bugün

dünyanın en boktan işi. 40 yaşından önce evlenenlere zaten ayrıyeten gülüyorum.
Bir kere yaptığım, 7 yıl sonra sonlandırdığım eylem.
Bir daha Gelsem dünyaya yeniden, yine onu severdim, bundan hiç şüphem yok.
Bu hafta baya düşündüğüm ama sonuç olarak hayatımda yeri olamayacağına karar verdiğim eylem.
Zaten insanlara güvenemez biriyim hele ki yaş geçtikçe ve kızları tanıdıkça daha da güvenemez oluyorum ve soğuyorum evlilikten.
Hayatımın geri kalanını paylaşmayı hayal ettiğim insan gittikten sonra zaten olan da gitti.
unutmak kolay demiştin demiş ya manço abimiz. Çok haklı.
toplum tarafından her insanın hayatta en az bir kere yapması gereken zorunluluk gibi gözüküyor bence olmasa da olur yaşamak için bir dişiye ihtiyacım yok.
32 yaşındayım ve evlenmeye yakın bile olmamamın sebebi çok basit. Bu ülkenin en sivri, en uç kızları bile kezodur. Benim gibi metropol kafasında, kırsala mangala bile gitmeyen adamlar için çok zor bir iş bu ülkede evlenmek. Türk kızı kaprisli arkadaş! nasıl bir jenerasyona denk geldiysek, bunların anneleri nasıl bir gaz verdiyse, hepsi kendini yulia timoshenko sanıyor. Benim kafa kaldırmıyor. Epilepsi hastası köpeğimin günde 3 doz olan ilacını bazen atlayabiliyorum da çoluğa çocuğa nasıl bakacan bu kadar iş güç arasında. Kısacası; evlenmek pek akıllıca değil.
elimi ayağımı birbirine karıştırmış meseledir. işler ciddileşti diye mi bilmiyorum, sürekli kavga eder hale geldik arkadaş. kalp mi? ne kalbi? nasıl olsa bitti sen amacına ulaştın. kalbimin ne önemi var. al sik anasını avradını.
37 saat sonra resmen gerçekleştireceğim eylem. darısı tüm bekar yazarların başına. evlilik sizin için amaç değil araç olsun daha çok mutlu olmak için.
evliliğe ihtiyaç duymadan * birlikte yaşayabiliyorsanız pek de gerek olmayan şey.
dev mallıktır. Evlenen her kul, bir gün dulluğu tadacaktır.
Genelde dik gelir ve her zaman erkek kaybeder.
Güzel bir duygu dur ve Geleceğin Eşi ile sonsuz bir Mutluluk.
Ömür boyu olmayacak gibi görünen olaydır.
Ben de dahil mümin gençlerin çağın illetlerinden ve hastalıklarından uzak durmak için erken yapmak istedikleri eylemdir.
(bkz: eğlenmek değil evlenmek)
Evli barklı olma durumu ya da ev alıp evli olma durumu.
aşağı sınıfta yer alan kesimin (her açıdan) yaptığı eylem. çocuk da yapar bu eylemi gerçekleştirenler sırf hayatlarına biraz anlam katabilmek için. daha kendi hayatlarının anlamını bulamamışken hatta belki de bunun için hiç çaba sarf etmemişken yeni bir bilinmezlik daha eklerler bu dünyaya.

not:r.ı.p. nikola tesla.
Geçen gün odama çekirge girmesiyle mantıklı bulduğum hadise. En azından korur kollar kardeşim.
korkunçlu olay.
Evlenevekseniz fazla kirlenmeden ruhunuz delinmeden erken yaslarda evlenin. Otuzdan sonra evlenirseniz hele ozel hayatiniz biraz aktif gecmisse genellikle evliliginiz zor gececektir. Ozellikle erkekler kiyaslamaya gidecektir. Tugcenin poposu daha guzeldi ozlemin gogusleri daha dikti filiz daha az dirdir ederdi....ve sonuc pismanlik derin sessiz ve karanlik bir pismanlik hic bir sey eskisi gibi olmayacakyir.
Evlenmek; Bir kadının bir adamı, bir adamın bir kadını kendine eş olarak seçip, yalnızlığı boşamasıdır.
Boşanmak için gerekli olan müessese.
Kadinlardan dolayi zorlasan eylem. Instagramda su pembeli mobilyalari isterim, beyaz esyalari ankastre isterim, 4+1 ev isterim, salona dogal tas isterim, araba isterim, isterim de isterim...
Ciddi bir müessesedir.
güzel hayallerle yaparsın..çokluk, kabusa dönüşür..ne yazık..
mali anlamda belli bir süre insanı darboğaza sokan eylem. ama yine de iyidir. game over olsada. *
fikirsiz insanlar evlilik ister bana göre .D ...