1. 82.
    Yeni nicki (bkz: overlokluk) olan daltarak ve sizofren yazar. Gel gel bekliyorum. Agzina supurge sapi sokacagim.

Edit: gel la gel. Onlari ben jemma istedi diye sildim. Once jemma ya senin ailen var deyip kiza yorumlari sildirtip iki yizluluk yapman cok orospu cocukluguca. Hos karakterin oyle siritmiyor. Bir yazar ol da az atlayalim sana ha?
    8 -1 ... ruut altmis alti
  2. 81.
    Adını duymadığım hiçbir yazısını görmediğim yazar. Hakkında ciddi iddialar var ama biraz abartıldığını düşünüyorum ne var yani biraz eksilemişse.

Not:yan çarı değilim sadece objektif bakıyorum.

Edit:sağa sola sataştım ama ilk defa bu kadar eksilendim ne oluyor arkadaşlar.
    2 -15 ... sivil
  3. 80.
    hala buralarda dolanan silik yazar.

eğer bu arkadaş ciddi ciddi şizofrense sözlükte neden barındırılıyor? seri eksilesin, küfretsin, hakaret etsin hiçbir şey demiyorum bu konuda. bir insanın sağlığı söz konusu.

sözlükte kendi gibi davranmayan tonla adam var zaten. eskort kalitesinden tut beyefendi olan adama kadar mevcut. öyle bir yelpazedeyiz.

farisa hangi aralıkta? bilmiyorum. kendi de bilmiyor.

başkası gibi davranabildiği bir platformda daha da kötüsü olur. kendine zarar verdiğine inanıyorum. kendini kaybettiğini düşünüyorum.

bence tamamen uzaklaştırılmalı. gerçekten, sadece kendi iyiliği için diyorum bunu. bir yolu olmalı. yetkili mi gerek bunun için başkası mı zall mı artık kimse.

yazıktır.
    28 -10 ... lavandula
  4. 79.
    Başlığı okuduğumda farisa ferun yok isa gidun haburadan diye içimden cümle kurduran kelime. (bkz: karadeniz şivesi)
    1 ... redkidin delikli golgesi
  5. 78.
    benimle uğraşmaya kalkınca hayatının dersini verip rezil kepaze ettiğim tırt yazar. dersini aldıktan sonra türk filmlerinde tecavüze uğrayanlar gibi duşun altında saatlerce ağlamıştı. hayret o lafı yedikten sonra intihar etmemiş, deli demek ki.
    4 -1 ... ozzy osbourne
  6. 77.
    Başka bir feyk hesabında benle de ölümüne uğraşan eski bir yazar. Bide benden küçük olmasına rağmen büyüklük taslamarı yok mu? bayılıyorum ya böyle tiplere. çetesi falan vardı hepsi dağıldı hâliyle.
    8 -1 ... liana
  7. 76.
    Gerçekten şizofreni hastasıysa üzüldüm, ruh hastası falan diyorduk hayaldi gerçek oldu.

Sanırım benimle uğraşmayı bıraktı ben el uzatıyorum ister tutar ister tutmazsın, insanlar kötü değil onlara kötü davrandığın için sana kötü davranıyorlar. Ulaş bana.
    10 -4 ... hamile taklidi yapan panda
  8. 75.
    Namı diğer, melancholic lover. Kendisi melancholic lover nickiyle yazarlık yaparken, aynı zamanda farisa ile başka biriymiş gibi millete bulaşıyordu. Bunun gibi kaç hesabı var allah’ın şizofreni.
    Yakın geçmişte de melali intizar nickiyle aramızdaydı.
    Demek hala gelip uğraşıyor milletle.
    10 -2 ... duygusal raphael
  9. 74.
    Eğer iddialar doğruysa tek kendi sözlüğün yarısı kadar ediyormuş amk.

Kaç tane hesap kullanıyormuş lan o.
    10 -1 ... fikri firar
  10. 73.
    diyaloğumuz, muhabbetimiz olmuştu biraz. Kötü birisi olduğunu düşünmüyorum ama sözlüktekilerin benim gibi düşünmediği ortada. Kime ne zararı dokundu, kiminle ne olayı var bilmiyorum. Bu benim şahsi görüşümdür.

Edit : üstte entry vardı. Başlığı ben hortlatmadım.
    3 -8 ... gethere