bugün

entry'ler (291)

dinsiz olmayı bir bok sanan ergen

"merhaba ben ateistim." demeyi geçtim bu ülkede dini rahatlıkla eleştirebiliyor musunuz gerçekten?

virgil van dijk

19 kasım 2016 southampton liverpool mücadelesinde bu dakikaya kadar iyi bir performans ortaya koymuş top tepici.

cinsel sevişme istemeyen adam

(bkz: cinsel sevişme) (bkz: sübhanallah ilk kez görenler beğensin)

sevgilinin cep telefonunu karıştırmak

bu zamana kadar hiç yapmadığım eylem. ama çok güvendiğim için değil umrumda olmadığı için. güven ayağına o da benimkini karıştırmasın diye.
edit: kızlar o sizin telefonunuzu karıştırmasa bile siz karıştırın eğer güven müven diyorsa siktir edin kesin aldatıyordur. temiz olan adam niye telefonunu vermekten çekinsin.

20 kasım 2016 fenerbahçe galatasaray maçı

galatasarayın baskılı başlayıp ilk yarı golü bulacağı maç. ikinci yarı oyunu dengeleyen fenerbahçe muhtemel josef de souza golüyle beraberliği yakalar. galatasarayın kazanamama serisi devam eder. biz de birden sıfır oynayarak 14 ganyanın tadını çıkarırız.

bana aşık olma erkeği

bir erkek bana aşık olma diyorsa gerçekten olmayın uzak tutun kendinizi çünkü sizle işi bittiğinde kesinlikle çaktırmadan uzayacaktır.

ekşi sözlük

görsel

ekşi sözlük

an itibariyle giriş yapılamıyor.

sözlüğe seviyeli entry giriyoruz kampanyası

gerçekten desteklenmesi gereken kampanya. seviye inanılmaz bir şekilde yerlerde ortalık troll başlıklarından geçilmiyor. modlar belki bu entryimi sözlük içi durumlarla alakalı diye siler ama o başlıklara dokunan yok.

4 ekim 2016 12 bin polisin açığa alınması

15 temmuzdan sonra ardı arkası kesilmeyen memurlara yönelik açığa alma operasyonunun bilmem kaçıncı dalgası. 1 saat önce ajanslara düşmüş.
http://m.haberturk.com/gu...12-bin-polis-aciga-alindi

deneme sınavında kopya çekmek

alışkanlık.

pringles sevmeyen insan

tadını bilmediğim bir şeyi nasıl sevebilirim ki hiç yemedim. pringles hala çok pahalı.

yazarların telefon duvar kağıdı resimleri

sözlüğün tamamının android kullandığını göstermiş olan duvar kağıtlarıdır.

iphone 6s

ios 10 a geçen yazarların izlenimlerini merak ettiğim telefon.

limonlu maden suyuna limon sıkmak

limonlar birbirini götüreceği için sade maden suyu kalır.

şaka maka sözlüğün kız kaynaması

yaklaşık bir yıldır sözlüğe uğramayan biri olarak döndüğümde karşılaştığım ilginç hadise.evet arkadaşlar bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama her başlıkta kadın yazarlarla karşılaşıyorum.hep bir hatunlu nickler dudak büzmeli selfieler.uludağ taşak kokusundan girilmeyen bir yerdi ne ara böyle olduk, biz bu değiliz arkadaşlar yapmayın etmeyin.

edit: yoksa bu ara benim hormonlarda mı problem var.

günün iddaa kuponu

galatasaray-antalyaspor ms(1)
konyaspor-adanaspor (ms1)
hull city- chelsea (ms 0-2 çş)
west ham- m.boro (ms 1-0 çş)

edit: oynayan varsa tebrikler.

fatih terim

yaptığı kadroya saygı duyabilirim ancak başarısız olduğunda eleştirilere saygı duyacaksa.

bayan anormal

sürekli "oğlum"lu konuşan 11. nesil kadın yazar. (bkz: kadınları itici yapan detaylar)

seks ihtiyaç mıdır yoksa heyecan mı

lükstür lüks. ihtiyaç olsa yokluğunda yapamıyor olmam gerekir.