bugün

Bir Türlü sempatik bulmadığım kadın.caner i almakla şov derdinde olduğunu bir kez daha göstermiştir.
ilim irfan yuvası kaliteli program.
türkiye'nin en efendi, en nerede ne yapması gerektiğini bilen, en usturuplu ve de en başarılı televizyoncusudur..
ağır işsizleri iyi idare edendir.
Başarılı televizyoncuymuş ve efendiymiş. Enteresan gerçekten. Nasıl bir başarısı var merak etmekteyim.
Neden demba ba?
görsel
(bkz: 1982) doğumludur.
sunduğu evlenme programı çılgınlarca izlenen sunucu. ben izliyorum valla kusura bakmayın, değişik bi haz duyuyorum allah'ıma.
çiğ köftenin bağrından kopup gelen mehmet'le sosyete güzeli bahar'ın didişmeli ilişkileri,
aşkı için saplantılı yalanlar söyleyen nazlı ile kasıntı alper'i,
içten içe yengesi hülya'ya aşık olan, götünde kılları ağarmış ama genç eş isteyen psiko "bi alkış!" şenol'u,
"param bitti nasıl dikkat çekerim"le alık kaşlı, kafada bardak kıran caner'i,
%100 pamuk ile acil ordotonti ihtiyaçlı umut'u,
pavyon ve gazino elemanı yarım akıllı özlem'i izlerken hipnoz oluyorum.
bi de revani isimli bi ablamız var az şerbetli sanırsam o da yeni geldi. amk valla kafayı yerken hoşuma gidiyor, deli gibi izliyorum.
aha kavga çıktı şimdi de. kavga esnasında müzisyenler metal müzik çalıyor. oley be.
başka ülkenin ırmağının akışına ölemem.
belçika'ya gideceğim için çok üzgünüm.
aylık kazanci ile ağzımı açık bırakan sunucu.
oğlu ve kocası ile aynı karede;

görsel
izleme o zaman ak.
programdaki adama hadi bir şarkı söyle diyip daha şarkıya başlamadan reklam koyan iğrenç program. zaten programın kendisi de gerizekalıca.
Şu kadını hiç sevmiyorum aşırı derecede ego yetenek yok zeka yok güzellik yok programdaki konuklar zaten ortada.
program artık gitmiyor,tükendi.
rating için ne yapacaklarını şaşırdılar, tıkandı program.
yakında raiting için esra erola bir talip çıkarsa şaşırmam.
kadin kusaginin en taş sahsiyetidir.
Ben hayatımda bu kadar samimiyetsiz bi kadın görmedim.
bence ortalama bir güzelliği de yok. bildiği çirkin bi kadın. hakaret olarak kullanmıyorum dürüstçe göz var yani.
beleş mehmet, caner, umut ve bahar ile evcilik oynayandır. bir de ciddi ayaklarına yatarlar ki gülmekten öldürürler insanı.
Bunun kadar samimiyetsiz biri varsa oda Zuhal topal dır. Al birini vur ötekine ülke bunlardan kurtulsun.
(bkz: Cihanyandı kanlı Nigar)
Bu kadının ünlü olmasına kimler sebep olduysa pu onlara.

Hep onlar yüzünden arttı bu iğrenç programlar.
son zamanlarda türkiyedeki tvlerde virüs gibi çoğalan b.ktan evlilik programlarını toplumun başına bela eden kadın.
evimdeki tvnin 2. çanağı nilesat uydusuna bağlı birisi olarak şunu söyleyebilirim; dubai merkezli mbc, beyrut merkezli lbci gibi ortadoğunun en büyük kanalları bu tip rezil programlar yayınlamazken türkiyede tvlerde hiv virüsü gibi çoğalıyorlar. işte bu tip programların mimarı bu kadın. vikipedide aldığı eğitim hakkında bilgi yazılmamış. kendi sitesinde üniversite eğitimiyle ilgili bilgi bulunmamaktadır. mbc, lbci, el cedid gibi televizyonlar genellikle yüksek eğitimli ve donanımlı insanları tercih ederken bu kadın gibi bu alanda yeterince eğitimli olmayanlar türkiye`de televizyoncu sıfatıyla rezil programlar yapıp devlet memurlarının 1 ayda alamadığı paraları 1 günde götürüyorlar; iletişim fakültesi mezunu donanımlı bir sürü insan işsiz işsiz geziyor. yazıklar olsun. başka da bir şey demiyorum.
turkiyede orta yas ustu kadinlarin beynini ele gecirmis kadin...

ulan sacma bi evlenme programiyla binlerce lira para kazaniyorlar...
ev karıları sayesinde zengin olup koseyi donmus tacir..

ulan izlemeyin sunlari amk....
yatacak yeri yok .