bugün

özet:
fırlama şımarık oğlu insanları ezmiş. bu karı da, oğlunun ezdiği insanların telefonlarını alarak oğluyla mısıra kaçmış. karı, zengin bir doktor kocadan boşanmış. ünlü bir yazarmış ama skmtrak bir ünlü galiba. ben hiç duymadım adını.
karı, hem çocuğunun hem kendisinin hayatını bitirdi. bir daha normal yollarla türkiyeye dönebileceğini sanmıyorum. ancak yakalanırsa...
döndüğü zaman da, planlayarak insan öldürme suçlarından ömür boyu alır bence.
böyle bir şeyi yapan insan zaten insan değildir bana göre ama, karının sicili de hiç iyi değil.
bu olay seçimlere kadar kamuoyunda kalır bence. neredeyse münevver karabulut cinayeti gibi toplumumuz unutmaz. umarım beterin beterini görür oğlu ve
karı.
nevşin baya açıklamış. izlemenizi öneriyorum.

https://www.sozcu.com.tr/...da-yakalama-karari-p27562

olayın detaylarını buradan dinleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/w...v=OqL9WlQkiJA&t=1209s
ana oğul yurtdışına kaçmış ceremesini baba çekmiş. adam öfkeli ailelerle baş başa kalmış.
Yukarıdaki yazanların dışında şaka gibi bir de açıklama yapmış, annelik hissiymiş , çocuğu da orada hastaymış ... Ulan annelik hissi denen iey olsa başta kendi çocuğunu korumak yerine gerekeni yaparsın. Hadi onu geçtim madem buu b.ku yaptın sus ! Bu ülkede her gün her pislik oluyor ve pislikler ülkeden kaçınca sus pus devam ediyor hayatına ve bizler de balık hafızalar olarak unutuyoruz. Beddua etmek istemiyorum ama hastalanmış mı çocuğun? Çooook daha beterini görürsün hatta Yaradanın kısasa kısasını tadarsın .
Durumumuz yoktu okuyamadım.
çocuğu geri getir.
Ulkenin sinir uclariyla oynayarak milletin nefretini kazanmis olan katil. Hadi simarik picin kaza yapti ve olume sebep oldu. Ulan yarali adamlarin telefonunu toplamak nedir ? Bu nasil bir caniliktir ?

Bu ulkede hasta ruhlu adam cok ceker vurur. Tabii gonlum piciyle beraber en agir sekilde yargilanmasindan yana ama olacagini sanmiyorum. Artik adaletin her turlusune muhtac olduk.
Abdye kaçtıkları söyleniyor. Ben şaşırmadım. Zaten o gece mısıra kaçan kişilerin geri dönmeyeceğini yukarıda yazmıştım. Bu karı yakalananıp iade edilene kadar dönmeyeceği belli.
Böyle tipler; her türlü yalanı söyler, kötülüğü yapar, yaptıklarını da haklı gibi göstermeye çalışmak için zeytinyağı gibi üste çıkarlar.

Bir de, bu olay 1 martta olmuş ama 6 martta medyaya düştü. Bu da çok ilginç bence.
(bkz: ahmet burak erdoğan)
(bkz: emrah serbes)
oğluyla birlikte abd ye uzamış oğlu da abd vatandaşıymış ayrıca. geçmiş olsun, daha da ölen öldüğüyle kaldı maalesef.
isim soyisim kombünasyonundan ışıklı bi birey olduğu ortada. Akepeli turoller ekmek cikarmi derdinde ama çıkmaz.

Eylem hanım en kısa sürede oğlunu kendi ellerinlen türk adaletine teslim edicek, buna eminim. Sadece cezaevi öncesi bı dünya turu yaptirmak istedi ogluşuna.

Tayyib istifa!!!???
Oğlunu kurtarma ayağına tüm kazazedelerin telefonlarına el koyan organize kötülük çetesi.Bir de milletten olur almaya çalışıyor.Bir çocuğu babasız bir ana babayı evlatsız bıraktı.

(bkz: Rüzgar Çetin)
(bkz: Burak Erdoğan)
Yaptıkları ve ne acı ki sosyal medyada yazdıkları ile insan sıfatını hak etmediğini gösteriyor.
Annelik iç güdüsü ile yapmış ve bizler anlayacakmışız. Kadın her şeyi bilinçli olarak yani iç güdüyle yapmamış. Ölen kişi ve ağır yaralıların telefonlarını çalmış ve kapatmış. Telefonlarını çalarken ölen kişi yaşıyor olmalı. Ambulans çağırsa belki ölmeyecekti. Resmen ölsünler diye bunu yapmış.
Şimdi abd'ye gitti ve çocuk abd vatandaşı yani artık getiremeyiz. Ölen öldüğü ile kalacak bu p.ç sefa sürerek anne dediği mahlukat ile yaşamına devam edecek.
'' annelik içgüdüsü, lütfen anlayın '' şeklinde bir açıklama yapmış şahıs. peki gencecik yaşında hayatını kaybeden yavrusunun acısıyla perişan olmuş anneyi anlayabiliyor mu kendisi ? çok yazık...
en kötüsü ne biliyor musunuz!

eylem tok denen kadın yıllar sonra bu alçaklığın belki de kitabını yazacak.

sonra filmini çekecek yapımcılar.

gişe kuyruklarında bekleyecek vatandaş.

ve gazeteciler röportaj sırasına girecek, “iç güdüleri ve vicdanı arasında sıkışan bir annenin dramı” falan filan hikayeleri ile alkışlar, gözyaşları…

hiç bir hikayenin başladığı yeri unutmayın lütfen!

çünkü sonucu birileri, başka türlü bağlayıp yediriyor her daim!

mehmet akif ersoy
Dünyanın en gerizekalı kadını. Oğlunu koruyacaam diye herifin hayatını zikti attı anne bozuntusu...

Kırmızı bülten çıktı mı, hayatın kayar, ikisi için de kırmızı bülten çıktı...

Kaza yerinden olay yerine ait telefonları alıp kaçmak, delil karartmaya girer.

Amerika'ya gitmişler, keşke sudan'a falan gitselerdi, abd'de kalabilmek için "kutsal annemiz" çok adama vermek zorunda kalacak...

Ya da zike zike türkiye 'ye dönecek.
Oğlunun Alabildiği cezanın katbekat fazlasını almasını diliyorum.

Ne guzel dünya 16 yasindaki velet can alacak sonra bişey olmamış gibi hayatını idame ettirecek yurt dışında.

Yaşattığınızı yaşarsınız elbet.
Bir ülke kaybetti, fakat bir evlat kazandı mı?

Senin çocuğun diye hiç bir hatasıyla yüzleşmesine izin vermezsen, günü geldiğinde yaptığı hata sana karşı olur.

Bu çocuk şu saat itibariyle “ipotek altındaki kişilik”tir. Maalesef, serseri olmak dışında bir seçeneği de yoktur. Gün gelir, ettiğininin ahını kendi çocuğunda görür.
yav oğlan 18 inden küçük. hem de kaza. maxiumum 6 ay yatıp çıkardı. ölen adamın ailesin bile kaza olduğunun bilincinde. gelseler bir başsağlığı dileseler o bile yeterdi diyorlar. ama şimdi ne oldu hem aileyi kızdırdılar hem türkiyeye reklam oldular. muhtemelen kaçtığı için daha fazla ceza alacak.
Zenginsen her boku yiyip toz olabilirsin sözünün doğruluğunu ispatlayan olaya imza atmış olan kadın. Üstüne bir de kazazedenin telefonunu da almış. Babanın özel şoförü ve aracı ile havalanına gitmişler. Yani baba da öyle masum görünmüyor.

Açık konuşmak gerekirse Karabulut olayındaki gibi yapılmalı. Bunlar dönmüyor mu babayı atacaksın kodese. Dönene kadar o da kodeste kalacak.
bu karının yazarlığı hikaye bence. kendisine title yapmak için girdiği yollardan birisi. muhtemelen, eski zengin kocasından ayrılarak kendisine daha zengin koca bulma kafasında yaptığı işlerden bir tanesi.

bu karı, tıpkı kendisini bir bok sanan görgüsüz tipler gibi amını altın madeni gibi gören zengin koca avcılarından. başka hiç bir vasfının olduğunu düşünmüyorum. ayrıca leş bir tipi var. transa benziyor. kültür birikimi olan bir insan bu karının yaptıklarını yapamaz. düzgün insanın bünyesi el vermez buna.
kanunsuz işler yaparak "ama ben anneyim, beni anlayın yeaaaa" diyen tipten kültürlü bir birey olmaz. sonunu düşünmeden tam bir cehalaet içerisinde davranan kişi insan bile olamaz. başka insanlar ölsün, ama benim çocuklarım yaşasın zekasından başka bir şey değil. bu tipler insanlığa bile zararlı tiplerdir.
bu olayın gündemde durması gerekiyor ki, böyle tipler kolayca ayırt edilebilsin. toplum içinde böyle tipler o kadar çok var ki. bunun başına böyle bir olay gelmese kendisini deşifre etmeden, kim bilir daha ne kötülükler yapacaktı. onlarca insanın hayatını karartacaktı belki de.
bu tipler, bakteri dünyasındaki zararlı bakterilerdir.

abd'de olduğu söyleniyor. bunca zamandır kırmızı bülten çıkartamamışlar. eğer hızlı davranılsaydı abd'ye giriş yapamazdı.

kırmızı bültenle aranan türkler arasında bu karı yok. arananlar arasında hiç kadın yok.
https://www.interpol.int/...-Notices/View-Red-Notices
Hem kendisi hem oğlu ülkeye getirilmeli .
bu arada, boşanmışlar fakat aynı evde yaşıyorlarmış..

internette mal kaçırma vesaire gibi bir mevzu var mıdır, maliye bir de işin bu yönüne de bakar mı, diye dedikodu ediyorlardı...

gıybet ne büyük günahtır..
başta sadece çocuğu suçlu idi, şimdi kendisi de suçlu işte. devletimizi gerekeni yaparak adaletin yerini bulmasını sağlamalıdır.
dünyada çocuğu olan tek anne.. kalan hepimiz topraktan çıktık.. onun için yaptıkları normaldir..
bu kadınla ilgili olarak bugün bir yazı dizisi okudum, kadının her yerde "ünlü yazar" olarak lanse edilmesine rağmen insanların birbirine "bu kim" diye sorduğu, ne hikmetse kimsenin doğru düzgün bir yayınını kitabını bilmediği ama "ünlü" olarak sürekli sosyal medyada nasıl pohpohlandığını anlatmış yurtdışında yaşayan bir gazeteci.

https://twitter.com/tanye...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar