bugün

geleceğin bill gates'i olarak adlandırılan genç.

kendisi dünyanın en çok takip edilen 7. sitesi olan http://www.Facebook.com/ un yapımcısıdır.
11 milyon üyesi bulunan öğrenci sitesi FACEBOOK'u yaratan adam
1984 doğumlu, diş hekimi baba ve psikolog annesinin tek çocuğu. ilk programını 10 yaşındayken yazmış.*

dedikodulara göre; Microsoft firmasından bir yetkili, kendisine sitenin satışı için telekonferans yöntemiyle sabah saat 8.00'de görüşme yapmayı önermiş. bu adam da teklifi o saatte uyuduğu gerekçesiyle reddetmiş!
harvard'da okumuşluğu olduğunu düşününce o kadar da dahi sayılmaz denecek kişidir.aynı siteyi kuracak adam kenya'dan çıkacak değil ya! bu arada arkadaş şudur.
görsel
cem uzan'ın dolandırılacak kişiler listesinde bir numarayı almıs dolar milyarderi.
dünya sikime eyfel götüme bi adam. daha önce microsoft yetkilisinin sabah saat 8'de görüşme talebini o saatte uyuduğu gerekçesiyle reddetmişti. birkaç gün önce davet edildiği bir tv programına ise terlikleriyle gitmiş.
facebook'u daha fazla kız götürmek için kurduğunu açıklamış kişi.

http://www.haberturk.com/...cat=210&dt=2008/05/24
'abazanlığı sayesinde bu günlere gelmiş kişidir.' diye düşündüren şahsiyet.
kendisinde para book olan facebook sahibi.
Bir rivayete göre, bir sabah saat 9 da, yahoo yetkilileri bu vatandaşı arar. Neden bellidir, facebook'u almak. Fakat Mark Zuckerberg, o saatte uyuduğu gerekçesiyle telefonu açmaz. Açması durumunda yahoo'nun yapacağı teklif ise; 1 milyar dolar. Yorum ise; size kalmış.
terlik hava yaptı sanki, çarığa çevirmiş tarzını. zira iyi etmiş adidas reklamı yapmaktan sponsor firma ilan etmiştim kendimce.
(bkz: çarıklı milyoner)
(bkz: http://mashable.com/wp-co...03/zuckerberg-keynote.png)
Kendisine tam mesaj atma eğilimdeydim ki, "eğer mark zuckerberg kullanıcısına bir mesaj gönderirsen, bir ay boyunca senin arkadaş listeni, temel, iş ve eğitim bilgilerini görebilecek" yazısı belirdi. Yahu Mark dedim bırak bu ayakları istesen donuma kadar görürsün. Kimi kandırıyosun. Sonra bir tebessüm ettim. Bu adamda ne para vardır diye düşündüm ve kendi işlerime geri döndüm.
abaza olmanın sonuçları o kadar da değilmiş dedirten adam. abazanlık; kafaya vurmuş mübarek, adam milyarder olmuş...
türkiyede görsem trabzonludur kesin diyeceğim terliksi.
Türk Erkeklerine ulan biz o kadar kadınları götürmek istiyoruz ama zengin olamıyoruz hatta cebimizden para çıkıyor garibanı oynuyoruz dedirten insan.
şanslı bir genç.
internet pastasındaki potansiyeli görmüş ve bunu fırsata çevirerek sıfırdan dolar milyarderi olmuş başarılı bir genç. kıskanıyor muyum evet. niye benim aklıma gelmiyor lan böyle şeyler.
yahudi, facebook'un kurucusu genç.

yahudi olduğunu belirtmemde herhangi bir faşist sebep yatmamaktadır. arap olsa arap derdim ama değil. dünya faşist olmuş ben neyleyim.
''adamlar doğuştan şanslı anasını satıyım biz türk gençleri günde 50 tane blog açıyoz kazandığımız şöhret kazanç vs. facebook'un saniyesinin 10da biri kadar değil adaletmi lan bu'' DiYE iSYAN ETTiREN GENÇTiR.
Bugün facebooku açanlar zat-ı muhteremin ahaliye seslenişiyle karşılaşmışlardır. Okudum, anladım, vakit kaybetmişim.*
Allah bereket versin sayenizde köşe oldum, daha neler neler eklicem bu zımbırtıya, müptelası olmaya devam edeceksiniz bende kesemi doldurmaya açılımında msj göndermiş zattır.
facebook'a üye olduğunu görünce gözümden düşen adam.
Facebook Arkadaş listesinde 900 kişi bulunan facebook'un kurucusudur.
facebookta adını yazıp arattığımda çıkan fotoğrafı gördükten sonra iyi ki böyle bir site yapmış dediğim insan evladı. yoksa o tiple pek şansı yoktu.
genç yaşında paraya para demeyip farklı bi' isimle kullanan zirtop insandır. adamın arkadaşlarına 'yol paranı hallet hacı gerisini ben hallederim yeaa' denildiği duyulmuştur gece gezmelerinde.