bugün

entry'ler (832)

arabası olan yazarlar

bu kervana katılayım diye araba aldım ben, evet aldım fakat i10 aldım ve recep ivedik filmine dönüştüm. hap kadar arabanın içinde saçlı sakallı bir adam fıtı fıtı dolaşıyor, otobanda hız yapmaya çalışıyor ama tabi olmuyor filan.

barajı olan kabileye su yardımı yapılması

nasıl olduysa gözümüzden kaçmış bir rezalet daha.
tika elin oregonlu kızılderili kabilesine 200bin$ hibe ediyor, su deposu yapsın diye;

https://www.youtube.com/watch?v=xenmhohela0 +uludağ sözlük video ya eklensin

geri kalan rezilliği de kk açıklıyor;

https://www.youtube.com/watch?v=5hqigezojxe +uludağ sözlük video ya eklensin

trafikte volkswagen istemiyoruz

biraz sikko bi kampanya.
yok sahtekarlık yapmış da aslında daha fazla çevreye zarar veriyormuş da az veriyoruz diyormuş..

daha az zararlı diye light sigara içmek gibi bir şey, daha az zarar istiyorsan bıraksana bireysel araç kullanımını ?

sözlük yazarlarının itirafları

Ya olm çok şeyapmayın akşam akşam, Allah sağlık versin de gerisini sallayın. Öpüyorum.

garsonları aşağılamanın dayanılmaz hafifliği

inanılmaz hafiflik durumudur.
Yalnız bir garson olarak belirtmek isterim ki, aşağıladıktan sonra yemek yemeden kalkmalısınız yoksa garson tabağınızdaki beşamel soslu et yemeğine kendi çeşmesinden salep koyabilir ve bunu tebessümle izleyebilir.

Not: Yapan arkadaşlarım var ama ben henüz tükürmekten öteye geçmedim yalan olmasın.

rojda isimli kızların genel özellikleri

Paltolarının altında her zaman minik bir kalaşnikof taşımaları.

12 defa reddeden kızı ikna edecek formül

12 kişi toplanıp kızı dövmektir. 1 saatlik ölçülü bir seanstan sonra kız jitemci olduğunu bile kabullenecek kıvama gelir.

hasmet ibriktaroglu

haşmetcim biliyorum duyarlı bi insansın ve böyle önemli günleri kutlaman çok tatlış, çok tontik ve dahi çok şapşik birşey.
amma velakin bu kutlamaların beni üzüyor haşmet. sözlükte bana mesaj atan bi sen varsın ve bunu göz loblarıma resmen sürtüyorsun haşmet. yeter haşmet, her mesaj bildirimi geldiğinde seni görmekten bıktım haşo, haşo aga. zannediyorsan ki bu kutlamalarla kola kutusu adlı yazarı ellemek, emiklemek ve bittabii gondiklemek mümkün olacaktır, yanlış yerdesin haşema. sikmişim kutlamayı haşmettin, iki tane sağlam maç söyle yeter haşim. konuyu uzatmadan hatta açmadan kapatıyorum ibrikçi başı. göz pınarlarından öperim.
Not: bunu sana mesaj olarak da attım ama mesaj trafiği fazla adamsın olur da görmezsin diye buraya da yazıyorum.

benzin istasyonu için fay hattını haritadan silmek

Lan bu kadar sene coğrafya okuduk jeoloji okuduk ama hepsi boşmuş. Valla kendimi tarlası yanan köylü gibi hissediyorum, ne demek olm fay silmek ? Bu kadar kolaysa bizi niye uğraştırdınız diagonal transversal diye? Akp başarısıdır, oyum akp'ye.

gta1

Çerezleri silerek kendini korumaya alıyor sanırım. modlardan birinin feyki olan yazar.

kantin sevgilisine girmeyip sıraya aldıran kız

Cümle kurmayı öğrenmesi gereken kızdır. (bkz: yoda bey napıyorsunuz)

lunpenlunpenluplunpenluper

lucifer'ın kayıp çocuğu.
çok şirin ayakları var;
http://st.depositphotos.c...2443779-cow-hoof-feet.jpg

irem derici nin şöhreti kaldıramaması

Normaldir. o burunla ancak paratoner olur, sanatçı değil.

yalanina sokuyumcu

gecenin hızlı çaylağı, o kadar da sevinmiştim ben bunu sabaha kadar gammazlarım artık diye.

bir kübra nın kaç erkeği idare ettiği sorunsalı

(bkz: o konuda kübra ya ben de kırgınım)

ermeni soykırımı

Az önce ekşide okudum, oradan cevap yazamadığımdan buradan yazıyorum. Eleman önce biraz okuyun belgesel izleyin, kimse ne olduğu bilmiyor, bilimsel kanıt lazım filan diyor ve devam ediyor, bizim orada anlatırlardı ermenilerden tarlaları döverek alınırmış da ermenileri kuyuya çağırıp keserlermiş de sonra o kuyu açılmış aa kemik var denip hemen gizlenmiş.

Valla harika, ben tatmin oldum canım kardeşim bunu hemen uluslararası Hakemli bi bilim dergisine gönderelim.
Amk salagı ya.

Ulan devletin o dönemde 1.5 milyon ermeniye birer tane şeker verecek parası yok, ordu desen tırışka , ee abicim kim öldürdü bunları ? Lan döneminin devi hitler bile 6 milyon yahudiyi bir anda öldürememiş (40.000 adet tesis ile) herifin zamanını almış, "hasta adam" Osmanlı kimi öldürüyor ? Kaldı ki o dönemde 500 adamı olan devlete rahat rahat isyan ederken 1.5 milyon ermeni hiçbirşey yapamayıp ölüyorlar ? Kaç bin asker gönderdi osmanlı ? 10 bin mi,her ermeni bir taş atsa orduyu dağıtıyorlardı o zaman.
Demem şu ki işin hikayeler kısmını geçiniz Osmanlı Devletinin sistematik soykırım yapması mantıksal açıdan zor, a evet belki 100 bin adam öldü deseniz bişey diyemem ama sayının abartıldığını da lütfen fark edelim.

Harbi bizim böyle gücümüz vardı da halifesine sırt çeviren arapları niye es geçtik ? kendi adalarımız elimizden alınınca da ufak bir soykırım yapabilirdik ? Ya hadi onu da boşver, madem bizim şanlı ordumuz 1.5 milyon adamı rahat rahat öldürebilir e biz bu balkanları nasıl kaybettik ?

o zaman netleşsin kafamızda diye şöyle düşünelim; hadi köyler filan basıldı hazırlıksız 100 bin ermeniyi öldürdün, geriye kaldı 1.400.000 ermeni. bunları da topladık biz sizi sürüyoruz ayağına yolda katledicez, ama bir sorun var adamlar osmanlı ordusundan kalabalık, diyelim ki osmanlı bütün ordusunu topladı -ki çanakkale savaşında gördük 15 yaşındaki çocukları toplasan en fazla 300.000 asker çıkıyor (dedeler filan da dahil)- ve öldürülecek 1.400.000 (yazarken bile saçma geliyor) ermeni var. yani her bir askerin 5 adam öldürmesi gerekiyor, toplamda 1.400.000 bin mermi yakılacak, bunun parası nerede ? bıçakladılar diyelim, bu 5 adam sıraya geçip bekledi mi öldürülmeyi, yani siz bir evde yaşayan 10 kişilik ermeni ailesisiniz ve yolda sizi 2 asker tuttu teker teker bıçaklıyorlar siz de bakıyorsunuz .

hiç kafa bulmayalım istatistiki olarak bir asker 5 ermeni öldürdü çıkıyor - en iyi şartlarda- , eğer siz bunları yapan askerler toplam 100 bin kişiydi derseniz o zaman kişi başı 15 ermeni düşüyor.

ve kimse de demiyor ki bu "soykırım askerleri" 100bin kişi olsa bile Osmanlı - hani şu trablusgarpta savaş çıkınca toplam 10 asker gönderebilen osmanlı- bu adamların ulaşım masraflarını nasıl karşıladı ? yemek ne verdi ? al abicim işte sarıkamış'ta daha vatan toprağından çıkamamışken ölen 90 bin asker, neden öldü ? açlıktan ve giyecek eşyası olmadığından.

bu soykırımı kanuni yaptı deseniz inanıcam, bari hazine doluydu.

yds hakkında bilinmeyenler

Ne zaman açıklanacak olduğu.

okulumda tayyip büstü istiyorum

haklı istektir, şu; http://www.haberbosnak.co...0/tayyip-erdogan-akp.jpeg nurlu ifadeyi başka nerden bulucaz ?

yazarların 7 haziran seçim senaryosu

hdp'nin oluşturulan 'mutlaka meclise girmesi gerekli' algısıyla çoğu sol görüşlü insandan oy alacağı da bu senaryolardan biridir. tabiri caizse aman meclise girsin diye çok yüklenilecek ve hdp yaklaşık %11-12 oy alacaktır.

yazarların 7 haziran seçim senaryosu

seçimlerde haklılığı tam görülecek senaryolardır.

kola kutusunun senaryosunu direkt takip etmek isteyenler için;
@1 zaten benim
@2 kemik hdp tabanı
@3 eski chp'li artık yeni mhp veya ap seçmeni

Not: beyler alınmayın tespit yapıyoruz.