bugün

Rus kızıdır. Evet
Benimle gözleri gülüyorsa yeterlidir.
görsel

(bkz: Beybi)
Bu zamanda kalmamıştır.
oturmasını kalkmasını bilen hanım hanımcık bir kızdır benim için.

her şeyi geçtim oturmasını kalkmasını bilecek aga!!
Eve gidince kapıyı açar açmaz sarılma isteği uyandıracak kişidir.
Kişiden kişiye değişebilen kriterlerdir.
Benim için,
Çukur izlemesin,
Ezhel dinlemesin,
Gaga bulut Kerimcan falan gibi sosyal medya yalaklarını sevmesin,
Müzik yelpazesi geniş olsun darkthrone dinlerken headbang yapabilelim, ardından bir bakmışız türkülerin ritminde kol kola sallanalım.
ingilizce film ve dizi kültürü olsun, True detective doctor Who ya da person of interest falan, teen Wolf falan değil kısaca.
Bunların yanında fiziksel olarak da,
Kahküllü ve perçemli, siyah saçlı kızlar algımın önceliğindedir.

Yemek tarifi gibi yazdım yahu, ne güzel.
var lan çok var hemde. önce kalp gözünüzün açık olması gerekiyor. mal mal entry kasacam diye yardırcağınıza bi etrafınıza bakın olayları iyi analiz edin kendinize güvenin, ve avına saldıran aslan gibi harekete geçin. ama ürkütmeyin sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten. tabi kokmuş çoraplardan bahsetmiyorum.
hadi bakalım kankalar hücum.
ıslak mendille ellerini sildikten sonra masayı, en son da ayakkabılarını silip mendili çöpe atan kızla evlenebilirsiniz.

O sizi üzmez, tutumludur, evcimendir.
peki ayakkabısını silip sonra yüzünü silenler gurubu ne olacak.
"kiz" değildir o "kız"dır. Kız olsa duramazsın.
bakire olması gereken kızdır. kusura bakmayın da ben evlatlarımı her öptüğümden annesinin daha önce neler yaptığını hatırlamak zorunda değilim.
Bu tanıma uyan kızlar ekseriyetle çirkin oluyor. Neymiş yemek yapabiliyormuş çok güzel ev temizlermiş de çekip çevirirmiş. Ben hizmetçi aramıyorum ki ya. Ha bu özellikler de olursa tabi ki iyi olur. Ama her şeyden önce huyu sonra kendisi güzel olacak. Güzel yemek yapıyorum diye kollarınızın kıllarını almamazlık yapmayın amannn haaa kızlar.
Kol kılından sana ne lan angut! Git dağa taşa sürt hayde.
Sorun çıkarmayan kız olmalıdır.
yabancı kızdır. saçma tripleri olmayan, mala mülke değil karaktere bakan, kezban olmayan.
çok iyi seçilmesi gereken bir kızdır. şahsın kendisi ile değil ailesi ile evlendiğinizi unutmayın. evet, ailesi ile. hele benim gibi eşiniz olacak kızın dört adet ablası varsa oradan hemen uzaklaşın.
yoktur. eğlenilecek kız vardır. gönül eğlendirin gençler, girmeyin o işlere. evlilik sucks olm.
benim için fenerbahçe aşkı gibi olmalı. karşılıksız, hesapsız, çıkarsız ve ölesiye. öyle birini arıyorum.
Bir türk kızı değildir hocam.

Lan imkanım olsa gider Slav kızi bulur onla takılırım...
sevdiğin ve seni seven kızdır.
hanım hanımcık olsun kafi.
evlenicek kız veya kadındır netice itibariyle dul, yetim , çoluklu çocuklu, işsiz, evlenilir. herkesin hakkıdır. hakkıdır hakka taparım göklerdedir istikbal.
erkek çocuğu gibi büyüyecek. en az iki abisi olacak. gerektiğinde sevgiliye küfür edecek falan .
(bkz: domalırken elleriyle kalçalarını aralayan kız)