bugün

entry'ler (503)

üniversitede soruşturma

Şahsıma açılan dava şeysi. Üniversitede izinsiz afişleme ve bildiri sagitmaktan yargılanmaktayım. Cezası nedir ve ne gibi yaptırımları olur ? birisi yeşillendirirse cok mutlu olurum

komünist parti

Günümüz sol partilerinin aksine Kürt milliyetçiliğine de en az Türk Faşizmi gibi elinin tersi ile iten nadir partilerdendir. Hdp yi destekleyip Kürtlerin hak ettiği hakları alması aşaması yerine direk devrim amaçlayan net partidir. Sonra zaten her millet kendi kaderini yazacaktır

ülkeyi uzun adam yönetir

Ülkemizi bir deli yönetmektedir. (bkz: komünist parti)

oy kullanmayacak yazarlar

Şahsım gibi okuyan öğrencidir. 21 saat memleket nasıl gideyim.

mark görmüş efsane nesil

mark zuckerberg'i canlı olarak görmüş şahsımın yaşadığı şereftir

kadir mısıroğlu

akp'nin iktidar, adnan oktar'ın din adamı olduğu bir ülkede bu zat-ı muhterem tarihçi olmuş çok mu ? severek dinliyoruz efenim. ama g*tümle....

kısa boylu diktatör

tanıdım bir tane uzun var sana gelirse hemen verelim para filanda sıkıntı değil.

conta behcet

seçim öncesi göreceksin hdp akp ile koalisyon kuracak. hdp aslında akp nin bir alt partisi sizin gibi salaklar o eli kanlı kişileri solcu sanıyor gibi günlerce başımın etini yiyen yazardır. dediği doğru çıkmıştır seçimden 1 hafta sonra akp-hdp koalisyon kurmuştur ve şuan bu mesajı kürdistandan yazmaktayım.

kitap isimlerini bahçeli ile değiştirmek

adını bahçeli koydum. ha pardon adını feriha koydum kitap değildi.

hava olsun diye kızın yanında garsona fırça atmak

egosuna ekmeği banıp yiyen erkektir.

gerdek gecesi bakire çıkmayan gelin

eğer önceden öğrenildiyse hiçbir sorun olmayacak hadisedir. ama o gece böyle bir sürpriz ile karşılaştığımda sorunu onda değil kendimde ararım. ben ne kaba ne katı ne duygusuz bir insanım ki bunu bana söyleyemedi diye kendime dert ederim.

şehitlik

siyasilerin vatandaşın milli duygularını sömürmek için kullandığı islami mertebedir. kuranda vatanı ve milleti için ölenlere diye bir tanım yapılmamıştır , allah yolunda ve muhammet için savaşanlara şehitlik mertebesi ile onurlandırılmıştır. yani günümüzde ölen polis veya askerlerin şehit değil iktidarın yanlış politikasının acı meyvesidir.

emrah serbes

murat menteşten sonra birde emrah serbes yazarlığı bıraktığını bildirmiştir. sırada kim var canıgüz mü ?

utorrent

kesinlikle illettir.

30 temmuz 2015 şırnak saldırısı

birileri çözüm sürecisi öncesi türkiyeyi umarım. üzücüdür. en az pkk ya yapılan operasyonlar kadar üzmüştür. inşallah yarınları çözüm süreci ile inşa ederiz bombalarla değil !

sözlük yazarlarının merak ettiği şeyler

şuan neyi merak ettiğimidir. (bkz: kısır döngü)

pkk

ezilen kürt halkının desteklemek zorunda olduğu örgüttür. bu örgüt kanla bitirilmesi mümkün değildir. sadece ertelene bilir. şuan bütün dağ ve tepeleri dümdüz etseniz de 10 yıl sonra daha kuvvetli bir şekilde yeniden küllerinden doğacaktır. asıl çözüm kürt halkının temsil edeceği bir toplulukla (hdp olduğunu düşünüyorum) masaya oturup iki tarafında istediği makul isteklerle barışın sağlanmasıdır.

720p

ilk zamanlarında gerçeküstü olarak tanımlanıp şimdilerde memnun olunmayan video kalitesidir. (bkz: nankör insanoğlu)

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

satılmış hayaller, kiralanmış ağız ve yağmalanmış beyin ...

2015 üniversite kayıtları için

an itibari ile ösym sonuçları açıklanması üzeine ben ve benim gibi birçok gencin aklındaki soru işareti rotasıdır. şimdi hangi evrakların gerektiğini ve nerelere başvurulacağını bilal erdoğana anlatırmışçasına anlatacak babayiğit aranmaktadır.