bugün

kendilerini cool göstermek isteyen insanların vaz geçilmezi.
Devlet büyüklerinden resmi kuruluşlara her kesimin kullandığı, ama yine de sosyal olan ağdır.
2006 yılındaki entrylerle şimdikiler arasında dağlar kadar fark var...
Eski vizyonunu kaybetmiş site.
Neredeyse her aradığım kişiyi bulabileceğim ilginç bir site. Yıllar önce daha ingilizceyken kız arkadaşım kendi hesabını gösterip ' bak okul arkadaşlarımı buldum ' deyip banada açmıştı. Sikime takmamıştım okul arkadaşı muhabbetini. Sonra türkçe dil seçeneği çıkınca recep ivediğin tabiriyle ' amele gaynıyo lan burası' demeye başladım şuan. Bazen sıkılsamda siktiret deyip devam ediyorum.
http://www.facebook.com/cezinek
günümüzdeki halinden kesinlikle hoşlanmadığım sosyal paylaşım(!) sitesidir.

yine de facebook kapatılmalı diyenleri anlamıyorum. kardeşim, facebook'la veya içindeki insanlarla bir sorununuz varsa siz dondurun hesabınızı, girmeyin bir daha.

ha ben facebook'a çok mu meraklıyım? hayır. kalitesizse kalitesiz. abazan yuvasıysa abazan yuvası. bana ne! o içindeki insanların sorunu. ben facebook kullanmadığım sürece facebook'taki insanların ne yaptıkları umrumda değil.

"ben kullanamıyorsam kimse kullanmasın" isteğinin amacı ne? nedir bu çekememezlik? sanki facebook olmasa başka sosyal paylaşım sitelerine hücum etmeyecek mi bu kalitesiz insanlar? bırakın onlar facebook'ta takılsınlar, biz keyfimize bakalım. bize ne onlardan yahu!
insanların tek hobisi haline gelen bir sosyal paylaşım sitesidir.. beyinleri uyuşturan ve yabancı istihbaratların da birçok insan hakkında bilgileri bu siteden edindiği de söylenilegelmektedir...
seçim sathında normal zamanlardakinden kat be kat fazla kullandığımı farkettiğim site. akp bir oy dahi daha az alırsa emeklerim zayi olmamış olacak. seçimlerden sonra gene seni pek fazla kullanmayacağım facebook, kusura bakma.
an itibariyle sikimsonik bir hal almıştır. başka hiçbir sitede problem yaşamazken facebook'ta bir sikim yapamıyorum.
inanılmaz bir yavaşlıkla çalışan sosyal paylaşım sitesi.
rte'nin bugüne dek ağzından çıkan tek doğru sözün nesnesi:

"facebook çok sanal."

adam haklı.
facebook sosyal bir ağdır cıkmasıyla beraber bilinen en çok kullanılan sosyal ağları etkilemişdir...
herkesin birbiri ile ilitişime geçebileceği haberlere ulaşabileceği sosyal bir ortam sağlayan güzel bir sitedir

http://facebook.com.tr
sevgilimle 59483059349 defa kavga etmemize sebep iğrenç site.
en son onu açarsan beni unut dedi düşün sözlük.
sizi siklemeyen 1 kişiye laf sokacağım diye 333 kişiye beyin amcıklaması geçirttiğiniz yer.
çok gerzek bi site.
bunca yıl aradan sonra ne var ne yok diye tekrardan girip girdiğime pişman olduğum site. mına koyim adamı tanıyorum, hayatında şiir kitabını açıp da okumuşluğu yok ama her gün gidiyo edip cansever şiiri paylaşıyor.bilmiyo muyuz lan seni biz ? bu hava niye ? ha bir de arkadaş ekletmiyor bana, mark zuckerberg'e yazıcam bunları hep.
hayvanlara yardım ve yuva arama için kullandığım bir sosyal paylaşım sitesi. Birçok kişiye ulaşım imkanı sağladığından bu açıdan kullanmak faydalıdır. sadece resim ekleme ve müzik vs. paylaşımı için kullanıldığında çok sıkıcı bir hal alabiliyor.
popüleritesini kaybetmemek için yeni yeni girişimlerde bulunan platform. ama millet uyandı artık. yakında yeni bir sosyal! ağ çıkarsa ortaya şaşırmayın.
(bkz: tuvaletteki ayna karşısında gözlüklü fotoğraf) akımını başlatan sitedir.
hm bir site. deccal de deniyor kendisine. arkadaş listemde "yangında ilk silinecekler" diye grup yaptım. onların bundan haberi yok tabi ehe.
en büyük zaman öldürme zımbırtısı, bağımlılık yapan bir illet.
artık bir yaşam tarzıdır. evlilik, nişan davetiyesi göndermek yerine facebook üzerinden "etkinlik" oluşturmak popülerleşmekte, gruplar aracılığı ile fikir alış-verişi yapılabilmekte, sayfalarla da site sahiplerinin beleş reklam vermesine olanak sağlamaktadır.
Bir durum yazarsın, kimse beğenmez, umursamaz gibi yapsan da çoktan bozulmuşsundur.
ismail yk nın "facebook facebook bu kızı ordan buldum" şarkısından sonra abazalarn işgaline uğrayan sosyal paylaşım sitesidir.
insan Parasını Kaybedince Fakir, Özgürlüğünü Kaybedince Esir, Aşkını Kaybedince Facebook da Şair Olurmuş .