bugün

ismail yk ve onun gibi tiplerin, kız ayarlayabileceklerini düşündükleri sitedir.
gene kafası güzelleşmiş site. aranan kişi, sayfa, aplikasyon vs. hiçbir şey bulunamamaktadır.
aranan kişi olayının yalan olduğu site an itibariyle.
hiçbir ortak arkadaş vb. olmamasına rağmen otobüste tanıştığım bir kızı bana people you may know'da gösteren site
artık ilgimi çekmeyen fasilite.
ismail yeka'nın adını çılgın diye verdiği site.
ayrıca facebook a giriş yaparken, gaipten feysbuk şarkısının duyulması.
"susayınca su içenler" diye içinde bir grubu barındıran benimde bulunduğum amacından saptırılmış amele dolu site.Ayrıca tercihe göre kullanılmak istenilen dil bölümünde "kurdi" diye bir dilinde bulundurulmuş olduğu bir ortam.
an itibariyle yine sebepsiz yere açılmayan site.
an itibariyle beni müşteriler tarafından çıldırtan site.

- açmıyor lan işte açmıyor.. bilgisayarlarım bozuk, internetim bozuk a.q açmıyor!
an itibariyle açılmayan sitedir. açmak istemiyorum çünkü.
an itibariyle adobe flash player' ı güncellemem gerektiğini söyleyen ve facebook.exe şeklinde dosya açtırmak isteyen sitedir, avast dosyada virüs bulundu demekte. ayrıca bu dosyayı yüklemezsem açılmayan sitedir. ne iş facebook hacklendin mi? yoksa verdiğimiz bilgiler yetmedi bilgisayarımıza mı girmeye çalışıyorsun?
ilişki durumunu değiştiren bir arkadaşın bu haberini yayınlama şekliyle beni benden almıştır. televizyonlarını yeni açanlar için geliyor:

http://i60.servimg.com/u/.../11/50/49/95/hebele10.jpg
günümüzde insanların, neredeyse sosyal olabildikleri "tek" mecra... ilk olarak; eski arkadaşları arama ve bulma masumiyeti ile hizmete giren "facebook", şimdilerde ise kız yada erkek arkadaş yapma (düşürme) umudu ile siteyi kullananlara hizmet ediyor.
not: genelleme yapmıyorum!!!
Kesinlikle arkadaşlık sitesi değildir.
Gündelik olayları Paylaşım sitesidir.
ilişki değiştirme haberini: - oğlumuz *** ile kızımız *** yeni bir ilişkiye yelken açtılar * şeklinde duyuran türkçesi evlere şenlik arkadaşlık sitesi.
kuruluş amacını koruyabilen nadir internet sitelerinden birisidir. beni bu yönüyle yanıltmıştır. ilk açıldığında, 3 aya kalmaz millet sapık supuk hareketlere başlar, saçma sapan bir site olur burası diye düşünmüştüm. sitenin kullanıcıya, kullanıcının da bu siteye kendini muhtaç hissetmesi kullanıcılarda oto kontrol duygusunu ayakta tuttu.
akla zarar gruplar da barındıran oluşum.

hazır kıta emir bekliyorlarmış. artık ne yapacaklarsa?

http://www.facebook.com/g...f=nf&gid=314345141645
ilkokul arkadaşlarını falan geçiyorum da.. sevgilinin eski sevgilisinin profillerde gördükleri karşısında ekran başında gözyaşlarına boğulup saç baş yolmasına, "seni yeni sevgilinle görünce sinirden ayak parmaklarım kıçıma girdi, bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz" içerikli denyo mesajlar atmasına da sebep olabilen bir oluşummuş.. acil şifalar diliyoruz..
çıkmayı düşündüğüm beni baymaya başlayan site. abuk sabuk sayfa davetleri ve saçma sapan yorumlardan gına geldi *
ilk kez bugün izledim dostlarım, o eşsiz klibi bugün izledim. ismail yk şarkıcısının facebook adlı klibini ben bugün ilk kez izledim.

sefil hayatımın diğer sabahları kadar sıradan bir sabaha uyanmış, sıcak bir sohbet umuduyla bir takım dostlarımın yanına gitmiştim. tekdüze sohbetimiz ağır aksak ilerlerken televizyonda birazdan başlayacak olan klibin benim için çok derin anlamlar içereceğini nereden bilebilirdim? nasıl olsa izlemiyoruz, bari müsriflik olmasın diyerek açık vaziyette bulunan televizyonu kapatmaya tam yeltenmiştim ki büyük usta yk nın klibiyle burun buruna geldim...

klip diğer bütün yk klipleri gibi yk markasının şanına yakışacak şekilde başladı. güzel bir ablamız facebook aracılığıyla sayın yk ile konuşuyor ve tüm diğer genç kızlarımız gibi ondan çok pis etkileniyordu. derken sayın yk denizin üzerinde o akıl almaz figürleriyle dans etmeye başladı. o oldukça zor figürlerin hakkını veredursun ben ve benim gibi sefil dostlarım hayranlık ve hayret arasında gidip gidip gelen hislerle büyülenmiş, beyaz cam karşısında hareketsiz kalmıştık. ama bu daha hiçbir şeydi, biraz sonra hayretlerimiz meteor ve tsunami sahneleriyle katlanıverdi. lokomotif gülşen çıtı pıtı birsen de bizim kadar şaşırmışlardı eminim. sorun bana, o dalga darbeleriyle yıkılan gökdelenleri, parçalanıp sular altıda kalan köprüleri sorun. o helikoptere tutunarak göğe yükselen sayın yk nın karizması altında nasıl ezildiğimi sorun...

işte o an hayata ve her şeye bakış açım değişti dostlarım. değil mi ki ben sanat adına asla böyle muazzam eserler veremeyecek olan bir sefildim, öyleyse sefil varlığımı yk yolunda feda etmeliydim..
güzel sitedir severim kendisini. aynı zamanda (bkz: ismail yk facebook)
kendimden iğrendim.
ilk çıktığında baya kaliteli bi site olup şimdilerde amele kaynayan yer.
"xxx ile yyy 'nin artık bir ilişkisi" var şeklindeki duyuruya yepyeni bir boyut kazandırmış olan sosyalleşme sitesi.

http://i50.tinypic.com/2zzl3bn.jpg
an itibariyle tarrağı yemiş sitedir... sorunun birkaç saat içinde onarılması beklenmektedir...
kullanmasını bilen herkesin bir hesabının olması gerektiğini düşündüğüm sitedir. arkadaşlık sitesi olarak görüp tanışalım mı diyenler hariç.