bugün

Yenilebilecek en lezzetli aburcuburlardandır.
Market rafından her önünden geçtiğimde yaşama sevinci doluyorum,öyle bir ürün.
benim favori yiyeceğim. esnaf lokantasına gidip az poli az üretan isterim hep.
(bkz: poliüretan)onun adi.
amele olmanin faydalari.

ama tadina bakmadim.
eskiden çok yerdik, ne güzeldi o günler.
beze. senin dediğin demek ki sebase kist
ytong demek istemiş arkadaş. Hiç yemedim ama tatsızdır o bence.

Edit:strafor da olabilir. Strapon olmasın ama o az önceki entryden beynimde kaldı.
Kartonpiyer ve alçıya benzeyen esas bezedir. Bezeyi de severim sadece dişleri gırçlatması hoş diğyil.
yumuşak ve tatlıdır...
sen ne anlarsin zaten.
adamlar yumusak nemli biskuvi seviyor.
ben sert severim.
sertlik kaninda var hayatin.
bir biskuviyi isindigin an cenen cikmali.
bu eti puf şey gibi kartonpiyer değil de beyaz inşaat köpüğü. adı ne nebleyim ben çünkü. yalıtım için olan kar gibi köpüklerden.
eti eti eti.
ne bileyim ben daha guzel yaparim bunu.hep olmamis bir seyleri daha guzel yapasim gelir.

cilek receline ya da elma marmelatina hindistan cevizi dokup karistirin cok guzel olur mesela ben recel sevmem ama bunlari ben yapiyorum.kimsenin aklina gelmiyor.bunlari finger biskuvilere batirip yerseniz iste ben yaptim falan deyin misafirlere. hazir kekleri rondodan gecirip toplar yapin cikolata sosa batirip hindistan ceviziyle kaplayin. neticede siz yaptiniz tarif isteyene de vermeyin cirkeflik yapin.
ben biskuvileri rondadan gecirip elmali turta yaparim kimse de cakmaz anlamiyorlar cunku.
Püskevitin yımışak formu Paketi açılmış petibörün iki gün sonra aldığı şekil gibi değil mi? Tercih meselesi tabii. Bazıları yımışak yımışak seviyor olabilir.
anladim.
eti yeri puskevit
marsmelov kismi puf.

tamamdir ozur dilerim.bana bayat gelmisti.
Püskeviti üstünde değil, altında yer almaktadır. O püskevit eti pufun temelidir, çekerseniz ortada eti puf kalmaz.
Oha o yumuşak püskevit çok güzel lan.
benim sekerli seylerle hic aram yoktur hangi ara yiyorsam aklimda kalmis.
marsmelovu isitip yakmadan ama evde cifte kavrulmus petibor biskiyi arasina koyup bastirsaniz bundan guzel olur. marsmelovu recele batirip yaparsaniz daha iyi olur.

e: daha biskuvi yazmayi bilmiyorum.kalkip tarif veriyorum adama bakin.
Püskeviti çok gereksiz bence de. Onun yerine başka bi şey koyulsa lezzeti bir üst seviyeye gelebilirdi. marşmelovu hüpletip üstüne püskeviti yudulunca bayatımsılığı çok rahatsız etmiyor.
o uzerindeki puskevit nemli gibi bayat gibi ben sevmiyorum.
Renk çeşitlerinin arasında tat farkı yok gibi. Ya da bana hepsi aynı geliyor. Fazla seçiçi olamıyorum bu yüzden.

Neyse, aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın.
getir den istesek kızarlar mı?
Çokomeli mi yoksa bunu mu daha çok seviyorum karar veremediğim abur cubur. Güzel şeyler neden hep zararlı olur amk şundan oturup 10 paket yemem lazım.
Eşek kadar halimle hâlen severek yiyorum.
bazı güzel kızlara bunu diyorum hoslarına gidiyor.
marshmallow'un atası pofidik tatlı. çocukken üç beş tane gömerdim. şimdi bir tanesi bile fazla gelir.
yumuşaklığı ve tatlı görünüşünden ziyade tadı da oldukça tadı güzeldir.
eti puf puf, yumuşak ve tatlı eti puf.
çoklu pakette satılsa daha güzel olur denilesi miryapıt.
Bunun heft reng olanı yar sinesi kokar.
bim'de muadili xl, a101 de ise pofuduk dur.
Bugün aldığım ve çayın yanında harika giden yiyecek.
hindistan cevizlisinden, bir oturuşta 20-25 tane gömebildiğim abur cubur(du) şimdi o kadar abartmam sanırım *
Alınacakken rengine bakılmayan ama alacagın esnadan, lan beyazını mı alsam siyahını mı alsam renklisini mi alsam dedirtten dünya dışı abur cuburdur.
Beyazsa yatıya gidilir.
Klasik Portakallı eti cini çok severim ama bunu hiç sevmem; bedava versen asla almam.
1980'de çıkan bir bisküvi.
Hiç sevmem.
Canım çekti ama ya. Buna hakkınız yook!
Hiç sevmem.
Ekmek arası bile yerim.

görsel
Beyazı için yatıya gidebilirim.
eti puf u bulan adam bu kadar ayrıntıya girmemiştir.
zaten gereklide değildir.
Beyazına yatıya gideceğim puf.
görsel

Bisküvisini sevmediğim puf.
eti cin in eti puf out.
beyazsa yerim
hatta yatıya giderim
o derece.
Beni 25 tanesi kesen aburcubur.
dolguluları efsanedir. Ben çok geç fark ettim.
party hard.
(img:#1801321)
asrın icadı.