1. 1.
  7 mart 2006 barcelona chelsea maçı esnasında kulağını defalarca çınlattığım spiker. heralde stadın gürültüsünden çınları pek duyamadı.
  4 -1 ... arjen robben
 2. 2.
  (bkz: ertem sener in baha ile akraba olma ihtimali)
  4 ... pulp fiction
 3. 3.
  ronaldinho için ''yakışıklı olduğu söylenemez ama yaklaşık 18.7 milyon genç kızın duvarlarında onun posterleri asılı'' diyerek hayranlığını birkere daha dile getiren isim.
  13 ... gonulcelen
 4. 4.
  eksi sozlukten bircok entryyi noktasina virgulune dahi dokunmadan birebir kopyalayip mac sirasinda okuyan zihniyettir kendisi.
  6 ... dscsbz
 5. 5.
  gecelerini ronaldinho'yu düşünerek yalnız başına geçiren insanımsı. henry ve hleb'i de arzuladığını öğrendik dün.
  8 -1 ... shyer
 6. 6.
  bergkamp dün akşamki maçta oyuna girer girmez, ona övgüler yağdırıp, hayranlığını "ona herkes iceman diyor fakat oynadığı futbol gerçekten insanın içini ısıtıyor" gibi bir cümleyle dile getirmiş spiker.
  4 ... gonulcelen
 7. 7.
  kariyerine bir şampiyonlar ligi finalini daha eklemiştir.* her zamanki tarzından ödün vermeyerek başarılı bir şekilde maçın içine etmiş, fatih terim in ayarları da yetersiz kalmıştır. illa da istatistik vereceğim diye, şiirsel konuşacağım diye zorlamış durmuştur. fatih terim e "ronaldinho` sizce normalin çok üstünde bir futbolcu mu?" diye sorma cesaretini gösterebilen birine de fazla laf söylememek lazım aslında. *
  4 ... don kişot
 8. 8.
  (bkz: belletti ikinci golü atacağını belli etti)
  9 ... armi
 9. 9.
  (bkz: gereksiz bilgi kaynağı)
  ayrıca sahanın etrafı reklamlar panolarıyla kaplı olmasına rağmen topun her reklam panosuna çarpışında top reklam panolarına çarptı diyebilen bir kişi.
  (bkz: 17 mayis 2006 barcelona arsenal maci)
  3 ... nahil
 10. 10.
  turkiye dısındaki macları ondan dinlemek ayrı bir zevk verir.
  1 ... anil teknik
 11. ertem şener Başlığındaki Önemli Entry'ler