Çok maliyetli bir teknik direktördur. Her geldiğinde yüksek paralar istemiştir he başarı almıştır orası ayrı fakat şuan ki yönetim bu kadar para çıkarır mı fatih terime orası düşündurur. Benim şahsi görüşüm çapsız dursundan 5 kurus para çıkmaz ve terim gelmez.
Kader ortağı.
yakinda yine galatasarayi sikecek adam.
Futbol denilince akla gelen ilk isimlerden birisidir. Ayrıca çok sempatik adamdır.
milli takıma damadının menajerliğini yaptığı futbolcuları her şartta davet eden teknik adam.
ardadan küfür yemiş koca yürekli adam.
siyaseten bulunduğu ve hiçbir başarı kazanamadığı milli takım koltuğunu hak etmeyen antrenör.

istifası türk futbolu adına bir temizlik olur.
bence artık bazı şeyleri bıraksın...

neleri mi?

babacan rollerini en başta.
tek patron benim masallarını, kabadayılık ayaklarını, racon kesmeleri bıraksın artık!
oyuncular benim evladım palavrasını, milliyetçiliği, milli takımı vsvs.
bırak hocam ya...
sayende çarpık, başıboş, mafyavari, raconlu, bol şiddetli bir milli takımımız oldu. utan ve bırak. arda senin eserin ve sen bu kolpa tavırlarla devam edersen yeni nesilden çalışkan ve ahlaklı sporcular yetişmez.. ancak ve ancak atarlı, özentili, görgüsüz, ahlaksız gençler yetişir..
iyi bir kadro sayesinde uefa kupası yüzü görmüş olabilir. ama ileri vadedeki iştirakleri ile hem gs ye hem milli takıma kar değil zarar vermiştir. bu gün şenol güneş, abdullah avcı gibi adamların başarılarıda gözler önünde. artık vakti dolmuş bir teknik adamdır. arda ile olan husumetide takıma iyice zarar vermiştir. olayları kendi reklamı halinede getirmesi cabası.
egosu arda turan'a yetmemiş.

(bkz: fatih terim in arda turan ın saldırısını görmemesi)
Arda tarafından a*ına koyulmuş olan Teknik Traktör.

Bir de "imperatore" diye lakabı varmış.
Bence o "Tractore" olmalıydı.
Futbola ilgim tamamen bitmeden tekrar galatasaray a dönerek, avrupa kupaların da tarih yazmasını istediğim büyük şahsiyetli hoca.
milli takımda yokken istenen varken istenmeyen garip adam.

bence bırakmalı. şenol güneşe sakın bulaşmayın.
herkes gidiyor bu şovmen neden siktir olup gitmiyor acaba. yılanın başı bu.

bu herif gitmeden milli takım maçı izlemedim, izlemeyeceğim.
Adam basın toplantısını sanki kendini övmek için düzenliyor. Yarım saattir ben yaptım ben ettim diyor.
kazandığı onlarca kupa ve katıldığı onlarca turnuva ile türk sporunun gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörü.
Yarinki mac sonrasi istifa edecektir. (bkz: simdi tudor dusunsun)
Yarın yenilir ve istifa eder.
Galatasaray'ın elinde sıcak para varken fatih Terimin gelmesi Galatasaray'ın önümüzdeki 5 yıllık kadrosunu yapılandrır.
Doğal olarak gelmesini istemeyen çok kişi var.
Bir Galatasaraylı olarak tudor mu Terim mi derlerse düşünmek ile zaman kaybetmem.
Arda'ya sağlam giydirmiş.
ben şikayet etmem sorun çözerim.
(bkz: merhaba ego bey) 1 senedir çöze çöze bitiremedi sorunları.

edit:buse terim eksiledi.
şu an arda turan olayı hakkında açıklamalar yapıyor. kimse suçlu değilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=uxgKogFymQU