bugün

entry'ler (129)

atatürk ve tayyip erdoğan arasındaki farklar

Biri bu ulkeyi yoktan var etmis, diğeri vardan yok etmeye uğraşmakta.

türk gencinin ömrünü mahveden üç şey

A.
B.
D.

a haber

Bi (bkz: kokain) kadar yoktur ama güzel kafalar yaşattigi besbelli olan kanalcik. (bkz: gemicik)

moskovanın trabzona itelemesi

"bizde orada olsak' da bize' de iteleseler" demekten kendini alamayan taraftar söylemi.

(bkz: fenerbahçe nin şampiyonlar liginden kovulması)

israil e 5 i 1 yerde taktık

israil' in bize taktıkları ve takmaya devam ettiklerinin yanında devedeki pirenin kıçındaki pire kalır.

asansörde yiyişen türbanlı

laiklik ve din ayrımını yapamayan yobaz ve kendini dini bütün müslüman sanan şakirtlerin ibret alması gereken türbanlı kardeşleridir.

türk müzik piyasasında fazlalık olan şarkıcılar

(bkz: nihat doğan)

aslında fazlalık olmayan şarkıcıları yazsak daha kolay olurdu sanki.

moderasyonun ramazan bayramı nı zoraki kutlaması

moderasyonun hatasıdır, bazı şakirtlerin anlaması için büyük puntolarla bir sayfalık bir metin şeklinde kutlanmalıydı.
ayrıca "işiniz gücünüz yok klavye müslümanlığına soyunuyorsunuz" demeden kendimi alamadığım başlık sıçması. adam kutlamış işte daha ne yapsaydı ?

28 ağustos 2011 manchester united arsenal maçı

arsenal kaleyi boş bıraksa yine 8-2 bitecek olan maçtı. o nasıl bir kaleci nan geleni içeri gideni tutup tekrar içeri aldı. ayrıca o forma ile 8 yediklerine dua etsinler.

imdb top 250 listesini facebook ta beğenen insan

imdb top 250 listesindeki filmlerin çoğunu izlememiş lakin gösteriş olsun diye 250 adet filmi tek tek beğenen insandır. o artık marjinal olma yolunda ilk adımı atmıştır, muhtemelen ekşicidir.

luganonun bedavaya gitmesi

bank asya ligindeki forvet oyuncuları için sevindirici haberdir. sakatlık korkusu yaşamazlar artık.

her sene real madrid ile lyon un eşleşmesi

(bkz: oha diyorum)

nedir bu fenerbahçe nin çektiği

16 dakika uzatma oynarsın gol atamaz şampiyonluğu kıl payı kaçırırsın
şampiyon olduk diye stadı yakar 2 dakika sürecek hayali şampiyonluğa sevinirsin
şike ile kazanılmış şampiyonluk için şampiyonlar ligine katılmayı düşünür son gün diskalifiye edilirsin

diye uzayıp gidecek olaylar silsilesidir. he pendik faciası ve yıllardır süren türkiye kupası hasretini eklemeden olmaz. birde bank asya ligine düşürüleceğini varsayalım. (bkz: oha diyorum)

tsk nın altı aylık bebeği öldürmesi

pkk yanlısı haber ajansının uydurmasıdır, inanmayınız. doğru ise (bkz: kurunun yanında yaş da yanar)

sevgilinin eşcinsel olduğunu öğrenmek

2 yıl önce başıma gelen hede. öğrenmeyi geçelim o anda bir sevgilisi olması sizi daha fazla dumura uğratır işte ben öyle olmuştum, evet nan kız arkadaşım beni başka bir kadınla aldatmıştı tabi sadece duygusal olarak sonra beni tercih edip yol vermişti hatuna. ve sevgili olduysanız daha tam olarak cinsel tercihini yapamamış sevgilidir, boşluktadır. siz onu doğru yolu bulması için teşvik etmelisiniz.

süper ligin play off lu oynanması

saçma bir sistemdir. gerçek amacının gündem değiştirmek olduğu aşikardır.

cinayette tercih edilecek yöntem

boynuna ağırlık bağlayıp denize atmak.

teoman

daha 17 şarkısını çıkarttığında 17 yaşımda olduğum ve doğum günüme onun şarkısıyla girdiğim sanatçı kişilik.

kadınları susturmanın en iyi yolu

(bkz: seks)
tabi inleme sesini konuşmaktan saymıyorsak.

uzun süreli ilişki

evlilik planı yapılmıyorsa kesinlikle sürdürülmemesi gereken ilişki türüdür.