bugün

milli takımı babasının çifliği sanan vasat insan. normalde bu adam adana'da bir dürümcüde garson olması gerekiyor. ama işte şu an milli takımın tdsi. çok yazık. evet.
inşaallah bugün istifa eder.

Big geyms iZ iziyır dı adır geyms. Sam big okazyons. Sıkor in dı tabela. Bat vats ken ay du samtayms?
cimboma yolu yapmış güzide teknik adam...

yani bilmiyorum gazla çalışan teknik adam desem gönlüm razı değil bir galatasaraylı olarak, müthiş teknik zekaya sahip desem o da yalan..

ne diyeyim takıma gelmesini de başarımız için istesemde en son bırakma şeklinden dolayı istemiyorum.
bu ülkede asgari maaşın 10 küsur katı para alıp utanmadan o koltukta oturmaya devam etmektedir.
onursuz insan.

eşit: pardon iki kere iki terk olduğumdan hesabını edememişim. bilen yazarlar uyardı yaklaşık 200 katılmış teşekkürler
asgari ucretin 10 kati maas alsa yine iyi. adam asgari ucretin asagi yukari 1000 kati maas aliyor aylik 1000 kati. dusunebiliyor muyuz ? ben dusunemedim su an beynim error verdi. sen bu adama bu parayi veriyorsan turkiyenin rakiplerini dumduz ederek her turnuvaya katilmasi ve en az ceyrek final oynamasi lazim. ama got zoruyla katilinan turnuvalardan sonra halimizin ne oldugunu goruyoruz. insallah hirvatistan parcalar su takimi.
futbol otoritesi olarak görülen ancak
otorite olmayan adam.
aldığı maaşa takımları dümdüz etmesini beklemesemde adam gibi top oynayan bir takım beklerim.

O kadar para kazanmalarına rağmen üstüne milli takımdan da prim alan bizim vatanını çok seven(!) futbolcularada bu lafım.
Türkiye'de başarılı insanların Nasıl paçasından çekilmeye çalışıldığının en açık kanıtıdır Fatih terim, uluslararası bir tane teknik adam çıkarmışın hatta sen bir bok yapmamışsın Adam kendi çıkmış, onun da başarısız olması için dua eden, aptal spor programlarında ağzına geleni söyleyen adi insanlarla dolu bu ülke, napıcaktı lan Adam prim pazarlığı yapan herifleri milli takımımı alacaktı, sonuna kadar helal olsun umarım birdaha milli takım forması giymez bu prim pazarlıkçıları.
Milli takimi tarihinde ilk defa avrupa kupasina goturen. Kurdugu takim ile ligi forse edip avrupada kupa kazanan tek turk hoca olan , kurdugu takimin omurgasi dunya ucuncusu olan, avrupa sampiyonasinda milli takima ilk yari finalini oymatmis olan son avrupa sampiyonasinda iki sampiyonluk adayinin oldugu gruptan cikamadigi icin elestirilen hocadir. Bu adam ligde calistigi 8 sezonun 6 sinda da sampiyon olmustur.
Simdi bu adam bilmiyor uludag sozluk ve eksi yazarlari biliyor futbolu. Kusura bakmayin ama herkes yerini bilecek.
Gelelim son kadro secimine oncelikle herkes 2016 avrupa sampiyonasinda oynayan takimi elestiriyor bu takimdan 4 oyuncu kesilmis hem de 2si birbirine ve hocasina kus olan iki kaptan arda ve selcuk. Medyadan ogrendigimize gore bu adamlar fransa oncesi kampta birbirleriyle konusmuyormus bile. Balta desen yas 34 canerin once kafasini bosaltip kendine gelmesi lazim onum takima donusunun kolay olacagini dusunuyorum. Arda formda ama kimse bir takimda hocanin odasini basar gibi girip de bu mu senin adaletin hani imparatordun diye hesap soramaz sorarsa da cezasiz kalmaz. Bugun terim gitse yerine gelecek adam da ardayi cezalandirmali yoksa hepinizin sikayet ettigi oyuncuuya dayali sistem milli takimi da eline gecirir.
Ayrica terim gitsin de kim gelsin? Aykut hoca mi? Ne basarisi var? 3 onliberoyla mi oynasin milli takim surekli? Ertugrul mu gelsin? Sampiyonluk sezonu haric iyi oynattigi bir takim var mi?
Yabanci hoca gelecekse kim olacak? Guus heijdink bu isin piri rezil olmadik mi hirvatistan maclarinda onunla?
var mı daha iyisi, daha başarılısı varsa getirin milli takımın başına bizde görelim diye eleştirenlere cevap verebileceğim kişiliktir.
son maçı olur diye dualar ettiğimdir. git artık git !
Bu saatten sonra godoştan farkı olmayan dini imanı para olan sporla uğraşan boş beleş adamdır.
herif saniyede bizim arabanın 1km de yaktığı benzin kadar para kazanıyor.
Adam uyuyor sabah uyandığın da asgari ücret kazanmış oluyor.

Karşılığın da avrupa kupasına çıkardığı kadroyu hepimiz gördük. Aldığı parayı geçtim sadece bu olayla bile kaç insanın ahını aldı, Nice milliyetci taraftarı kanser ederek...
Milli ego.
Kadro seçimiyle. Beni kovun da galatasaray'ın başına geçeyim diye bas bas bağırmaktadır adeta. Böyle boktan ortasahayla elimize verecekler ve bu gerzekte imparator tavırlarıyla yaptım oldu yiyorsa kovun diyecek.
galatasaray'a yanlama derdinde galiba. bakkal başgan ve sarbi yüzünden zaten kendi çapımda boykot halindeydim o yüzden sinirlenecek değilim. sıçın iyice koca klübün ağzına. bir parator eksik zaten o da gelsin kadro tamamlasın amk.
Futboldan gerçekten bir bok anlamadığının cenk-olcay değişikliğiyle kanıtladı. Olcay ne amk malı. Beşiktaşlıyım çıldırıyorum.
hirvatistan deplasmanina bir puana razi bir mentalite ile gelmis vatandas.

hakan calhanoglu'nun balli frikigi ile istedigi puana kavusmustur. gonul isterdi ki hirvatlar uc bes atsin ama karsinda 11 kisi defans yapan bir rakip olunca futbol da oynanmiyor.

kisacasi bugun futbolu katlederek bir puan almis milli takimin basindaki kisidir.
galatasaraylıların çoğunu galatasaray'dan soğuttu, şimdi de insanları milli takımdan soğutuyor.
Ya şu adamda ne var bi anlasam. Valla sinirbozucu bi herif. insan oturup 2 muhabbet etmeye sıkılır bunla. Çocuklar buna nasıl dayanıyor bilmiyorum
Suriyeliler ile beraber 85 milyona götünü siktirse yine de bu ülkeye yaranamaz. Boyle bi cografya işte.
acayip bir adam. mimikleri ömre bedel.
Galiba çalıştırdığı takım, lichtenstein yada kosova aq. Arnavutlukda olabilir.

Hırvatistan dan 1 puan alıp sevinmek ne olum bu kadarmı aciz oldu bu takım inanılır gibi değil.

Bu takım yarraa yemiş haberimiz yok. Geçmişler olsun.
Geri falan gelmeyecek, gelirsede bir dahaki sezon gelir.
Yürüyen ego.