1. 1.
    Assassin's Creed 2 de altair yerine oynayacagımız karakterin adı. Rönesans dönemi Floransa şehrinin asil ailelerinden birine mensup olan ezio, önceki oyundaki karakterimize artı olarak daha cok silah kullanabiliyor, yüzebiliyor ve doktorlardan tıbbi yardım alabiliyor.*
    3 -1 ... haken
  2. 2.
    assassin's creed 2 oyununda venedik'te ortalığın monakoyan karizmatik karakter. kendisi floransa asilzadesidir ve altair'e olan benzerliğiyle dikkat çekmektedir.

ezio auditore da firenze
    2 ... tu kaka bana
  3. 3.
    serinin yeni oyunu (bkz: assassin s creed brotherhood)'da yönlendireceğimiz karizmatik, müthiş assassin'imizdir. kendisini bu sefer master assassin olarak oynayacağız, 19 Kasım gel artık...* * *
    2 -1 ... wanpaku
  4. 4.
    assassin's creed 2'deki karizmatik suikastçi. konuşması, hareketleri ve şekli yeterdir efendim
    2 -1 ... shagrath
  5. 5.
    izlemesi gayet eğlenceli fakat kafa yorucudur. adam suikastçi mi maymun mu yoksa örümcek mi orası tartışılır. altair bile böyle değildi.
    1 -1 ... kamil in kardesi
  6. 6.
    kapitalisttir efendim. çalıp çırptığı paralarla bir çok esnafın işyerlerini satın alıyor; aldığı paralarla daha çok işyeri alıyor. böyle böyle tüm roma'yı satın alıyor. *
    3 ... kirmizi sortli
  7. 7.
    assasins creed 2 nin başkarakteridir. ilk oyundan hatırladıgımız altairin bi kaç kuşak sonradan torunudur.
    1 ... wakabayashi
  8. 8.
    ilk oyundaki görev adamı doğuştan assassin altair'in tersine zamparanın önde gidenidir.
    3 ... enygma
  9. 9.
    ve serinin dördüncü oyununda istanbulu ne hale getirecek diye düşündüğümüz zat-ı muhteremdir kendisi.
    1 ... rocknrollanintakendisi
  10. 10.
    assasin's creed 2 den itibaren hikayeye dahil olan altairin torunu suikastçi.
    1 ... yetkili birine benzeyen adam