bugün

entry'ler (234)

sözlük yazarlarının meslekleri

evet evet moo- tatminatör

maaş günü

(bkz: dün dündür bugün bugündür)

giden sevgilinin ardından söylenecek şarkılar

Dario Moreno - Hatıralar hayal oldu.

Dinlenilmesi şiddetle tavsiye edilmez. Aksi halde bünyede nevrotik hareketlere sebebiyet verebilir.

türkiye nin en iyi reklam sloganı

''Ateşta açan çiçekler''

(bkz: Kütahya Porselen)

türkiye nin en iyi reklam sloganı

''Hiç bu kadar güzel rakı içmemiştik demeyiniz, kararında içiniz.''

(bkz: Efe Yaş Üzüm Rakısı)

türkiye nin unutulmaz dizileri

(bkz: sıdıka)

ramazan da gidilmemesi gereken ülkeler

Cuba - Havana

Tekiladır purodur kahvedir popudur bacaktır, latin kızlarıdır derken oruç bozulabilir.

yazarların okumakta olduğu kitaplar

Selahattin Galip - Bütün yönleriyle dönmeler ve dönmelik.

sözlük yazarlarının itirafları

ilkokuldan orta 2'ye kadar olan süre zarfında çamasır makinesinden korktum. Çamasır makinesinin içinden Jaws çıkıcak sanardım.Ne zaman ki sevgilim oldu o zaman bu korkumu yendim.

tıp fakültesi öğrencisinin götünün tavanda olması

(bkz: egitim cehaleti alır eseklik baki kalır)

entry girip tevekkül eden yazar

"bugünde entry girdik çok şükür" diye söylenmeleri muhtemeldir.

sözlük yazarlarının favori dizi karakterleri

- Memnun Kaygısız *
(bkz: Kaygısızlar)

gül gül öldük

mecaz anlamdadır.

mustafa kemal atatürk ü eleştirmek

büyük önderi eleştirebilmek için, onun yaptığı işlerden daha iyisini yapman gerekir diye düşünüyorum. siyasi ve askeri dehası hakkında eleştiren olursa zaten kendisine güldürür insanları.

adolf hitler

"Mustafa Kemal Atatürk'ün ilk talebesi Stalin, ikinci talebesi ise benimdir!" diyen nazi lideri. kendisinin özel hayatı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyen lütfen okuyunuz ;

Walter C. Langer - Hitler'in Psikopatolojisi

nişan yüzüğünü kaybetmek

pekte önemsenmeyecek durumdur. gidip bir yenisi daha alınabilir. ufacık bir altın parçası için kalp kırmaya, nişanı bozmaya, ayrılmaya değmez. çiftleri birbirlerine bağlayan yüzük değil, sevgi ve sadakattir.

atatürk e gay süsü verilen facebook grubu

yüzlerce kez şikayette bulunduğum, kapatılmasında küçükte olsa emeğimin geçtiğinden dolayı müthiş mutlu olduğum, bir kaç ne idüğü belirsiz kişilerin açmış olduğu grup idi. 5816 hala yürürlükte iken ve cumhuriyetin bekçileri olan biz Mustafa Kemal Atatürkler var oldukça, hiç bir bok yiyemeceklerini düşündüğüm insanların kurduğu aptalca bir gruptu.

iremim

sanal evliya çelebi. hatta "ayna" programında ki adam. gecenin bir yarısı sanal alemde bizleri diyar diyar çeşmelere götürmüş, soğuk su içirmiş insan.

beethoven piyano sonatı no 14

Alicia Keys, Piano & I isimli sarkısında alt yapı olarak kullanmıştır.

kırmızı oje

en çirkin bayan ayağını bile güzel yapan ojedir. bu ojeler kanıtlanmıştır ki ayak tırnaklarına sürüldüke fetişistler delirir.