bugün

programına bedensel engelli balerin Memet sefa öztürk'ü devat ederek insanlık dersi vermiştir..
cipinden fakirleri izleyip ağlayan aşırı zengin sunucu.
son yayınında salya sümük ağlaması oranı 1.02
Yıllardır paraları götürdü; kocası zengin mafya oğlunun alası. Kalkıp ağlayacağını hiç sanmıyorum. Her zaman rayting topluyor; ya ATV'de kadınlara yönelik bir program sunmaya başlar ya da üç kuşak yese bitmeyecek paralarını harcayarak iki çocuğunu yetiştirir.
sansürlenmiş boş işler müdiresi.
Yemek programı sunar ne olacak.
Annem nedeniyle maruz kalıyordum kendisine artık hafta içleri kafam rahat teşekkürler khk.
(bkz: esra error)
Biyük ihtimal beni programında evlendirecek ulu insandır. Lütfen ona saygı gösterin.
görsel
Bugün itibariyle işsiz kalmıştır. bu kadına nasıl program veriyorlar ben anlamıyorum. O kadar kalitesiz, kültürsüz ki temizlikçi olarak bile işe almam. Eee programın kalitesine göre buluyorlarsa daha iyisini bulamazlardı.
akp 40 yilda bir bi ise yaradi demekki.

bunun gibi vasat, iki kelimeyi bir araya getiremeyen tiplerin tv'ye cikip milyonlar kazanmasi kadar aptalca birsey olamaz. yetenekli insanlar kazansin tabi, onlara lafimiz yok. ama boyle 2 saat bos yere goygoy yapip milyonlari cukkalayan tipleri gorunce dayanamiyorum ben. ayrica ben bu dunyanin adaletini s.keyim.
Boşuna alay etmişiz, sevinmişiz. programına ve beleş paralar kazanmaya aynen devam edecektir.

Hükümetin yasağı, ana akım kanallarını değil, uydudan yayın yapan kanallarda (300lüler galiba) yayınlanan evlilik programlarını kapsamaktadır.

Dolayısıyla hem esra hem de zuhal bacılarımız ceplerini doldurmaya devam.
hem bu kadar eleştirilip hem bu kadar izlenmesi tam bir ironi. evet.
3. çocuğa hamileymiş.

her ay 1 trilyon alıyor.

kocasına 3. çocuğu veriyor.

keşke bizim de böyle bir karımız olsa.
yarışmacılara koca bulamasa da, kız kardeşine bir koca bulmuş.

http://www.sozcu.com.tr/h...ailesiyle-birlikte-gitti/
Programın 7/24 yaptığı iyilikleri canlı yayına sunan hanımefendi.Çok dini bir kişilik olduğunu savunuyor fakat sadakanın ve iyiliğin gizli kalması gerektiğini unutuyor sanırım ve yeni ekürisi yalaka caner toygar ile iticilik limitlerini zorluyorlar.Allah sabır versin.
https://scontent-bru2-1.x...944ac37bf&oe=599FD067
Atv ana haberi bu sunacakmış bundan sonra, demek ki bu sene evlilik programlarına baya bi baskı olacak hatta yayından kalkacak ki işsiz kalmasın diye şimdiden önlemlerini aldılar...
holley bee.
ölmesini dört gözle beklediğimiz ünlü.

diğerleri seda sayan, nihatlar, beyaz tv spor yorumcuları.
her fırsatta hukuk okuduğunu belirten tipler gibi, sürekli polis kızı olduğunu dile getiren zat.

bu tabii ki kötü bir şey değil ama her şeyin bir sınırı olmalı.

tanım: para düşkünü kadın.
evlendirdikleri avukatları zengin ediyor şu ara. daha doğrusu saçma salak muhabbetleri ile mahkemeleri meşgul ediyor.
(bkz: sinsi)
bu toplumu çok iyi tanıyan, açıklarını yakalayıp raytinge çevirebilen bir televizyoncudur.

ahlaklı bir televizyoncu mudur? asla.

insanlar dedikoduyu, gözetlemeyi, kavgayı sevdiği için evlilik programı yapıp raytingleri uçuruyordu. o olmayınca "adalet" açığı olan canım memleketimin masum insanlarının dertlerini konu ediyor. hukukun olmadığı yerde çare müge anlı, esra eron' sa demek.

millet savcılığa, polise gideceği yerde sonuç alamayıp bu tip programlara gidiyor. sonra gelsin paralar...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar