bugün

18 ekim çarşamba günü olimpiyat stadında oynanacak karşılaşma. ayrıca eric gerets in bir zamanlar çalıştırdığı takımına karşı rakip olduğu maçtır.
GALATASARAY DA OLMASA ADAM GiBi MAÇ iZLEYEMiCEZ DEDiRTEN MAÇTIR. HA HERKES KOLAY BiR GRUP DiYOR, ASLINDA "NiSPETEN" DE KOLAY AMA GALATASARAY'IN O GRUPTAN iLK iKiYE GiRiP ÇIKMASI iMKANSIZDIR. FUTBOLU GÖZÜMÜZLE iZLEYiP, BEYNiMiZLE YORUM YAPALIM. dediğim gibi imkansız AMA yine de iNŞALLAH GALATASARAY GRUPTAN ÇIKAR DA BU ENTRY BANA KAPAK OLUR.

EDiT: (bkz: BURAYA EDiT GELECEK)
(bkz: baslik parsellemek)
galatasarayımızın vefaker taraftarının o kadar sıkıntıya rağmen yine olimpiyat stadı'ndaki yerlerini alacaklarına olan inancım tamdır. dağ demeden, taş demeden, trafik demeden gelip takımına destek veren taraftarın hatrına kazanmalıdır galatasaray bu maçı. şu ramazan ayında açmalıdır avrupa başarıları orucunu galatasaray. bu yüreğe, bu güce sahip olduğunu liverpool maçında göstermiştir, bir kez daha kanıtlamalıdır avrupalı olduğunu, sevindirmelidir bu taraftarını...
biletleri satışa çıkan maç.

Numaralı Orta 50 YTL
Numaralı Kenar 40 YTL
Kapalı Alt 30 YTL
Kapalı Üst 30 YTL
Açık Tribünler 15 YTL
bu sefer olacak galiba diye düşündüren maçtır.çünkü galatasarayımız avrupada yapabileceklerini liverpool maçında göstermiştir.
Liverpool a 2. yarıda oynanan oyunun yarısı oynansa kazanılacak maçtır. Sabri o maçtaki sabri olursa, ümit o gunku formunda olursa, orta saha calısırsa, hakan o hakan olmassa, kazanılacak maçtır.
canı gönülden psv'yi destekleyeceğim maç.gese grubunda 1 puanla sonuncu olacak.
liverpool maçının 2. yarısındaki gibi bir oyun oynanırsa kazanılabilecek bir maç.
üç maçlık olimpiyat stadı kampanyasıylada anlaşılacağı gibi galatasaray'ın bu sene avrupada ömrünün kendi evinde üç maçtan ibaret olacağını bazı gerçekleri göremeyen hayalperest galatasaraylı arkadaşların gözüne sokacağı maç olacaktır.

maç sonundaki cümleleri önceden tahmin etmekte pek zor olmasa gerek...
(bkz: yenildik ama ezilmedik)
(bkz: gerets yuzunden)
(bkz: bu maçta hakan oynarmı)
(bkz: olsun arda iyi oynadı)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.