bugün

7 mart 2006 barcelona chelsea maçı esnasında kulağını defalarca çınlattığım spiker. heralde stadın gürültüsünden çınları pek duyamadı.
(bkz: ertem sener in baha ile akraba olma ihtimali)
ronaldinho için ''yakışıklı olduğu söylenemez ama yaklaşık 18.7 milyon genç kızın duvarlarında onun posterleri asılı'' diyerek hayranlığını birkere daha dile getiren isim.
eksi sozlukten bircok entryyi noktasina virgulune dahi dokunmadan birebir kopyalayip mac sirasinda okuyan zihniyettir kendisi.
gecelerini ronaldinho'yu düşünerek yalnız başına geçiren insanımsı. henry ve hleb'i de arzuladığını öğrendik dün.
bergkamp dün akşamki maçta oyuna girer girmez, ona övgüler yağdırıp, hayranlığını "ona herkes iceman diyor fakat oynadığı futbol gerçekten insanın içini ısıtıyor" gibi bir cümleyle dile getirmiş spiker.
kariyerine bir şampiyonlar ligi finalini daha eklemiştir.* her zamanki tarzından ödün vermeyerek başarılı bir şekilde maçın içine etmiş, fatih terim in ayarları da yetersiz kalmıştır. illa da istatistik vereceğim diye, şiirsel konuşacağım diye zorlamış durmuştur. fatih terim e "ronaldinho` sizce normalin çok üstünde bir futbolcu mu?" diye sorma cesaretini gösterebilen birine de fazla laf söylememek lazım aslında. *
(bkz: belletti ikinci golü atacağını belli etti)
(bkz: gereksiz bilgi kaynağı)
ayrıca sahanın etrafı reklamlar panolarıyla kaplı olmasına rağmen topun her reklam panosuna çarpışında top reklam panolarına çarptı diyebilen bir kişi.
(bkz: 17 mayis 2006 barcelona arsenal maci)
turkiye dısındaki macları ondan dinlemek ayrı bir zevk verir.
13 eylül 2006 lyon real madrid maçında maçı bırakıp lyon şehrinin tarihi dokusu, coğrafik özelliklerini anlatmaya başlayarak maçlardan önce ders çalışır gibi oturup araştırdığını göstermiştir. bu arada interpolün merkezi lyondaymış, iki nehir üzerine kurulu bu şehirde başlamış yemek alışkanlığı. paristen daha eski bir yerleşim yeriymiş, ilahi ertem!
dersine iyi calısan bilgi küpü spiker.
13 eylül 2006 lyon real madrid maçında tabiri caizse real madrid'i itin götüne sokan spiker.
13 eylül 2006 lyon real madrid maçında adeta lyon amigoluğu yapmış spikerdir. maç boyunca, "real madrid'le ne alıp veremediği var bu adamın" sorusunu akıllara getirmiştir. ayrıca, bilcümle futbolcuların hayat hikayelerini anlatması, maç boyunca koskoca van nistelrooy'a "ruud" diye hitap etmesi de cabasıdır tabi.

ne güzel spikerimizsin sen ertem şener..*
maçı anlatmaktan ziyade futbolcularla ve takımlarla ilgili aşırıya kaçan bilgiler verip, insana maçı başka kanallardan izletmek zorunda bırakan, insanın "yahu bu kadar abartma yeter bi sus ya bi sus" demesine neden olan spiker.
27 eylul 2006 liverpool fc galatasaray macindan;

"onlar you'll never walk aloneu tüm dünyaya öğretmek istiyorlar. aslında biz de dağ başını duman alşmışı öğretmek istiyoruz!" *
(bkz: yüreğimiz ağzımıza gele gele ağzımızda yer kalmadı)
liverpool-galatasaray maçının 60'lı dakikalarında, "galatasaray'ın duaya ihtiyacı var" diyerek, koltuktan düşmemize sebep olmuştur.
böyle ciddi futbol maçlarına verilerek maçın kalitesini düşüren adam.
(bkz: ahh ahh ercan taner olacaktı ki)
her maç "acaba bu sefer ne buldu da yumurtlayacak dediğim", maçlar için en alakasız konularda hazırlık yapıp uygun gördüğü yerlere bu bilgileri sıkıştırarak maçın içine eden insan.
maclari cok heyecanli anlatan ama suyunu cikarip bizlere iskence eden spiker.klise sozleriyle unutulmazlar arasina girmistir.
30 yaşında bir adama saha da bir çocuk var demesiyle geceyi özetlemiş spikerdir.
yok yok nokta koymamıştır bombalara devam eden spiker.
fatih terim'e ozan demiştir. oldu olacak sana saz çalsın sende söyle * *
18 ekim 2006 galatasaray psv eindhoven macindan sonra birileriyle röportaj yaparken şu lafı söyleyerek, beni karmaşık duygular içerisine sokmuştur;

(bkz: seyirci yok ama hava cok ruzgarli)
sebepsiz yerlerde acaip heyecan yapan spiker.hayır o degil de biz de bisey oluyor sanıyoruz arkadasım.
güncel Önemli Başlıklar