bugün

Çünkü hayatını birlikte yaşayacak çocuğu ve eşi olduğu için. Paylaşmanın mükemmelliğine varan herkes bu mutluluğu hisseder. Çocuğunun sana baba/anne diyerek ne yaptığını veya neler istediğini söylerse o günün stresi hepten kaybolur gider.
Bazı çiftler gerçekten uyumlu ve mutlu onları bir kenara koyuyorum. Onların dışında pek çoğu değiştiremedigini kabulleniyor, mutlu olduklarına önce kendilerini sonra çevresindekilerini inandırıyor. Bir kısmı da döngüyü kırıp çemberin dışına çıkıyor.
Mutluluk yalnızca insanın kendisindedir.

Onun için gerekiyorsa hayatını yemenden içmene, uyumandan kalkma saatine, zihinsel ve bedensel performansı arttırmak için yeni bir yaşantıya, hayatını yeniden ve mevcut olandan çok farklı programlamaya ihtiyacın olabilir.

Yaşantını değiştirirsen kendini bulabilirsin bir başkasına da ihtiyacın kalmaz. Saygılar.
her durumda mutlu olmak zorun mıyız?
Tiyatro sahnesi..

Kulis farklı...
evlenmeden asla anlayamayacağım bir durumdur.
Birazcık mazoşist olmaktan galiba...

Düşünün; eve istediğim bir ses sistemini alamıyorum. Media player Blu-ray tv PlayStation vb bir odayı kendime ait sinema eğlence odası haline getirip kitaplığım kitaplar filmler ile doldurup kış uykusuna yatacak kafa dinleyecek in haline sokamıyorum.

Bırakın bunu, almış olduğum FB uyku seti için yediğim laflar (komutan maalesef gs'lı) eve eşya alınırken tercih hakkı renk marka şekil vb için söz hakkı bile yok.

Yemek, hatunun damak zevkine göre. Kendisi otçul olduğu için, bırakın sakatad ürünlerini misafir olmasa et balık yemek imkansız.

Tamam, sakal bıyık senin hükümranlık alanın başımın tatlı belası ama ne giyeceğime ne renk olacağını bari bana bırak.
Gömlek alırken tezgahtar kızın "bu değil de bunlar daha çok renk olarak güzel kombin olur" demesine tüylerini diken diken yapıp kedi tıslamasını andıran edayla kızın olmaz dediği gömlekleri elime verip de "tamam bunları alıyorsun" diyerek kolumdan tutup beni kasaya doğru çekiştirme, bari kulağımdan tutup çekiştirseydin.

Evet, acaba ne iyilik yaptım da bunun karşılığı olarak böyle bir insan karşıma çıktı da evlendim diye mutluluk içinde şükür duası etmek düşünülürse...
Benim niye haberim yok evli olan mutlu mu oluyormuş?