bugün

1980 yılında piyasaya çıkmıştır. ilk gazete reklamı şöyle: http://imgdino.com/viewer...=22755764854851990910.jpg
dünyanın en sevimli yiyeceği.
annemin 1980 de ablamları büyütürken kullandığı yeğane besindir.
(bkz: granül)
bazıları çikolata parçacıklıdır. sen ne tatlı şeysin öyle.
en saçma eti reklamlarının sahibi ürün. evet.
http://www.sahibinden.com...rs-donmus-eti-puff/detay/
Bir ödev için reklamını hazırlamam gereken güzel yiyecek. Orijinal bir reklam diyaloğu aklına gelen arkadaşlar mesaj kutumu şenlendirirse sevinirim.
insanda yedikçe daha çok yeme isteği doğuran eti ürünü.

1 yaşındaki çınar için aldığım 15 adet hindistan cevizli eti puf'tan sadece 2 tane kaldı. üstelik kendimi durduramıyorum. yedikçe yiyesim geliyor...

sözlük çınar'a puf bul lan allahsız!
yaş olmuş 35. hala iştahla yenilen gıda. nedir sırrı anlamadım ki.
Tadından bir şey kaybetmeden günümüze kadar ulaşabilen atıştırmalıklardandır. Hayır diyeni nadirdir.
Üstü siyah olanı adı varsa ayrı bilemiyorum tabi o tercihimdir.
Bir adet kendime bir adette Müdürüme alıyorum. Onun da bir deyimi var. Eti puf yiye yiye puf gibi olduk. Halimize bak demişti.
hindistan cevizlisini seven tam bir maldır.
Pişmanlıktır.
Yerler seni eti puf. Olsa da yesek.
alexander birtovereganın en sevdiği yiyecektir.ağızda dağılması olsun o pütür pütür kırılması olsun 15.yüzyıla damga vurduğu söylenir.
Yıllar geçmiştir bütün enflasyonlar tavan yapmıştır borsa inmiştir çıkmıştır fakat bunun fiyatı değişmemiştir. Sevilme nedenlerinden biridir.
uzunca bir süre borcunu ödememem için telefonlarıma cevap vermeyen adi pislik yiyecek türü.
öncelikle bunu yemek için ön sevişme yapmak gerekir..

öncelikle ufak temaslar, dokunuşlar ile kabı nazikçe açılır zaten ters durmuş olan pufu adete ayva göbeğe benzer ufak dil darbeleri ile hazdan hazza atlanır. artık ıslanmıştır eti pufunuz tek dil darbesi ile marşmelov kısmı ağıza atılır. alt tabakada kalan püskeviti nazik ol dercesine yüzünüze bakar tabi siz ona acımayacak ona hard core yapacaksınız.

sevişmemiz buraya kadardı artık orgzm kısmına geleceğiz kabında kalan ufak şeker tanelerini tek dil darbesi ile toplayıp üstüne bir sigara yakacaksınız.

bekle beni eti puf.
Teker teker yemeye calisirdim kucukken uzerindeki minik taneleri.

Kakaolusu harika, beyaz olanı eh işte, renk cümbüşü olanı berbattır.

Biranın yanında yerseniz yirmi dakikada kafa yapar.
beyaz olanı en lezzetlisidir.
paketini açarken gösterdiğiniz sabrın karşılığını verecektir.
Yaş kaç olursa olsun yenilendir.
marşmelov kavramını bazılarının hayatına sokan şeffaf kaplı yiyecektir. kabı çeşitli amaçlar için kullanılmıştır; duvarda sinek yakalama, çamurla oynarken su taşıma, doktorculuk oynarken stetoskop yapma gibi.
bu ara ambalajlı altılı paketlere koymuşlar, yetmiyor haliyle. ikili üçlü ambalajlara talim ediyoruz.
Annemle aramızda sigaranın şifresi.
Bir gün annemle babam markete gitti, annem istediğin bişey var mı diye sordu eti puf dedim. Malum babam yanımızda hani şifre var ya aramızda.
Annemler eve geldiğinde elinde bir poşet eti puf vardı, babam seviyosa kız çok al demiş. Anne bu ne dedim eti puf dediği an dank etti. Yaklaşık 2 senedir anlatıp guleriz bu da böyle bir anım sözlük.
anneannemin favori yiyeceği.
güncel Önemli Başlıklar