(bkz: kısmetse olur eser)
(bkz: eser west kim amk)
Türkçesi eser batı olan zat.
yarışma yarışma dolaşıp sonunda unutulacak semi-fame bir bireydir kendileri. survivor da yarışacakmış şimdilerde de.
sacma bi evlenme programinda meshur olmus sonrada (bkz: survivor 2017)ye katilmis sacma insan.

ulan ingiliz misin turk musun abd limisin karar ver...
(bkz: wild wild west)
bu akşamki survivor'da boynunun kırılacağını düşündüğüm mal mı mal bir yarışmacıdır.
agzina ağzına vuracaksın embesil herifin hiç sevmem.
bedboys bedboys vaçimanabuvaçinabuvervatyu şhrakkk gümmm başım götümden çıktı..
böyle tam one night stand takılıp bir kenara attıktan sonra karşı tarafı takıntı haline getirmiş sürekli telefonunu, evini falan taciz eden adam tipi var bu adamda. seksi bir özellik bu aynı zamanda. hemen gitmezsen polisi ararım eser, bunu gerçekten yaparım!
bu akşamki survivor'da serhat tarafından ağzının burnunun kırılacağı yarışmacıdır.

ulan her bölüm bir şey oluyor adama. fos resmen.
yarışma yarışma geziyor herif ne kadar boş ne kadar zevke düşkün insanlar var ya. kısmetse olur survivor biter başka bi bok başlar .. yazık.
badboys'u söylerken düşmüş, fakat dokunulmazlığı alınca hep beraber söylemiş yarışmacı.

ve survivor gönüllülerde erkeklerde birinci. götürecek hamburgerleri. saygılar.
Yurdum kızlarını jaguar aşığı yapmıştır.
"Kırdın beni gaddemit kırdın."
Her hangi bir madde müptelası olup olmadığını merak ettiğim kişi.

Adam normal değil. Tepkileride normal değil. Vücut olarakta salonda şişirmiş tozla ilaçla falan. Görüntü 10 numara ama parkurlarda kendinden yaşlı kişilerin gerisinde kalıyor atışları iyi olduğu için kotarıyor.

Hele şu yük taşıdıkları yarışmada adam o cüsse ile 130 kg ile yıkıldı. Yaşlı ve ondan daha zayıf ünlülerde fatih başka biriyle yarışırken 160kg yu zorladı. Tarık mengüç 120 kg furkan 140 kg takım arkadaşı tuğçe 110kg tasıdı.
"Canseeeğl." Diye çığlıkları ile meşhurdur.
ülkemizde ünlü olmayı beceren boş beleş biri daha.
Neden kızlar buna ölüp bitiyor anlamış değilim mal turnusolu .
Uyuz bir tipitiptir.. psikolojik sorunları olduğu çok belli o nasıl bir anırma o nasıl bir çileden çıkmaydı teknedeyken.. oturduğum yerden korktum vallah.. bakışları bile değişik.. ayrıca bunu yakışıklı bulanın beynine tüküreyim.
dün gece serhat'tan az daha zopa yiyecek olan garip yarışmacı.
(bkz: efecan dianzenza) 'nın reenkarne olmuş hali.
Eser West'e benden bir şiir...

Nesin sen?

Nesin sen bir anlasam
insan mı goril mi?
Niyetini de bir anlasam
Oynamak mı kükremek mi? ~invader23.
Sohbetlerde Gay gibi konusuyor kavgalarda bayrampasa cocugu gibi cozemedim. Yakisikli falanda degil. Acunun trollerinden.
basmış steroidi;

görsel