bugün

amacı evlenmek olmayan hovarda biri. hanife ve çiğdemin bu adam için kendilerini küçük düşürmeleri tüm kadın milletine ders olur umarım. bu adam kendisine haddini bildirecek bir hatuna rastlarsa kediye dönecektir. o kadın da başkasına baktığında hadi güle güle diyecek karakterli biri olmalı. ne o öyle bir onla bir bunla fingirdeyip sonra da yok ona mı takacak buna mı takacak? yüzüğü. yanlış anlaşılmasın. seven insan net olur, bir o bir bu olmaz. kafası karıışan adam ya ne istediğini bilmeyen zayıf insandır ya da gönül eğlendiriyordur ciddi değildir.

valla işsizim bugünlerde evlenme programlarına tahammül ede ede izlemeye çalışıyorum. gündüz programları da GECE programları kadar rezalet. tvyi çöpe atmayı düşünüyorum artık.
Lan cidden izliyonuz mu aq.

iyi bir trolle benziyor.
özer isimli şahısla ilişki yaşamak isteyen kişinin ön koşul cümlesidir.
evleneceksen gel izleyen cahilleri görmemizi sağlayan kişidir.

bence çiğdem i seçsin.

daha güzel sanki.
ben ne zaman evlencem seda abladan sonra hepsi tırttır.
Ne kadar bos seylerle ugrasiyorsunuz.
hanifeye, çiğdeme ve en son da gülşaha takmak isteyen andropozlu abazan ergen.

la olm bi yaşının adamı ol be. adam ol. ben ne izliyorum aq dedirten sap. ayrıca tipsiz.
dün gece tv'ye bakarken görmüştüm ve tipine bakınca net bir alkol bağımlısı gibi duruyor. veya başka bağımlılıkları da olabilir ama onun haricinde kır saçlarla ve sakallarla çok iş yapar.
Az önce parayı(çiğdem) seçti.
"Ne boş işlerle uğraşıyorsunuz" diyen kullanıcılar sanırım burada kuantum fiziği üzerine çalışmalar yapıyordu, böldüğümüz için özür dileriz.
izlemeyeyim izlemeyeyim diyorum ama merakta ediyorum şu adam evlense de kurtulsak.
en sonunda Çiğdeme takmıştır efendim yüzüğü.
sen gül gibi a baharı bırak git Çiğdeme yatır bütün parayı.
Hipodrom da Sütçü beygirine para yatırmaya benziyor malesef.
O değil de marcinal yusufla melek ne oldu.
çiğdem hanifeyle görüşmezsen o yüzüğü takarım dedi özer de tamam dedi hanifenin yüzü düştü.
netice; babanne çiğdem, kırmızı nişanlığıyla hanifenin karşısında özerle göbek attı, hanife ve ben gibi işsiz enteloşlar da izledi saf gibi.
hanifeye kak git ne duruyon kız diyorum duyacakmış gibi. o düşmüş suratını bi o yana bi buyana çevirip, gidip de çiğdeme huzur vermiycem dercesine kendine eziyet etti. kız sil şu adamı kafandan. git daha iyi biriylen çık kız. ama sen ondan bana dönecek diye bekleyecen ben biliyorum. ama salaklık edersin beklersen de, geri kabul edersen de. git doğru düzgün birini bul, karolinlik yapma.
allahım ben neler izliyoruuum. bir de izlerken kendi kendime konuşuyorum ben ya. bu kadın milleti bana kafayı yedircek ayol.
vahhh erkeklerin işi çok zor anacım. ama yusuf zibidisine, özer dallamasına bakınca da kadınların işi zor diyorum. galiba benim durumum daha zor. bilemedim ben onu. haber programları arasına evlenme programı alınca bende devreler yanıyo. hoş görüverin gari.
http://inciswf.com/1544549.swf
Bir mustafa etmez.

https://youtu.be/rgbi_oAyosI
ben siE diyim, 2 aya kalmaz aldatır bu çiğdem'i. gözü dışarda bunun. aklı zaten hanife'de kaldı.

bir damat adayı.
bu tür programları izleyenlere acırken bir de karakterlerine özgü başlıklar açılması 2 kat acınası.
pileyboy özer diye nick alıp gelse, necatiye rakip olur.
herif silkici çıktı, rıza baba.
yaşlı ve ateşli kurttur. gençlere taş çıkaracak potansiyeldedir.
Yine kimi kucağına oturttugunu merak ettim bak. Hemen açıyorum.
Akrabalığımın olduğunu iddia edenler var. Açtım baktım herif ciddi manada pileyboymuş.
Taktir ettim.
çiğdem'den 400 lira istemiş hatun vermeyince de çamura yatmış kişi. veteriner hekimim diyor, cebinde 400 lirası yok nasıl iş anlamadım.
zengin ve olgun kadın avcısı bi çakal.
Gün itibariyle Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi önünde gördüğüm kişidir,evet.
An itibariyle yine bir talibini tanımaya çalışıyor. Tanisa da öldürmez .
jigolo gibi bişey.

zengin dul avcısı.