bugün

entry'ler (473)

yerel mahkemenin aym kararını tanımaması

Adaletin evlatlıktan reddedilmesidir.

kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti

Kime yandığı belli olmayan, kadir kıymet bilmeyen bir ada parçası.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Fakirliğin anasını avradını s*keyim.

feminist antisi

Evet ben bir feminist antisiyim.

Kadına saygım ve hürmetim sonsuzdur. En başta bir aile mensubuyum, kız kardeşim yok ama annem var.

Feministin diye role girenler, feministlik taslayanlar; her zaman her konuda mantıklı olduklarını söylüyorlar.

Bir kaç gavatın işlediği suç, yaptığı hareketler ve söylediği sözleri bütün erkeklere mal ediyorlar.

Bu şekilde feminizmin asıl olgusu dışına çıkmış kadınlar için tavsiyem (bkz: beyin nedir) yazısını okumalarıdır.

orman yakan orospu çocuğu teröristler

Buldukları gibi yanan ateşin içine fırlatılmalıdırlar.

fenerin mke ankaragücünden 3 gol yemesi

Hakem +5 oynayın demiş ben 5'i yediler sanıyordum.

tuttur iddia

Beyler sa; benim bir arkadaş var iddianın bugunu bulmuş a.koyum 2-3 gol oynuyor bildiği bilmediği maçlara 3 günde 954TL para kaldırdı. Gaza geldim oynayım dedim... Cebimde ki 60TL'yi kupona bastım aykü tek maçtan yattım... Namahrem yerine dön almaya param bile yok, batımı skeym.

kafama sık kafama

boş boş boş boş boş boş boş boş boş boş boş.

tcmb kurları

Türkiye-ABD arasında din adamı Brunson gerginliğinin sonrasında Türkiye’den bir kurulun dün ABD’ye gitmesi sonrasında dolar kaşısında toparlanan TRY, yeni güne değer kayıpları ile başlıyor.

**Mevzu yalnızca Dolar ve Euronun artmasından ibaret değil, (bkz: TCMB) kurlarına baktığımız zaman birçok ülkenin para biriminin ülkede yükseliş gösterdiğine şahit olmaktayız. **

görsel

ak parti olmasa ülke bölünmüştü

Ak parti ideoloji partisi değil, topluluk partisidir. bu yüzden belirli bir topluluğa hitap eder ve içindeki milletvekillerine baktığımızda her şey gayet net ortadadır. Bu yüzden hitap ettiği topluluk için şuan iktidarda olduğu daim her şeyi yapabilir. ülkenin durumuna baktığımızda ülkenin bölünmediğini göremeyen zihniyet acilen doktora gitsin yatışını alsın.

vücut geliştirmeyle kız tavlayacağını sanan erkek

net kekodur. ayrıca instagram vs. sosyal mecralarda biografi bölümlerine bakıldığında gym, yok bilmem ne siports sentır, kas-yumruk-öpücük emojisi, ayna karşısında sıçacak kadar kendini sıkıp resim atmalar (bu adamlara kabızlık koymaz) yani yazarken tiksindim. bende yok diye demiyorum ama cidden kız olsam, mahrem yerimi tele takar parçalar yine de size vermem.

tarikat şeyhleri öğretmenlerden daha güvenilirdir

Tarikat şeyhleri, tarikatlarının çıkarına çalıştıkları için bu insanlardan her türlü prim, dini kendi çıkarları için alet etme gibi eylemleri varken, senin çocuğunu, ülkeni bu adamlara emanet etmen örnek olarak kapitalizm gibi düşünülebilir. Anlam olarak tabii ki, senin elinde olan bir şeyi değer verdiğin bir şeyi tamamen kendi çıkarı için kullanabilir. Hepsi için geçerli değildir, Allah (c.c.)'in yolunu kendi başına tutabilirsin, ibadetini kendin yaşayabilirsin, tarikat şeyhinden islami bilgi alabilirsin fakat; öğrenme mevzusu sadece din ile kısıtlı kalmalıdır. Her konumun bir anlamı önemi vardır. islamı sana kur-an'ı kerim, şeyhler öğretir, kültürü öğretmen, asıl eğitimi ise aile.
güven ise sana kalmıştır.

abd büyükelçiliği cadde isim değişimi

Eski sincan belediyesi başkanı mustafa tuna biliyorsunuz ki i. melih gökçek'in istifasından sonra ankara büyükşehir belediyesi başkanı oldu.

Devam eden zeytin dalı harekatında abd'nin tavrına karşın olduğunu düşünerekten eski adıyla "nevzat tandoğan" olan caddenin adı "zeytin dalı" olarak değiştirilmesi için teklif hazırlandı ve belediye meclisi'nde başkanlık önergesinin sunulacağını duyurdu.

KAYNAK: ~ http://www.haberturk.com/...ak-degistirilecek-1834947 ~

zorunlu matematik kaldırılsın

Zorunlu matematiği kaldırmak ne demek?
Benim de sayısal hafızam yoktu. fakat türkiye'de anlatılan matematik kolay. azim edip çalışın her türlü geçebileceğinizi göreceksiniz.

Her şeyin kolayına kaçmaktan vazgeçin.

şehit askere haciz gelmesi

Şehit evine haciz getirtebilen karaktersiz avukat, o takım elbisenin içinde durabilecekse cidden vatan millet sevdanızı tekrar test etmeye başlayın.

ptt messenger varken whatsapp kullanan vatan haini

neden messenger ?

fesli ve öfkeli

Kendini revizyonist ve gazeteci sanan bilgi fukarası "KADiR'dir deli kadir"

editine edit : yazdıklarımın arkasındayım. bilmediğime ne konuşur ne yazarım.

geldi yine fesini siktiğim

Osmanlılar ilim ve irfan Vakfının heyet başkanı olmasına rağmen kendinde ilim, irfan olmayan. NE dediği belirsiz, konuştuğu herşey, yazdığı her tez çürütülebilir bir insandır. Beynine kan gitmiyor sanırım, bunu da kafasına taktığı fesinden dolayı olduğunu düşünüyorum (Osmanlı karşıtı değilim, işin mizah tarafı).

(bkz: fesli ve öfkeli)

fesli maraş dondurmacısı kılıklı bunak soytarı

kaptanaga'dır.

Bir s1ke beyni çalışmayan, anaokulu terk birisidir.