bugün

entry'ler (38)

suriyelilere para harcandı diye sinirlenen tip

Açlar açıktalar dediğin suriyeliler bayramlarda suriye'ye akraba ziyaretine gidip geliyor. Hani orada savaş vardı.

erdoğan düşerse

Zaten düştü düşecek.

otobüste yaşlılara yer verme saçmalığı

Umarım 70-80 yaşını görürsün de , elin ayağın titreyerek otobüste ayakta yolculuk yapmak zorunda kalırsın. Hatta bu yolculuk istanbul içinde olur umarım.

abdullah gül e güvenip aday yapmak

Bir Chp'li olarak Gül yerine Rte'ye oy vermeyi tercih ederim.

rte cumhurbaşkanı seçilemezse ne olur

Bilal oğlanın gemiler elden gider gibi geliyor bana. Yada ailecek o gemilere atlayıp soluğu Man Adaları'nda alabilirler.

rte özel yayınının reytinglerde otuzuncu olması

15 yıldır aynı yüzü görüp aynı sesi duymaktan bıktığımız içindir. Neyse ki 24 Haziran son olacak.

başörtüsü takmıyorsan müslüman değilsin

Yıl olmuş 2018 şu tartıştığınız konuya bak. islamınız batsın.

fransız vatandaşlığından çıkarılan müslüman kadın

En güzelini yapmış. Elimde olsa bende müslümanları Türkiye vatandaşlığından çıkarırdım.islamı da yasaklardım. Hristiyanlık ve yahudilik dahil.

nihat hatipoğlu na sorulacak alternatif sorular

"üzerime tiner döktüm kendimi yakmaya çalıştım, orucum bozulmuş mudur" gibi bir soru sorulduktan sonra kendinizi fazla zorlamayın bence.

yüksek lisans öğrencisine tacavüze kalkışan doçent

kendi isteği ile vermiş sonra da tecavüz etti demiş. belli ki iftira.

tokat ta dişi köpeğe tecavüz edilmesi

salağın biri şeriat gelir inşallah demiş. ulen saçma dininiz yüzünden yaşanıyor bu olaylar zaten.

ak parti gençlik kolları üyesinin mp5 li paylaşımı

Klasik ak-it örneği. Havlar ama ısıramaz.

prof dr aziz sancar ın müthiş buluşu

Tr de yaşıyor olsaydı büyük ihtimalle papaz eriğini imam eriğine çeviren asalak ekibin başında olurdu.

anadolu insanına çomar diyen batı domuzu

işim dolayısıyla her hafta farklı bir içanadolu şehrine gidiyorum.ilçeler de dahil. Harbiden de çomarsınız. ayrıca ben sizin kadar geri kafalı, cahil, yobaz, gereksiz bir topluluk başka yerde görmedim. göreceğimi de sanmıyorum.lan geliştirin kendinizi birazcık. 2017 yılındayız hatırlatırım.

sakaryada iç çamaşırından rahatsız olan kadın

panoda ki mankenin sahip olduğu vücudun %10 una bile sahip olmadığı için kıskanmıştır. kocasının, o mankeni görünce "bu kadınsa evdeki ne o zaman" şeklinde garip düşüncelere dalacağını bildiği için ortalığı karıştırmıştır.

sakarya meydan savaşı sırasında sakarya'yı da yok etselerdi ne güzel olurdu.

tai tf x savaş uçağı

sallamasyon olduğu isminden belli olan proje. tr16, tr35 falan olsa inanırdım belki.

yazarların özledikleri şeyler

Çocukluğumu özlüyorum. Ne güzel günlerdi. iş yoktu, geçim derdi yoktu. sabahtan akşama kadar Sokaklarda rahatça oynayabilirdik. çocuk istismarcısı sapık ak koyunlar yoktu.

sözlük seksilerinin fotoğrafları

Berkecan ile at arasında hayvani bir ilişki var gibi geldi bana. At mı onu yoksa o mu atı götürdü onu çözemedim. At ile Ormanda ne işiniz vardı lan doğruyu söyle.

saat satan zenciler

Geçen hafta Kayseri'ye gittiğimde gördüm. istanbul'da var olduklarını biliyordum da Kayseri'de ne işiniz var arkadaş. Yobaz yapar Kayseri'nin adamı sizi, tayyipçi olursunuz *

lgbt sapkınlığı

Aralarındaki ilişkiye sözüm yok ama bunların evlenip bir de çocuk evlat edinmelerine izin verilmesi çok saçma. O çocuğun psikolojisini düşünen yok.