bugün

entry'ler (230)

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

yat uyu daha erken.

fatih

Adamların yaptıkları dizilere bak; Spartacus, Rome . Bizim yaptığımız dizilere bakın; Muhteşem Yüzyıl, Fatih. Varın gerisini siz düşünün.

battaniye

candır can.

izmir

Sonbaharı yaşamadan kış havasına girmiş olan şehirdir. Sıcak havadan soğuk havaya birden geçiş yaptığı içinde grip vakaları artmıştır.

sagopa kajmer

eski sagoya dönüş izlenimlerini vermiştir son albümü ile.

italya deyince akla gelenler

Ezio Auditore da Firenze.

hristiyanlığı islamiyetten daha modern sanmak

geri zekalılıktır.

kürt

gerek malazgirt savaşı olsun gerekçe çanakkale cephesinde olsun verdikleri destekler ile savaşın şekillenmesinde önemli rolleri olmuştur. o savaşlarda türk kürt ayrımı yapılmadan kanlarını döktüler. ama şimdi bakıyorum türk kürte düşman kesilmiş. emperyalizmin oyununa gelmeyin. biz kürdü lazı çerkezi arabı ile bir yaşıyoruz bu topraklarda bizi birbirimize düşürmek isteyenlere izin vermeyelim.

laz

delikanlıdırlar.

tarihte kurulmuş kürt devletleri

Dünyada en çok devlet teşkilatlanmasını yapan türklerdir ve bu bir su götürmez gerçektir. türklerin kurduğu her devlet dünya tarihinde önemli bir rol oynamıştır. eminim çoğu kişi bu başlık altından kürt devletlerini isimleri ile ilk defa karşılaşmıştırlar.

dedenin yanında allah kızların yanında tanrı demek

nabıza göre şerbet veren biridir.

devlet bahçeli nin ferdi tayfurlu klibi

güzel olmuştur vesselam.

didier drogba nın sakatlanması

beşiktaşta olsa hemen sakatlanırdı.

5 yaşındaki kızına türban takan ebeveyn

size de milletin kafasındaki türbandan. Size gece kimle oldunuz diye soran var mı?

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

avedan şok kampanya diye başlayan bir mesaj.

kedi

bir kediyi neredeyse doğumundan itibaren 4 ay falan besledim süt et ne ararsan verdim. Ama şimdi nerede bilmiyorum yani nankör hayvanlardır.

drogba abartılmış balon bir futbolcudur

çinden kovulmamıştır kendi isteği ile g.saray'a gelmiştir lütfen olayları saptırmayın. böyle bir yıldızın gelip ligimizde oynaması güzel bir şeydir ve diğer futbolcular içinde örnek olmuştur.

Not: Beşiktaşlıyım. Ama rakibinize her zaman saygı duyun.

36 yaşındaki futbolcuyla övünmek

bana kalırsa bir futbolcu formundaysa kaç yaşında olursa olsun oynamalı. mesela gigs ve friedel'e bakın. adamlar kaç yaşında ama hala formundalar.

85 yaşındaki kadına tecavüz eden şerefsiz

adam nefes alsın yeter mantığında herhalde. bu sapığı getireceksin şehir meydanına bağlayacaksın bir direğe taş atacaksın ölene kadar.

(bkz: şehvetle dirilen zeker kolayca solmaz)

20 şubat 2013 galatasaray schalke 04 maçı

galatasarayın 2-1 veya 2-0 gibi skorlarla galip geleceğini düşündüğüm maç.