bugün

dünya nın en başarılı koçu olsun adam değildir. ki dünyanın da en başarılı koçu değildir. hatta avrupanın en başarılı koçu değildir. ama bir şey de en başarılıdır. basketbolda açık ara sevilmeyen en nefret edilen kategoride açık ara 1 numaradır gergin ataman.
sırf avantaj elde etmek için basketbol maçına futbol taraftarını çağıran çirkef. basketbol gibi güzel bir sporun sevilmeyen tek kişisi. bu akşam efes yenecek ama olurda yenilirse ne gülerim varya..
Bu kadar atraksiyondan sonra bu akşam kupayı verirse kepaze olur. Ayrıca anasına söven ultraslan grubunu maça çağırması nerden baksan büyük karaktersizliktir.
oyunu okuması, elindeki kadroyu en iyi şekilde değerlendirmesi, taktik dehası olması açısından aydın örs sonrası en başarılı türk teknik adamdır.
Galatasaray her alanda korku saldığı gibi şimdi de ultraslanın maça gelecek olmasına baya korkmuş ükerspor. işin ucunda kupa ve Galatasaray var ise geçmiş olsun. Efes'in şampiyonluğu şimdiden kutlu olsun. ali koç vizyonu eksiksiz devam ediyor. Her alanda başarısızlık,dilencilik. beter olun.
(bkz: gergin ataman https://www.uludagsozluk.com/k/gergin-ataman/)

Bu sezon euro league sonrası kayışı iyice koparmıştır. adına yaraşır şekilde gerginlikler ve küfürler de bulunup üstüne bir de mazlumu oynamasına rağmen federasyondan hiç bir şekilde uyarı dahi almaması şaşırtıcıdır. Fenerbahçe spor klübü başkanına olan ithamlarını katmıyorum bile. Velhasıl kelam bu akşam sahasında Fenerbahçe kupa kaldırdığında suratını görmek istediğim tek kişidir.
yaptığı açıklamalarla olayı resmen fenerbahce-galatasaray'a çevirerek efes taraftarini, en azindan beni, oldukça rahatsiz etmis koç. bir holigan taraftar grubu yetmiyormuş gibi.
basketbolda bile şu futbol denilen aptal sporun etkilerini görmek gerçekten rahatsız edici.
Fenerbahçe taraftarı için ceza kalktı muhabbeti dönüyor. Delikanlı cimbom nerdesin aney seslerini akşam sinan erdem'de duyarsınız.
Senol gunesle birlikte her daim fenerbahce nefretini gozler onune seren gergin antrenor.
Yav he he Fenerbahçe nefreti. Siz rasim başak erdal bibo falan takılırken bu adam efes hegemonyası yıkıyordu, siz kimsiniz de sizden nefret edicez?

Daha maç başlamadan deli gibi ağlamışsınız, güzel. Maç sonu devam edersiniz artık.
Anadolu Efes'i yeniden ayağa kaldıran adam.
Yaptığı türlü oyunlar yetmemiş olacak ki son hamlesiyle final serisiyle hiç alakası olmayan gs taraftarını da oyunlarına dahil etmiş ve bu akşam yaşanabilecek her türlü çirkin olayın sorumlusu olabilecek, Semih özsoy'un da dediği gibi arsızlığı kendisine sermaye edinmiş bir zattır...
Hiç sevemediğim şahıs.Beşiktaştan uzak dursun yeter.
Kuşları oturarak, taktik vermeden yendi kral.
görsel
Neymiş, gassaray taraftarını tribüne davet etmiş de şerefli efese yakışmıyormuş.

Şeref vs tayfa siktirsin gitsin şerom güreş izlesin, o size efendilik yapar. Burada sikiş var sikiş.

Ergin hocam seni çok seviyoruz, 10 sene önce seninle şampiyon olduk, şimdi yine seninle şampiyonuz. Çok büyük adamsın.
Euroleague sonuncusu olarak aldığı takımı önce final four'da finale sonra da ligde şampiyonluğa taşımıştır. Az zamanda büyük işler başarmıştır kısacası. Bize de tebrik etmek düşer.
görsel
fatih terimden sonra fenere çakan galatasaraylı koç.
obra ve cicişlerini bu yıl 7 veya 8. kez tokat manyağı yapan gelmiş geçmiş en başarılı en büyük türk koç..

imparator..
Fenerbahçe Beko'yu yendi, şampiyon oldu. Ama hala ülkenin büyük çoğunluğunun nefret ettiği bir koç. Üst üste 5 sene o kupayı alsan da, hiçbir zaman büyük bir kesim tarafından saygı göremeyeceksin * )
hayatı boyunca dede, baba parasıyla istediği her şeyi elde etmiş edemeyince de bebekler gibi ağlamaya alışmış bir zengin züppesine sahada gereken cevabı vermiş winner.

helal olsun sana.

https://gss.gs/YaD.jpg
büyük teknik direktör..

tartışmak bile abes..
adam yağladı yapıştırdı, yağladı yapıştırdı, evirdi soktu çevirdi soktu.

nasıl kudurttu ama yine. hahahahhahhahhah
"kolay değil yaşadıklarım. maçlara 3-4 bodyguard ile çıkıyorum. bu, nerede görülmüş?numaralarımı ve sosyal medya hesaplarımı değiştirmek zorunda kaldım. ve tüm bunlara tek başıma göğüs gerdim"

"türk spor tarihinde olmadık bir şey... 6 maç üst üste ceza veriyorsun, 7’nci maçta seyircisiz cezası geldiğinde maçtan 2 saat önce erteleme kararı veriliyor. ben o sinirle maçı her zaman olduğu gibi yönetirsem atılırım dedim! zaten ayağa kalkmama gerek kalmadı"

"fatih hocanın her koşulda mücadele etme, geri adım atmama ve ekibiyle bütünleşip sinerji yaratmasını örnek alıyorum. fatih hoca en zor şartlarda dahi başarılı oldu. şimdi tabii beklentimiz galatasaray’ın avrupa’da iyi yerlere gelmesi"
şampiyonluğu alabilirsin ama adam değilsin gergin ataman.
güncel Önemli Başlıklar