1. 1.
    teknolojik çağrışım uyandıran bir nick.
    Sefa geldi hoş geldi.
    3 -1 ... pekmez akilli
  2. 2.
    enterasan bir vatandaş, yazdıklarını anlamak için özel uğraş gerekiyor. ard arda 7-8 entrysini okuyunca bir aydınlanma yaşamadım değil. yazdıklarını okuma şifresini çözdüm. konuşur gibi yazdığından dolayı bu arkadaşın yazılarını sesli okumanızı tavsiye ederim.

benden daha işsizseniz okurken tonlama ve mimiklerle teatral bir çalışma dahi yapabilirsiniz.
    3 ... sonumuzneolacak
  3. 3.
    Yalanasu yazar, akıllı.
    1 ... aminiyiyiim sulfat
  4. 4.
    sözlük hahamıdır. şalom ve dua ile
    2 -1 ... ekonovich
  5. 5.
    ruhsal yönden sıkıntıları olan yazar. kedi peri başlığında yaptım tanıma açık oylama yapıyor kendisi başlıkta eleştiriyor. en nefret ettiğim kişi modeli ikili oynuyor. kardeş neysen o ol fırdöndü gibi dönme..
    4 -5 ... frank lucas
  6. 6.
    haham değilim, dindarlardan ya da muhafazakarlardan nefret etmiyorum, onları çomar, fetö'cü, ak-it gibi ithamlarla aşağılayarak prim kasma gibi bir derdim hiç olmadı.

aldığım artılar da umurumda değil, sayenizde iki entry'mi de sildim.

ben öfkesine yenik düşen bir arkadaşa uyarıda bulundum. siz meseleyi islam'a, yahudiliğe ya da ateizme bağlayıp birbirinize hakaret etmeye başladınız.
    4 -2 ... epsilon pi
  7. 7.
    Beni açık artılamış, karşıt görüş uuseri.

Genelde açık eksi alırım ama bu User sürpriz yaptı. Kedi canını seni.
    2 -1 ... tea man
  8. 8.
    kendini hakim sanan asosyal troll.
    6 -6 ... her gece uyumadan agliyorum
  9. 9.
    iyi bir yazar, tabi ki benim fikrim.
    4 -1 ... narcomedian
  10. 10.
    insanların dinine, mezhebine, ırkına söven, iftira atan, ölümle tehdit eden troll'lere karşı genç arkadaşları tck'ya özen göstermeleri için hiç kimseye suç isnat etmeden uyarmam en doğal hakkım.
    2 -2 ... epsilon pi