bugün

istediğimdir. bir erkeği yoldaş bilip güvenip sadece onun olmak onu ömrünün sonuna dek biricik erkeğin tek güveneceğin sahibin olarak görmek harika olmalı.
Risktir.
Maddi imkânlar olduktan sonra yapılabilir.
hayallerim ve ideallerim arasinda yoktur kendileri..
Türkiye de ki en büyük tabulardan biri. Ebeveynler deli gibi ısrar ederken evliler sakın ha diyor daima. Hatta bazı evli arkadaşlar çok akıllı adamsın diyerek de bekar erkekleri onore bile ederler.
Önümüzdeki 10 yıl içerisinde gerçekleştirmeyi umduğum hadise.**
sadece esiginden donulmesinin guzel oldugu bir hadisedir.
şu sıralar tüm arkadaşlarımın yaptığı. kıskançlıktan çatlıyorum sözlük. vallahi çatlıyorum. bir aseksüel olarak çok imreniyorum.
Sivriltilmiş kazik. Yanliz evlendikten sonra da bu kazigi cikartamazsiniz. Daha cok girmeye ve aci vermeye devam eder.
Hayatta alınabilecek en büyük bir-iki sorumluluktan teki.
hata.
saçmalık.
anlamsız.
Her geçen gün kendinden nefret ettiren kurum. Zaten iki insanın anlaşması zorken türkiye'de saçma sapan beklentilerle daha da zor hale getirilen olay. Bu gidişle ömrüm tek başıma sona erecek.
Bekarlıkta doyuma ulaşınca yeni bir macera benim gözümde. Evet sözlük 2020 2021 gibi evlenirim diye düşünüyorum.
Doğru kişi ile yapılması gerçekten.
ruh eşinizi bulduğunuzda yapmanızı tavsiye ettiğim eylem, aşklar geçici bir yanıltmaca olabilir, mantıklı düşünmek gerekir duygudan önce.
toplumda mutsuz evlilikleri görünce bi bakıma "akışına bıraktım gidiyorum, sonu hayır mı şer mi bilemiyorum" demenin eyleme dönüşmüş halidir.
Herhangi birinin evet yanlis duymadiniz herhangi birinin

"Gel evlenelim adgg"

Demesiyle birlikte yapacagim eylemdir.
aşık değilseniz dünyanın en zor işi gibi gelen, bu kadar çok insan nasıl bu kadar kolay evlenebiliyor diye hayret ettiğiniz şey.

ama eğer aşıksanız, dünyanın en güzel şeyi olacağını tahmin ediyorum. milyonlarca insanın içinden birbirinizi bulmuşsunuz, birbiriniz olmuşsunuz, birbirinize adanmışsınız.

bırakın ssk-ev-araba kriterlerini, adanmak diyorum, evlilik ancak bunun için yapılmalı.
Sadece Bir evde değil bir kalpte hayatı sürdürmektir.
aşık olduğum kadınla evlenemeyeceksem sokarım öyle dünyaya. o saatten sonra kimle evlendiğimin tek önemi maaşı ve vücudunun güzelliği olur.
Çevremdeki çoğu insanın evlenmiş olmasından mütevellit evlenmeyin ulen diyesimin geldiği durum.
devlet kontrolün de sevişmektir. izin istemektir.
Tamamen toplumun devamlılığını ve Erkeğin cinsel dürtülerini Önleme metodudur.
Aşk meşk hikaye hepsi, bunları
anlamasına vesile olan acılardan geçenler bilir.

Baba olabilecek insanla evlenmektir hayalim.
Kesinlikle seni sen yapan şeyleride sevecek biriyle evlenmek.