bugün

sevgili olmak için değil, abla, teyze, hala olmak için daha uygun bir havası olan kadın.
Samimi sempatik yetenekli güzel kadın.
güzel değildir. net.
güzel değildir. ama balıklı etli olduğu için tercihlerim arasındadır. yalarun!
Güzel görmesek güzel diye yutturulacak cinstendir.
kadınn dediğin göyle olacak işte.
buna güzel değil diyen kimi güzel buluyorsa getirsin beraber sikelim. demek istediğim hatun.
güzel değil diyenlerin elleri sikinde gezdiklerinden emin eden hatun.
güzellik görecelidir ve herkes kendince haklıdır.

güzel yada değil orasını bilmem ama aşırı derecede tatlıdır, yenir ki bu.
Güzelliği çirkinli kimseyi ilgilendirmeyen kadındır. Sonuçta bunlar göreceli kavramlar. Sana göre güzel bana göre değil ya da tam tersi. Oyunculuğuna değinmek gerekirse çok aşırı iyi bir oyuncu değil benim gözümde ama yine de ekranlarda sıfır yetenekli insanları gözümüze sokuyorlar onları düşününce her türlü iyi oyuncu denilebilir. Kötünün iyisidir. Sempatiktir.
çirkin ördek yavrusu gibi kuğuya evrilmiştir.

bu kızın hırsız-polis dizisindeki tontiriş hallerini hatırlıyorum. şimdilerde kilo verip tombul ama sevimli kızdan seksi kadın sınıfına atladı.

bir de kocaman gülümsüyor. tatlı.
geleneksel türk kadının ete kemiğe bürünmüş halidir.

kuru ecnebi hatunlara laf söyleyen kızlar haklısınız ama ezgi mola ya laf yok.
Oyunculuğuna laf yok bilen bilir eski bir kaç iyi dizide yan rollerde çok başarılıydı ama eskiden tombik halindeyken buralar çayır idi çimen idi. Bunu kabul edelim.
oyunculuğunun mukemmelliği varsa kusuru ki bence yok onu örtebilecek kalitedir. samimiyetide cabasıdır.
gece gece aklima giren balık etli tatlı bayan. yerim seni ya. ay lav yu ezgi. evlen benimle.
zayıflayınca daha da bir sevimli olan hatun.
bir ara sanki çok tipsizmiş gibime gelen oyuncu. ama şimdi güzel. hele gülüşü ayrı güzel.
ama bundan 4-5 sene önce bildiğin tipsiz diye hatıurlıyorum bunu.
tam bir türk kadını. balık etli olduğu halde bütün mankenlerden çekici görünmektedir gözüme. gülüşüne değinmeyeceğim bile.
kafayı kesip başka bedene takmışlar gibi bi kadın. mersedes motorlu bmc gibi.
(bkz: çirkin)
Çok sexy tatlı gelmeye başladı hoşgeldin arkadaşımla birlikte, bizden biri gibi, samimi komik kafa. Aranan kadın. Allah sahibine bağışlasın.
kocaman gözleri olan, iri kadın..
çok tatlı olan kadın. evet.
ezgi mola ver... yok lan bu ayip oldu biraz sanki..
klasik türk kızı balık etli tatlı göğüsleri büyük.
güncel Önemli Başlıklar