bugün

dünya kadar para verip 10 cc'lik parfüme verilecek para ile üçlü sigara alıp koklamanın daha mantıklı olduğunu kokladıktan sonra anlayabileceğiniz koku.

hayır hayır içmeyeceksiniz sadece koklayacaksınız. *
sarhoş bünyelerin sandığının aksine barlarda da hızla yayılan kriminal koku.
içmeyen insana eşek ölüsü gibi gelen koku.
algıyı yavaş yavaş ve dalga dalga saran mistik bir koku.
esrar kullanan kişi tarafından, sokaktan geçerken bile fark edilir. Akabinde kulaklar kalkar, gözler aranmaya başlar.
sonradan ortama katılan ekürisi için:
(bkz: esrar kafası)*
at sidiği gibi kokan kokudur.
kafa yapar lan?

yapmıyorsa, nereye kadar bu cahillik allah'ım?
fena kokar, yaklaşık 25 metre etki alanına sahiptir. bazı kullanmayan kesimler bu kokudan bile kafayı bile bulurlar.
at sidiği, eşek ölüsü, garip bi et kokusu gibi olduğu düşünülen kokuymuş oysa ki esrarın içerisindeki madde yüzünden ortaya çıkan kokudur. bu konuda ekol halini almış bünyeler kokusuna bakarak esrarın kalitesinin anlaşılabileceğini söylerler. ayrıyetten esrar kokusu, esrar yanan halde değilse pek de uzak mesafeli olmaz olamaz.

(bkz: saçma başlığa saçma açıklama)
(bkz: herkes içiyormuş amuğa goyum)
kükürt kokusuna benzettiğim kuskunç koku.
Rock festivallerinin kamp alanlarında adım başı duyulan kokudur.
(bkz: geçen yine esrar sarıyoruz)
pis bir kokudur. tütün kokusu yanında parfüm gibi gelir.
yeni başlayanlar için rakı kokusu gibidir, içtikçe alışır insan.
icenler arasında selamlaşmaya sebebiyet verir. tanımaya gerek yoktur, ortak nokta ot ise, kokusu selam getirir, muhabbet getirir.
Esrar kullanan muhterem bu kokuyu alinca ve kokunun kaynağı kendisi değilse yüzünde aptal bi gülümseme oluşur.

Ben değil bi arkadasin kuzeni.
su an burnuma gelen kokudur. karsi degilim tabi ama, kokusunu sevemedim amk. butun zenciler de benim kapinin onunde iciyor amk seyini. sarimsak kokusu gibi geliyor. neyse skyim bosverin. bu gece de boyle iste.
"Sen parfüm kokarsın ben esrar kokarım!" Cümlesini getirmiştir akla. Yalnız sonundaki ünleme dikkat, bu şahıslar genelde bağırmadan konuşamıyor çünkü.
Akıllara Ahmet Ümit'in güzel bir romanını getirmiştir.
(bkz: Kar kokusu)
şu an sağolsun komşular sayesinde kokladığım bok gibi kokudur, la tamam bell's arkadaşım ama senin ta amkkkk.
Amsterdam kokusu.
Mide bulandiricidir. Icenlerde leş gibi kokar.
Malesef hollanda'da yasadigimiz icin pasif iciciyiz.
iki dakika bakkaldan maden suyu (beypazarı) almaya çıktım kokusu vurdu yüzüme. ulan biri esrar içiyor diye sesli düşününce balkondan iki kadın içeri girdi. aslında hangi balkondan geldiğini anlamamıştım.