bugün

bilgisayar karşısında güneş gözlüğü takıp,kahve fincanından çıkan buhardan etkilenen yeni nesil tiptir.
+fotoqraflarımı beqenir misin canıım?*
-yo.
+niye kıız?*
-beğenmedim çünkü o ne öyle iğrençler.
+amaan bıdı bıdı konuşuyorsun sende beğenmezsen beğenme be sana mı kaldık.

2 dk. sonra; arkadaşlıktan çıkarmış, bişey dememe gerek bırakmamış, güldürmüştür kendisi.
ayaklarını sehpa köşesine vurasıcalardır.
delik corap giyip misafirliğe gidesiceler.
"ergen her yerde ergendir." sözünü akla getiren apaçi kılıklı gençlerdir.
sürekli ilişki durumuyla oynayarak dikkat çekmeye çalısan insanlardır.
can dündar,küçük iskender'in alntılarından, 3 nokta olmaya çalışan 2 noktalardan,lüzumundan fazla kullanılmış ünlemlerden,her yapılan eylemin anında belirtildiği yazılardan geçilmeyen bir profilleri vardır.
potoşopsuz profil fotoğrafı olmayan, zora gelince yorumlarda ok by yazan, entel olmak adına felsefe sayfalarına insanlara laf sokmak için edebiyat sayfalarına abanan ergen tipidir.
çok nadir kendi isimleriyle takılırlar.
rc amiral
iskender büyük
mc kılıç, 'extacy lové
'qamsee xp
hellßoy xp

kopyalamaya üşeniyorum usta. bir de isimleri başına ' koyanlar var tabi arkadaş listesinde sırabaşı olmak için.
iş başında olan ergenlerdir.
dizisi çekilse oks anneleri nden daha çok tutar gibime geliyor.
sürekli küfür yazan insan.
(bkz: büyüyünce utanacaksın fotoları)
bir türlü büyümeyen ergenlerdir.
ahmet bieber. bu cümle işte herşeyi açıklıyor. hayattan soğudum.
--spoiler--
itina ile bağlantı , durum , fotoğraf , ilişki beğenilir , doğum günü kutlanır .
3 durum 2 bağlantı ; 2.5 tl
ilişki durumu ; 1 tl
fotoğraf ; 3 tl
doğum günü kutlama ; 1 tl
dürtme ; 75 kur
--spoiler--
bazıları Yurtdisina ciktiklarinda fotograflarini ekleyerek bunu diger ergenlerle paylasarak fark yarattiklarini sanirlar. bazi ergen kizlar da fotolarina yorum yapan her abazaya kuyruk sallamaya bayilirlar.
son zamanlarda " beqen mesaj atiiim xDxDxD zaaaa " gibi zırvalar yazanlardır.
gecen senelere oranla bu sene birkac level birden atlamislardir. cok az daha zorlarsak bir eksi sozluk yazari kivamina gelecekler. hayirlisi.
(bkz: beğenir misin).

sanki facebook ta önerme yokmuş gibi davranan insandır.
2-3 yıl sonra yaptıklarından duyacağı pişmanlıktan daha haberi yoktur.
facebook'un yeni özelliği olan abone olma şeysiyle iyice artan ergenlerdir. böyle bakyorsunuz adamın, kızın 34542 abonesi var.

http://www.facebook.com/muhammmett şu bisiklet hırsızının sayfasına, fotoğraf altındaki yorumlara falan bir bakın yarılmamak elde değil.

bu da videosu; http://alkislarlayasiyoru...nu-cikartmak-kufur-icerir

(bkz: allahını seven üstüme toprak atsın)
bi halttan anlıyorlarmış gibi hemen kızıyla erkeğiyle maç muhabbeti yapan tiplerdir.
(bkz: onlar heryerde)
bütün facebook kullanıcılarına kendini tanıtma, ıspatlama, beğendirme çabasına girmiş ergenlerdir. veya tüm facebook halkı "beni tanıyor" havasına girmiş zavallı ergenciklerdir.
20 tane kız kardeşi 15 tane erkek kardeşi ne bileyim en yakın arkadaşını anne olarak bir çok aile bireyi eklemeleri en belirgin özelliklerindendir bu ergenlerin.