bugün

Çocukken kutusundan çıkaramadıgim yiyecek. Patlatirdim kutuyu kalemle falan.
Buradan açınız yazmasına rağmen oradan açılmayan abur cubur. Hindistan cevizli olanı en iyisidir.
Kakaolu olmayıp kakaolu doğanların pufudur.
Reklam serisi keyifle izlenebilecek tatli yiyecektir. (bkz: soğuk espriler)
reklamlarına ve kendisine bayıldığım tat.
Anında sevindiren yiyecek. Hani ufak sürprizler olur hayatta, dünya hakimiyetini size verseler o kadar mutlu olmazsınız(en azından benim için olan bir durum) işte anneniz de bir eti puf sever olup da markete her gittiğinde en az birer tane eti puf u sepetine atıyorsa ya da siz o marketten döndüğünde poşetlerde eti puf buluyorsanız o an sizden daha mutlu biri nasıl olsun ki?
efsanevi lezzet.
Düşük kalorili bol lezzetli aparatif tatlı.
Marshmellowlu şekerli düşük kalorili bulut.
eti'nin bize bir lütfudur.
granüllü ve hindistan cevizli olanına bayıldığım tatlı.bir de kankisi portakallı eti cin.gerçekten açması zordur tırnakla zorlarsınız olmaz,şişirip patlatınca daha kolay sanki.bazen de ortadan parmağımla baskı uygulayıp açtığım da oluyor bu lezzete hemen ulaşmak için.
3 tanesi kahvaltı niyetine tüketilebilir.

tanesi 20 kuruştur.

küçük olması avantajdır. büyük olsa yenmezdi, bayardı.
basmışım şekeri löp gibiyim.
çocukken almak için deli gibi para biriktirirdim. satın almak bir dertse, paketini açmak bin dertti. altında ok işareti ile burdan açın yazılırdı ama, ben mal gibi paketi parmağımla deler şekerlerini üzerime dökerdim. çabuk bitmesin diye, bisküvisini puftan ayırır öyle yerdim. tabi eller yapış yapış olurdu, minicik bir şeydi ama çok mutlu ediyordu bir zamanlar ..
yaş kaç olursa olsun vazgeçilmeyendir. evet.
Annemin yerken kazık kadar oldunuz hala çocuk gibisiniz lafını sürekli söylemesidir.
bugün 25 tane alarak stok yaptığım bütün gece boyunca yemeği düşündüğüm tatlı.
Beyaz olanı en sevilesidir. Bayılırım.
üstü kakao kırıntılarıyla kaptı olan en güzelidir.Önce kakaoları,sonra marshmallow ve sonra bisküvi,belirtilen sırayla yenilir.
En güzel atıştırmalık.
alttaki bisküvi kısmını yedikten sonra pufunu yiyorum mutlu oluyorum.
Pufu yedikten sonra bisküvisini yediğim yumuşak atıştırmalık. Olum o bayat bisküvi beni benden alıyor.
en ucuz, en doyurucu, en bağımlılık yapan, her biri diğerinden güzel olan atıştırmalık.
evde ilk yardım dolabında saklıyorum. her an evde bulundurulmalıdır.
ortaokulda sevgilimle parklarda gezerken devamlı aldığımız tatlıydı. ne günlerdi ya.
Beyaz olanı en sevdiğimdir.

Ambalajı sinir bozsada sonuca bakarım ben.
Uğraşmaya değer.