bugün

sürekli tütün tüketirken çektirdiği fotoğrafları profil fotoğrafı yapan birtakım ara yaşam formlarını barındıran sosyal paylaşım sitesi. *
+bunu profil yapmalısın bebeiim.
-yok lan bok gibi çıkmışım.
+hayır çok taşsın bi kere, ayrıca beni forla.

gibi samimiyetsizlikler barındıran sosyal paylaşım sitesi.
o olayada ne gıcığımdır. kötü çıktığını düşünüyosan ne bok yemeye koyuyon fotoğrafı? işiniz gücünüz ego.
zamanımı çok fazla kaybettiğim ve işe yarar hiçbirşeyle karşılaşmadığım ilk başlarda zevkle bakarken sonradan sıkıcılaşan genellikle oyun oynamak için kullandığım ünlü bir site.
sohbet kısmı göçmüş olan site. sadece bana böyle sandım lan.
görüşmek istediğim insanlar ile günlük hayatımda da görüştüğümden pek kaale almadığım ve başıma türlü işler açtıktan sonra hesabımı ilelebet kapattığım bir nevi arkadaşlık sitesidir.
an itibariyle göçüş yaşayan site. google plus travma yarattı herhalde kendisinde.

edit:travmayı atlatmıştır. paniğe gerek yok.
mesajları açınca sohbet de geliyor ne iş anlamadım.
kesin google'ın işi. hazır millet google+'ya meyletmişken bir de facebook'ta teknik sorunlar ortaya çıkarsa... ımmm çok hain planlar bunlar. kesin amerika'nın işi.
hem sohbet hemde mesaj bölümüm felç durumda şuan.
an itibariyle 27 kişi online iken bir anda 4 kişiye düşen site. suan bir sorun var sanırım ama benim hesabım da gayet her yer ulaşılabilir. diğerleri nerde diye düşünmekteyim.
hem sohbet, hem mesaj, hem bildirim kısmı çöken site. hatta hatta sıçtı kapatın. *
bence facebook a sınırlama getirilmeli.
doğmamış çocuğa don biçme denilirdi önceden.
şimdi doğmamış çocuğa facebook hesabı alan aileler var.
işi ilerletip kedisine, köpeğine, arabasına (?!) facebook hesabı açanların bulunduğu sosyal bok.
an itibarıyla artık her şeyi birbirine karıştıran site. tehlikeli şeyler oluyor.
Arabaya bile alınan hede. Lan adam off yha yaqım bitti yazmış arabanın hesabına. Sildim tabi gerizekalıyı.
mideme ciddi ciddi bulantı hissi veren bi site..

bi internet sitesi nası verir lan bulantı ?

aslında vermemeli..

fakat haftada bir filan açtığım facebook ( bütün notifications engelli ) ve de toplam 170 küsür arkadaşım bile bana bulantı veriyo..

taa ilkokuldan beri görüşülmemiş adamları sırf adını bildiği için ekleyenlerden tut , 50 yaşına gelip hala facebook başında kızının arkadaşlarına yalakalık yapanlardan çık..

sevgilisiyle öpüşürkenki fotosunu profil fotosu yapan biri var lan listemde.. öle buse filan değil.. bariz öpüşme.. millet sana bi daha nası saygı duysun be gülüm ? zaten okan üniversitesinde okuyosun.. ya da dur dur pardo bahçeşehir üniversitesind.. altın bi gucci saatin var.. ve maalesef beyaz altın değil.. bi de manitanla en mahremini 700 arkadaşına minimum o da ilan ediyosun..

yani ya ayrılırsan o çocuktan ?

en yakın arkadaşıyla foto koyan bi arkadaşım daha var.. fakat bu yakın arkadaşı kızı çok kereler kıskandı sevgilisinden ötürü.. sevgilisiyle sikişmeyi beceremeyince de arkadaş oldu.. e tabii bükemediğin siki..

daha neler neler.. kadınlar ucuz.. şimdi geldim eve oturdum pcnin başına en az 150 tane alakam olmayan sırf arkadaşımın arkadaşı olan adamın tüm resimleini gördüm..

yani değer mi bu kadar ? bu türkler kadar bu işi cozutan yok.. elinde foto makinasıyla geziyolar ya.. yediklerini tatillerini fln çat çt koyuyolar..

ya hava atmak ister insan ya da sevdikleriyle paylaşmak.. eee 700 kişiyi de sevemiceene göre..

yani madem süper bi okuldan mezun oldun.. madem çok arkadaşın var.. madem sevgilin harika biri..

o zaman bu feysbuktan ne umuyosun hala?

nasıl buraya harcıcak vaktin oluyo ?

çok ilginç..

büyük konuşmaktan imtina ederim hep ama "ben adamı feysbukundan tanırım"

brrr lanet olsun lan teşhirciliğe..
aşırı sosyal medyanın ta kendisidir.
bakımda olan siteymiş şuan itibariyle. safari tarayıcısında öyle diyor en azından. google chrome da bir sorun yok.
alınan bir duyuma göre, mark zuckerberg çarşamba günü facebook' la ilgili çılgın proje sini açıklayacaktır.
Facebook Inc, insanların arkadaşlarıyla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal paylaşım web sitesidir. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 sınıfı öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur.
hesaplara ulaşılamayan site. bi tek bende mi böyle acaba ?
bi 5 dakikalığına hesaplara ulaştırmayan site idi. açtı şimdi.
en başarılı sosyal paylaşım sitesi olduğunu düşünüyorum. hazırlayanlara helal valla.
çok yararlı bir oluşumdur. öyle ki fake fotoğraflara ağızlarının suyunu akıta akıta yorum yapan zavallı bireyleri görüp kendi halime şükretmemi sağlıyor.
an itibariyle ulaşamadığım site.

--spoiler--
Sitedeki bir sorundan dolayı hesabına şu anda ulaşılamıyor. Bunun kısa sürede çözüleceğini umuyoruz. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene.
--spoiler--