bugün

"bütün hataları kalbim yaptı." durum güncellemesinin altına, "çalıorm bunu.", "güzelmiş knk beğendim.karşılıklı ama. .d .d" ve "efkarlandım bee!" şeklinde yorumlar yaptıklarını görünce, bir kez daha soğuduğum ergenlerdir. erqenlerdir hatta.

not: "bütün hataları kalbim yaptı." çok yaratıcıymış amk. helal olsun size.
önüne dünyanın alkolünü* * koyup içmeden fotoğraf çektirenlerdir. içerken fotoğraf çektirenler daha kötüdür. hiç mi düşünmüyosun bunu görenler ne yorum yapıcak diye?
arkadaşına ayar verip, sonra marifetmiş gibi sözlüklerde paylaşanlardır..
"önce umut verp sonra msj atmayanlardan nefret ediyorummm!!!" cümlesini kuranlarına da rastladığım ergenlerdir. umut vermek ve mesaj, hatta msj atmak... umut veren herkes mesaj atmak zorundadır... ne malsınız lan.
en azından 500 arkadaşı olandır.
ahanda az önce gördüm valla;
http://galeri.uludagsozluk.com/g/facebook-ergenleri/
oralarına buralarına isim yazdırıp resim çektirip arkadaşlarına jest yapan ergen gerileridir.ve de çoklu çekimlerle sevgililerine aşklarını anlatan şahsiyetlerdir.
görsel bu kız daha orta okulda amk.
isyana sürükleyen müziklerden hoşlanan bir insan çeşididir.
duvardan duvara konuşan piçlerdir. amk ben senin xd'lerini her yerde görmek zorunda mıyım?
Şu sıralar facebook'ta sağ framede sürekli tavsiye olarak çıkan ergen tiplerdir.
(bkz: abonem ol ben eklerim)
(bkz: beni ekledin qanqamı da ekle)
Bunlar sayesinde lms * facebook'ta bir çok ülkede en çok kullanılan kelimeler arasında ilk sıralarda kendine yer bulmuştur.

Hayır o değil bakıyorum bu ülkelerden çoğu ingilizce bile konuşmuyor. Neden lms lan o zaman? db* falan yapın bari. Hem şeklen de daha şık duruyor bence.
birde bunların ilgi çekmek için türlü yazılar yazıp saçma sapan fotolarını yayınlayanları vardır sormayın gitsin. gün gelir "öff yha mesaj atmayın artııık" yazarlar, birkaç saat veya gün sonra "neden kimse yazmıyo" yazarlar, maldırlar.
çoğunlukla küçük kızlardır. ya genelde kızlardır bak, arkadaşımın ergen erkek kuzeni de ekli bende. ama çocuğun yazdıklarına gülüyorum, espriler falan yapıyor gayet komik. hem de küçük yani daha orta okula falan gidiyor.
mahallemizden aslı, özge, miray adlı üç kız ve bunların dışında gamze adında bir akrabamız da ekli bende.

bak;

aslı: bazılarını sevmek en büyük hatam. (1996)

özge: çünkü ben sadece sen sorunca "iyiyim". (1997)

miray: "Şarjım bitiyor, sonra konuşalım" diyenle değil, "Şarjım bitene kadar konuşalım" diyenle olur. (1998)

gamze: Onunla konuşmak istedkçe ona mesaj attıkça onu kaybediyorum sanki.. (1998)
fotoğrafını koyup ''ayy ne kadar çirkinim'' diye yazandır.
-'for ' istiyorum canımm, çok tatlısın yerim !
tanımadığı biriyle sırf hava için ilişki durumu yapan şahsiyettir. kendi kişiliksizliğini örtmeye çalışırken bir çuval inciri berbat eden şahsiyettir.
Çocukluğunu şiddetli şekilde ve sorunlu bi şekilde yaşayan 10 ve 14 yaş arası çocuklardır. Bunlardan kurtulmanın bi yolu henüz bulunamamıştır. Bilim adamları tarafından sürülen bu zorlu ve önemli araştırma hala devam etmektedir. Bütün amerika bunula ilgileniyor şuanda.
-bu benim yemek yerkenki halim
-bu benim balkonda aksamları otururkenki halim
-bu benim tuvalete gitmeden az önceki yüz ifadem

şeklinde fotoğrafları olan ergenlerdir. bir gün kendilerini kaybetmekten mi yoksa facebook aleminde yeterince tanınamamış olmaktan mı korkarlar bilmem her anlarının fotoğralarını çekmek isterler.
bence şaka bunlar ya?

https://www.facebook.com/...9F%C4%B1m/503340793018641
ergen olarak nefret ettiğim ergenlerdir.