bugün

son zamanlarda bloglar ve twitter'da fazlasıyla destek bulan gençlerin keşfedilmesiyle, dizüstü edebiyat ürünü olan kitaplardan yalnızca biridir.
kaynak kıçım demek istediğim kitap. ağzı olan konuşuyor.
tatil için birebir bir kitap bu.
edebi kaygı taşımayan, sürükleyici bir hikayesi var.
insan olarak şahane ama yazar olarak vasatın altında olan iki sevimli hatunun yazdığı kitap.
Saçma sapan ve gereksiz bir kitaptır hatta ikincisi de vardır. Gerçekten emek veren insanların kitaplarının basılamadığı yada zar zor basılıp en alt raflarda yerini aldığı bu ülkede, böyle saçma bir konu üzerine hiçbir gerçeği yansıtmayan komedi derecesinde toz pembe olan bu kitapların anında basılıp çok satanlara lök diye oturması okurun suçumudur acaba? Bu tür şeyleri okuyanlar kendini okurdan saymamalı, bu tür şeyler de kitaptan sayılmamalı. Kuzenin elinde görüp merak edip başladım bitmedi yani öyle sıkıcı banal gereksiz ve cidden fazla toz pembe. Sanırsın iki hayalperest ergen oturup yazmış hiç gerçeklik payı yok desem yeridir. iki cümle yazıp rt alan kitap çıkarır oldu.
inanılmaz seviyelerdedir.
Bu akşam şahit olduğum hayatımda gördüğüm en şahsiyetsiz şey. O kadar iğrenç bir dedikodu anlayışları var ki insan iğreniyor gerçekten. Bir de kadınlara diyor bunlar. Yazık kadının yaptığı dedikoduya kurban olun en fazla saçını eleştirir kıyafetini eleştirir. Erkeklerin yaptığına şeytan bile inanamaz.
Şu şekilde oluyor;

- x i gördün mü arabayı değiştirmiş?
-he ya orospu cocugu bir de mekanda hesabı bize iteler para yok diye…
+pinti pezevenk.
-neyse dur bir foto gönderelim de cumartesi sike sike ıslatmaya götürecek nasıl olsa mecbur.
+aynen aynen gönder.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.