(bkz: yavan mizah anlayışı)
gerizekalıkta ulaşabilecekleri son noktayı bulmaya çalışan yurdum faşistlerinin rekor denemelerinden biri.
atsızcıların hemen hemen hepsinin, çeker vururum cevabını verdiği soru cümlesi.
ne diyelim, allah ıslah etsin.
--spoiler--
Kürtle evleneni, arkadaşlık yapanı veya dost göreni; arkadaştan, dosttan veya akrabadan sayan, soyca Türk olsa da piçtir, Türk değil. Bu ilkeye göre seçimini yap. Böyle bir soruyu da ancak gerizekalı değilse çaşıt bir kişinin sorabileceğini belirteyim.
--spoiler--

(bkz: bunu diyenin insan olma ihtimali)
(bkz: %0)
yaran bir soru. uyarlayalım;

evinize dört harfli gelse ne yapardınız?

a) hemen domalırım
b) koşarak kaçarım
c) buyur ederim. hoş tutarım
d) hiçbiri
e) hepbiri
insan taklidi yapan bir yaratık söylemidir.
(bkz: şovenizm budalaları)
kafatasçılığın son noktası. radikalleşmenin zararları.
ergenekon da kokusu çıkacak internet sitelerinden bir tanesi daha. faşizmin türkçü hali bu da. ergenekon faşizmi türlü türlü kollardan uyguluyor, türkçüsü, kürtçüsü, ulusalcısı, hepsi aynı nane.
-bey koş eve dört harfli geldi.
+fuck?
-aman beeey. şimdi olmaz.
anket yapardım. 4 kişiye sorar 3 popüler olmadı 2 popüler cevap arardım.
--spoiler--
inşaata kadın getirsem yemek mi yaptırırım allahın manyağı
--spoiler--
*
sözlük ahalisi tarafından üstüne gereksiz sinir yapılan, sıradan bir atsızcılar com tartışma(!) konusu. hayır neden kanınız donar ki? deli gibi bir de ciddiye mi alacaksınız orada yazanları? mesela benim kanım donmadı, gülmekten karnım ağrıdı ama. okurken hiç de sinirlenmiyorum, çünkü orada yazan gerizekalılar bile herhalde kendilerine gülüyorlar bir yandan. ömrümde bu kadar fantastik ve komedi* ögelerin bir arada bulundupu başka bir yer görmedim ben.
- kimsin olm?
+ meraba mert ben.
- zıçtık mınısiki.
tanrı misafiridir. oturur baş tacı ederim. simdi bana kızıcaklar biliyorum ama şu da unutulmamalıdır ki pkk gibi bir örgütü o bölgede yaşayan bütün kürt vatandaşlarımıza mal etmek halkımıza olan saygısızlıktır. işkembeyi kübradan sallamayında da insanlara değer verin hümanist olun... adam olun lan!!!
- 4 harfli...
- yerli mi yabancı mı?
- aslında yerli ama söyleyemem ki.
- neden? mal mısın?
- hayır faşistim.
- aynı şey.

(bkz: sessiz sinema)
"kürde kardeş diyen,dost,eş,arkadaş edinen,yanında dolaştıran,barındıran,acıyan,iş,aş,yurt veren piçtir.soysuzdur.Bunu kafasında yorumlayamayak,kararsız kalan kişi de.ş.refsizdir.haindir...."

gibi yorumların olduğu başlıktır, kanım dondu... naziliğe doğru gidiyoruz herhalde.. birde bunlar ermeni,kürt,rum vs şeklinde dünyaya gelselerdi ne yaparlardı merak ediyorum herhalde o zamanda türklere aynı muameleyi yaparlardı, intihar edecek halleri yok ya.
eğer suylarına gidilcekse çeker makineli tüfeğimi tarardım gibi salak bir şey söylenebilir.
(bkz: bsg)
"türkler kürtlerden bu kadar korkuyorlarmı?" sorusunu akla getiren saçma sapan, cehalet örneği, şerefsizlik örneği * soru.
"hemen dört halifeyi arayıp karşı atağa geçerim" şeklinde cevaplanası soru. atsızcılar otağında ise bu soruyu sormak bile afarozdur.
en baştaki soruyu yazan adama ve tüm kürtlere edip edebilecekleri küfürlerin hepsini ettikten sonra nedense direk başta ekşi sözlük olmak üzere tüm sözlükçülere de küfürlerini etmişler ya ben bunlara insan diyemiyorum.hadi küfür edeceksin de kimdir nedir bilmediğin binlerce insana niye küfrediyorsun, bari oraya "bunu yazan eğer sözlük yazarıysa" diye başlayıp devamını getir.bunca insanın hakkını da yiyorsun durup dururken kul hakkına da giriyorsun, biz türklerin en önemli özelliklerinden bazılarını da ( (bkz: misafirperverlik) (bkz: eşitlik) gibi) taşımayıp üstüne üstlük "ben has türküm hepinizden daha türküm" demeye getiriyorsun lafı.en ağırı da böyle insanların öyle konuşmaların olduğu bir siteye ata'mın resmini koyması zaten.
(bkz: yarrak afedersin)

evi yakardık mına koyim, cüzzamlı geliyor sanki eve.
yorumları okuyunca resmen şok oldum. bu sitenin de o yorumları yazanların da bırakın türk olmakla insanlıkla bile alakaları yok. benim yanımda bir çok kürt vatandaşımız bu insanlardan daha değerlidir. terör yanlısı insanlara öfke duymak doğru birşeydir ama bir ırka körü körüne öfke duyup sövüp saymak hayvanlıktır.
üç harfi biliyoruz da dördüncü ne ayak kimsin sen diye sorarım...
--spoiler--
Alıntı:
Kutlu Beg adlı üyeden Alıntı
kim kimdir ne nedir onu sormadım, neyin ne olduğunu da gayet iyi biliyorum.
benim sorduğum şey izlemem gereken stratejiydi, kavram veya tanım değil.

Ne o alındın mı piççik? Burada malumu ilam ettik yani senin bir piç olduğunu söyledik, sana çok mu battı? Şimdi izlemen gereken stratejiyi o kürt ile evlenen soysuzu ağırlayarak bul.
--spoiler--

Ulan allah seninde sana orda yazma fırsatı vereninde belasını versin dedirten başlık.
okurken sinirlerim gerildi. konunun tamamını okuyamadım. gerçekten böyle insancıklar, midemi bulandırdı. biz, kürt kardeşlerimizle, arkadaşlarımızla beraber huzurla yaşıyoruz. siz kimsiniz.. nesiniz siz? insanlıktan hiç mi almadınız nasibinizi.. sizin gibi insanları gördükçe, ben nasıl bunlarla aynı soydanım diyorum..