bugün

an itibariyle düzelmiş sitedir. hadi gözümüz aydın.

edit: gidip geliyor. biri ayarlarıyla oynuyor ama kim?
birkaç gruba birden üye olan bir arkadaşımın bu eylemini ana sayfada "ekvator cafe taksim, fotoğraflarına bakanları gör ve bulutsuzluk özlemi toplanarak hödögül hedeoğlu'nun hastası oldular" şeklinde ilan eden sitedir.
yanlış mı okuyorum diye aval aval baktığımla kaldım. bu ne lan?
login olmayı bir türlü başaramadığım site, herhalde bir hata var canlar.
son zamanların popüler sitesidir. işin ilginci bir tane bile gerçek adresim yoktur. ama 5 tane sahte adresim vardır. onlarla bilimum rus kızlar elde etmeye çalışmaktayım. sonuç ne peki? hüsran değil tabiki. rusça bildiğim için sorun olmuyor. yazı iple çekiyorum. büyüksün facebook.
düzeldi müjdesi sözlükten duyulan ama 251'inci denemeye rağmen açılamayan, bu da başımıza nerden dert oldu dedirten, içinde mini mini çiftlikleri olan sosyal ağ bağlantısıdır.

AYRICA FACEBOOK iNSANLARI GEREKSiZ YERE SOSYAL YAPAN, iLKOKULDA YOLLARINIZI AYIRDIĞINIZ YÜZÜNÜ BiLE ARTIK GÖRMEK iSTEMEDiĞiNiZ ARKADAŞLARI SiZE EKLETTiRMEK ZORUNDA BIRAKAN YAZARLARI OTTAN BiTTEN ARKADAŞLARDAN OLUŞAN BiR CANLI BAĞLANTI SiTESiDiR.
lan bunun bir ayarı yok mu? Bunu yapın gidelim! Yalama olduğunu tahmin ettiğim sitedir. *
an itibari ile düzelmiş olan site.
hakketten de düzelen sitedir.
düzeldiği için sözlükteki bütün yazarların oraya yöneldiği sitedir.
Herkezin çocukluk arkadaslarını bulduğu site olarak bilinen ama üye oldukdan sonra çocukluk arkadasından hariç başka arkadaslıklar bulunabilen bir arkadaslık sitesidir.
modern dünyanın duygusal uyuşturucusudur. bağımlılık yaratır. asosyallik yaratır. içe kapanma. yüz yüze iletişim eksliği yaratır. bir zaman sonra doz aşmaya başlarsınız. günün 15 saati sizi içine çeker. hem haps hem bağımlı olursunuz.
sosyal ameleleşme platformu olmaktan öteye gidemeyen oluşum.
"ChatLak Cadu ile CLhqn Cojuk bir ilişki içerisindeler."

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
mark zuckerberg'i zengin ve ünlü eden sitedir.
ilkokul arkadaşını bulmak dışında ne işe yaradığını hala çözemediğim sosyal site. Bu muymuş dedirtir.
her gün bize katılın mailleri gönderip gereksiz kutusunu dolduran maillere sahip gereksiz site.
Berk Jubilant

ilişki Durumu:
Sağ Eli
ile ilişkisi var.

bu durumu gördükten sonra, iyice soğuduğum lanetler yağdırdığım site.
ilişki düşmanı orospu çocuğu.
insanların basitlikten ölme noktasına geldiği, komiklikten de öte, aynı zamanda trajikomik ortam.
ilk başlarda tamam hoş güzeldi ama artık bayan bir site,eski sevgililerin birbirlerini takip ettiği yeni kervan,geçmişteki istemediğiniz otun bir anda 'selam beni tanıdın mı ' diyerek burnunuzda bitmesini sağlayan site.
iş başvurularında mail adresinden sonra facebook url'si soran şirketler görmeye başladım.
son 1 - 2 sene içinde türklerin akımına uğrayan sosyal ağ sitesidir. aslında gerçekten güzel bir site kendini tanıtmak amaçlı fakat niye türklerin girince olağan şey birden 180 derece dönüyor anlamıyorum. saçma sapan gruplar açanlar, bütün gün video paylaşanlarla her gün daha kötüye giden sosyal ağ işte daha ne beklenir ki. yine yaptık yapacağımızı, facebook un da kızlığını bozduk.
profil resmi kullanmayan bir arkadaşım için bana az önce " bunun profil resmine ihtiyacı var, bir tane öner" demiş olan sitedir. iyice kendini bi bok sanmaya başladı. ne demek lan ihtiyacı var?
son zamanlarda girmek istemediğim bir site. midem mi bulanıyor ne(?)
hesap dondurmak isteyince acayip sulugöz oluyor meret.

görsel