bugün

inşallah troll haberdir.

ulan şampiyonlar liginde evertonun çöpe attığı adamla mi oynayacağız..

tamam uefanin y*ragi götümüzün dibinde ama bu iş kumar işi boğulaacaksan büyük denizde boğulalim ağbi..

sonra dalga geçtiğimiz bjkden ne farkımız kalacak.

onlar 5 yer
biz 4 yeriz.

türk futbolu adına galatasaray adına iyi işler yapmamalıyız smp liginde.
Kendisi icin evertonin cope attigi oyuncu demek pek dogru gelmiyor bana.

Evertonin kiralama nedeni buyuk ihtimalle calisma izni muhabbetidir.

Buyuk denizde falan bogulacak yani kalmadi hicbir kulübün bunlari geçiniz o yuzden.

Su imkanlar dahilinde bana kalirsa gayet iyi hamle,
34 35 yaşında çöplere milyon eurolar vermek yerine 21 yaşında birinin alınması daha iyidir amk.

idare eder transferdir.
türkiyede her türlü iş yapar.
Galatasaray’a forvet lazımdı kendisi kiralanıyor.
Birkaç yorum okudum hakkında.

Süratli, deli fişşek, hınzır bir kanat hücumcu.

Genç yaşına rağmen 10M Euro piyasa değeri var.

Ya gol olur yağar, ya da saç baş yoldurur. Ortası olduğunu düşünmüyorum.
fenerin ve bejekenin yeni kocası.

bruma rodriguez karışımı bir şey.
bruma etkisi yaratacak transferdir.
Galatasaray’ın transfer bombasıymış, cümleyi okuyup okuyup kahkaha atıyorum.
Koskoca jack wilshere‘ı sırf Fenerbahçe’nin gündeminde diye itin götüne sokanlar, bu ne olduğu belirsiz 1997li çoçuğa şimdiden methiyeler dizmeye başlamış.

görsel
galatasarayımıza ve türk futboluna hayırlı olsun.
Galatasaray'ın satın alma opsiyonunu kiralık sözleşmesine koyması gereken futbolcu.

Umarım koymuşlardır. Ntv spor'da (hep Belçika ligi maçı veriyorlardı ya o zamanlar işte) bu çocuğu izlemiştim, yetenekli.
88 maç. 40 gol. 11 asist. Hadi hayırlısı.

görsel
Hiç de dalga geçilecek bir transfer olmayan, uygun fiyatlı satın alma opsiyonu varsa muhtemelen ileride kar ettirecek bir transfer.

Fm 2018 de oyun başında öne çıkan özellikleri;

Dribbling 15
Finishing 14
Technique 15
Flair 16
Acceleration 17
Pace 16
Natural fitness 18

Bu özelliklere göre sık sık adam geçebilen, teknik, futbol konusunda özel yeteneği olan ve yakaladığı fırsatları gole çevirme becerisi olan bir futbolcu görününümünde. Özelliklere göre kanat da oynayabilir saviola tarzı hızlı forvet de.

Ayrıca benim oynadığım oyunda 70 milyon euro bedelle transfer yapmış bir oyuncudur.

Hemen bok atmayın anlayacağınız. Böyle genç çocuklar transfer etsinler canımı yesinler.

Türk futbolunu bataktan birbirinize bok atarak çıkaramassınız.
Önemli bir transfer.

Gs kedi! Olalı bir fare tuttu.
Galatasaray’ın Bruması değil de daha çok Garry Rodrigues’i, Necati Ateş’i olursa pek memnun olurum. Kanatlarda ve özellikle forvette gol yollarında katkı sağlayacağını ümit ediyorum. ilk transfer güzel oldu.
fotomaç' ın bütün sezon ağzımıza sıçacağının göstergesi olan isme sahip futbolcudur.
avrupa' nın genç futbolcu fabrikalarından anderlecht' den yolunun geçmiş olması bile ümit veren gelecek vaat eden hücum oyuncusu.
tam bir transfer başarısıdır. çok ilgi çekici bir oyuncu olmasına rağmen galatasaray’ımızı tercih etmiştir. kendisinden beklenti oldukça büyük, bu sebepten dolayı ve mali durumların etkisiyle kendisi kiralık gönderildi.

zaten bir yatırım aracı olarak bakarsak yapılan oldukça olumlu. bu transfer bir win-win projesidir.

galatasaray’la şampiyonlar ligi’nde vitrine çıkacak, kulübü hem kendisini göstermesini hem de bonservisini katlamasını bekleyecek. direkt 11’de oynayabileceği bir takımı tercih etti, bu transferin umut dolu olmasına sebep veriyor.

yatmaya değil, kanıtlamaya geldi. bu tip transferler asla yanıltmaz.

güzel bir transfer başarısıdır. 44 maç 36 gol 12 asist.

muazzam ve genç.
eminönünde saat satan zencilerden o takıma koy, bundan daha iyi pas yapıp dribling oynar.
beşiktaşlı şuursuz fanatiklerin eleştirdiği kaliteli kanat oyuncusu. siz önce chadli ile anlaşın lan. hala fol yok yumurta yok.
henry beşiktaş'ın talisca ile aldığı risk vari bir risktir. tutarsa tutar tutmazsa da patlar. öyle bir şey.

fakat gel gelelim chadli diyorsunuzda. beşiktaşın mevcut kanatları galatasaraydan kat kat üstün. beşiktaş forvetsizlikten verdi ligi.

fark forvetten doğdu. yoksa ortasahanız özellikle geçen sene çöptü. baya hemde. kanat bolluğu var zaten chadli'yi birini satacakları için düşünüyorlar yüksek ihtimalle. boş beleş yorum yapmayın.
Canavar canavar.
(bkz: pilav üstü kuru koy fenere onyekuru)
Bir bruma mı bilemiyorum ama durumu idare edebilecek bir oyuncu her Türk takımında.
Çok can yakacak çok. Şiir gibi oynuyor.