bugün

etinin lif kaynagi biskuvisi.yaninda bir de seftali suyu varsa tadindan yenmez..
eti'nin kendimi bildim bileli ürettiği nostaljik bisküvisi.
eti'nin süte veye çaya batırılarak yenmesi güzel olan bisküvisi. ayrıca güzel bir kız ismidir. *
yıllara meydan okuyan bir bisküvidir. sabi sübyan dönemlerimde yerdim, eşek kadar oldum halen değişen bir şey yok. seviyorum galiba ben bunu.

hele ki yeni tanıştığım eti burçak yulaflı daha bir nezih olmuş sanki. yulaflının silindirik bir paketi var, paketin kenarları burçağın kahverengisinde, orta kısım ise yeşilli sarılı yulaflı. aldığım bakkalda klasik eti burçakla yanyana idi. ikisi de gnam gnam gidiyor çayla, nefis bişii canım!

(bkz: lif kaynağıdır)
yaklaşık 3 yıldır neredeyse her gün yediğim şey. Onun hiç bir türevi onun yerini tutamaz. *
çaya batırılıp yenesi bisküvidir, şayet çayın içine düşerse şişmiş ceset orda bırakılıp kaçılmalıdır. ağlamamak metanetli olmak lazımdır.
Eti burçak...Lisedeyken okul dönüşümü beklerdi annem,burçak ve çay...ÖSS'ye hazırlanırken uykusuz geceler için nescafeye yoldaş olur,üniversite yıllarında yani uykusuz gecelerin uyumadan sabaha vardığı dönemde yerini bitter çikolataya bırakır krema ve şekerini atan kahvenin yanında...
üstüne reçel sürülüp yendiğinde daha da güzelleşen muhteşem bisküvi.
reklamlarında hazal kaya nın oynadığı bisküvi. o yüzden ayrı bir güzeldir.
100 gr ın da 462 kalori olan bisküvi.
lipton erikli - tarçınlı çayla da süper giden eti'nin bisküütlerinden.
bisküvinin en güzel hali. yulaflısı da bir o kadar güzel. her içeceğin yanına gidebilecek bir bisküvi.
(bkz: eti cicibebe)
Eti'nin ürünleri içerisinde Ülker'den lezzetli olan nadir ürünlerinden bir tanesi.
öğleden sonra 4 oldu mu ofisde yenilmeden durulamayan bisküvi. enerji verir, sohbetler açar.
rejimimi bozan bisküvi.ne kadar kalorisi olduğu umrumda değil valla, hem çok leziz hem çok doyurucu bence. onsuz hayat, hayat değil.
1 öğün yemek doyuruculuğundadır.vakit ve bütçe darlığına birebirdir.üzerinizde karnınızı doyuracak kadar nakit para yokken, kısa zamanda uzun süre sizi tok tutabilecek en hesaplı besindir.
ayrıca içki satılan dükkanda 1.25 tl,içki satılmayan dükkanda 1 tl fiyatla satılandır.*
at yemi gibi tadi olan, yerken karizmatik göründügünü sanan insanimsi yiyecegi.
bisküvi dünyasında en sağlıklı ürünlerden birisi. lif kaynağı ve diğerlerine nazaran düşük kalorili.
kahveyle birlikte lezzetinin doruk noktasına ulaştığı bisküvi. Sağlıklı ve doyurucu olması da artılarından. Reklamları dinlediniz, şimdi dağılabilirsiniz.
yulaflı, burçak, sultani üçlemesinden. tok tutma özelliği yüksek ancak asla ve asla bir sultani olamaz.
çayın yanında 2-3 pakedini yılmadan yiyeceğim enfes bisküvi.
kahveyle birlikte yiyince daha bir güzel olan, 1 liralık fiyatıyla ceplerimizi ısıtan ve karnımızı doyuran püsküüt.
reklamının yıllardır buğday tarlalarının içinde çekildiği, temasının da hep memleket hasreti olduğu o lif kaynağı püskevit.
içecek olmadanda keyifle yenilen açlığı bastıran mükemmel bisküvi.