bugün

entry'ler (64)

yaran diyaloglar

-BAYAN A:ne zaman bulusuyoruz?
-BAY B:yarın olmaz dier gün bulusalım?
-BAYAN A:tmm bna uyar nerde bulusalım?
-BAY B:Öğle saatinde su bankamatiklerin olduğu yerde.
-BAYAN A:kitapçının ordaki mi?
-BAY B:EWT
-BAYAN A:Tmm anlastık 12:20 sana uyar mı?
-BAY B:Olur uyar bna
-BAYAN A:AAA yada farketmez ne zaman dersen
-BAY B:tmm 12:20 uyar bna
-BAYAN A:Tmm ozaman 12:30 olsun bn yarınla karıstırdım.
-BAY B:Hım demek farketmez tmm ozaman 12:20 olsun
-BAYAN A:Dalga geçme
-BAY B:Ya ne dalgası çay saatime uymuyodu onun için dedim nese salı günü görüşürz
-BAYAN A:Tam kacta?
-BAY B:bn söledim?
-BAYAN A:TMM 12:20 de
-BAY B:tmm 1 de
-BAYAN A:OFF
-BAY B:Tmm sölüorm 12:30da görüsürz dahada uzamasın bu muhabet.
-BAYAN A:Sonunda görüşürz bb.

sözlük yazarlarının favori içkileri

cin tonik
tekila
madensuyu-enerji içeceği-karışık kırmızı meyvesuyu-absolut
malibu

sözlük yazarlarının itirafları

istemeyerekte olsa itiraf ediyorum ben sakarım.
insan hergün aynı arkadasının üstüne kahve dökermi hemde hergün.
ilk gün kahveyi alıyoruz arkadas önde bn arkadayım ellerimizde kahve asansöre takıldım arkadasın sırtına bardağı boşaltım. tabi arkadas uslanmadı biliyo dökmüsüm bir gün önce kahveyi üzerine üstübaşı rezil olmus ertesi gün gene çağırıyo bni hadi kahve içelim diye.tmm dedim tmm hadi içelim bu sefer aynı arkadas kendi üstüne döktü ertesi gün gene uslanmadı gene aldık kahve ,kahveyi arkadasın üztüne devirdim hala uslanmadı hala bni çağırıyo kahve içerken alıştı artık yedek kıyafet getiriyo tabi bide yanık kıremi hala beraber kahve içiyoruz .

hoşçakalın sözlük ve yazarlar

çok geçmiş olsun artık tıp ilerledi bu hastalığı yeniceğine canı gönülden inanıyorum,sözlüğe tekrar dönüceksin inşallah tekrar geçmiş olsun.

sevgilisini çorbacıya götüren cahil genç

sevgilisini kahvehaneye götürmesinden daha iyidir.Hiç unutmuyorum sevgiimle ilk buluşmalarımızdan birinde tuturdu sni çok güzel biyere götürücm diye ii bakalım dedim,zannediyorumki bni güzel bi restorana falan götürück nerdeee beyfendi götüre götüre kahveye götürdü kıro kıro adamların ortasına şok oldum ne yapacağımı şasırdım tuturdu bide tavla oynayalım diye bn tabi neyle karsılastığımı şasırdım:s.

mahşerde dev ekranda günahların gösterilmesi

cem yılmazın stendap'ında kullanmıştı (bkz: baldıza sarkarken).

itiraf ediyorum;biz 3 kişi aynı odada kalıyoruz arkadasım Nazlı gece kalkıp Allahu ekber deyip geri yatıyomuş.Bnde onun sesine uyanıp anne anne Sayide nerdesin? deyip yatıyomusum.Leyla ya odasını değiştirick yada terapilere katılıck her gece çok korkuyo.hatta bir gece bn Leylaya vurarak uyandırmısım kalk bazanın altından ayakkabılarımı alcam demişim tabi gözümde gece bandı var.Leyla korkudan napıcanı sasırmıs Nazlı da tam o arada Allahu ekber diye haykrınca altına yaptı korkudan Leyla ah Leyla vah Leyla.Başka bir gece Nazlı korku filmi izliyomuş odada bn uyyorum Leyla uyyo bu bulasıcı sanırım bz Leylayla kalkıp uykuda konusmusuz gene gözümde gecebandı Nazlı korkudan napıcağını sasırmış Leylanın laptop'u açılmış durduk yere o geceden sonra kız odasını değiştirdi.Biz Leylayla hala geceleri kalkıp konusuyoruz.

itiraf ediyorum;biz 3 kişi aynı odada kalıyoruz arkadasım Nazlı gece kalkıp Allahu ekber deyip geri yatıyomuş.Bnde onun sesine uyanıp anne anne Sayide nerdesin? deyip yatıyomusum.Leyla ya odasını değiştirick yada terapilere katılıck her gece çok korkuyo.hatta bir gece bn Leylaya vurarak uyandırmısım kalk bazanın altından ayakkabılarımı alcam demişim tabi gözümde gece bandı var.Leyla korkudan napıcanı sasırmıs Nazlı da tam o arada Allahu ekber diye haykrınca altına yaptı korkudan Leyla ah Leyla vah Leyla.Başka bir gece Nazlı korku filmi izliyomuş odada bn uyyorum Leyla uyyo bu bulasıcı sanırım bz Leylayla kalkıp uykuda konusmusuz gene gözümde gecebandı Nazlı korkudan napıcağını sasırmış Leylanın laptop'u açılmış durduk yere o geceden sonra kız odasını değiştirdi.Biz Leylayla hala geceleri kalkıp konusuyoruz.

msn de taksit taksit yazan saloz

1000+10000 msm si olan insan tipi msmslerini hepsini harcamak için yatığı saçmalık.

çelişkili dizi isimleri

aşk ve ceza

herkesi kendine aşık sanan kız

Olurda bukadarda olur mu yuh dedirten bir olay,geçenlerde ne zamandır görüşmediğimiz arkadaşlarla görüşücz,biyerlere gidcz sohbet falan neyse toplandık kız kulesinin karsısındaki cafelerden birine gittik zaman zaman bağzı kıro gelin ve dağmat kutlama yaparlar orda bizde oturuyrz Cantan,Ali,Pıtırcıksu,Aygün,ben,neyse sohbet falan nargile hersey güzel espiriler havalarda uçuşuyo haha hi hi hi kıro gelinle dağmat ve yakın sülalesi geldiler 8-10 kişi buarada bizim Aygün Cantana yazıyo kur falan yapıyo,susürekli her neyse olan oldu gelinden dağmattan konusuyoruz insan evlendiği gün kız kulesini önüne gelir. sülalecek sodamı içer yuh falan derken;
-AYGÜN:"ay banA bişiyler oluyo nazardeğdi çok güzelim ya arada oluyo bana göz var bende,ay yükselenim düştü fenalasıyorum."demezmi biz şok yuh artık diyoruz hani güzel bişy olsa tamam dicez de (1.50 boyunda 65 kilo)
işte o an biz ne yapsakta yok olsak diye düşündük Pıtırcıksu ile ben rezillik.
AYGÜN:"ay cantan bni kız kulesine götür fenalasıyorum1demezmi bide neden Cantan sözde Cantana bakmaz Aygün çok güzel ya tamam insan kur yaparda bu kadarmı belli eder o gün bu gündür cantanda,ali de aygünden kaçıyolar hani nazar varya kızda malum bişey falan olur...

very awful bir situation içerisindeyim

çatırçutur turkish english!!!!!!

türkiye de dizi yapmak için gerekenler

-1 kadın
-1 erkek

josh holloway

sadece off off diye iç çekeceğim karizma insan off...

sevişmek istenen ünlüler

(bkz: josh holloway)

fatih üniveritesi hazırlık okulu

türkiye çapında dil eğitiminde 3.sırada olan bununla yanında öğrencileri hazırlıktan geçirmemekle ünlü yaz okuluna kalan öğrencilerin parasına dalga geçer gibi ek bina yaptırıp seneyede hazırlıkta yer var diyen,yaptığı ingilizce yeterlilik sınavda rüşvet verenleri ve okulda üst kişilerden torpilli kişilere bu sınavdan 20-30 puan eklediklerini internete yanlışlıklada olsa yayınlayan 10dk içinde bunun farkına varıp değiştiren torpillileri ve azda olsa hakkıyla gecenleri geçiren,mağdur öğrenciler bu gerceği belgeleriyle sovunup hakkını arayınca rektörlükten korkup yumusayan ve bu yaptıklarını inkar etmeden tüm suçu hazırlık sekreterine atan kordinatörleri olan korkudan ve öğrencilerin sesini kesmek için ek sınav yapmak isteyen (ama ne yaparlarsa yapsınlar bu işin soruşturmaya kadar gidicektir)fatih üniversitesi hazırlık okulunun adının lekeleneceği yakındır.böyle lanet bir okuldur.

köpük partisine deterjanla gelen kız

(bkz: hacı şakir sabunuyla gelmek)

yanlışlıkla söylenen ve söyleyeni rezil eden cümle

k1:bi arkadaş(bayan),k2:onun sevgilii,k3:sınıf
zavallı arkadasım k1 t9 kullanmadığından mı artık yoksa uykudan kalkmış olduğundan mı...
k2 msj atar napıyosun aşkım?
k1 ya çok sikiliyorum aşkım offf
k2 zönk:s
adi k2 ertesi gün sınıfta k1 bana böle msj atı ho ha hoha
sınıftan sesler yükselir ne söledi ne k2 msjı gösterir.
sınıf:hö had%&/))=)=

ruhun bedenden çıktığı zamanlar

-ölüm.
-bir inanışa göre uyku(uykudayken ruh bedenden çıkıp başka ruhlarla iletişim kurabilimiş).

nefret edilen isimler

yasemin ivacık.