bugün

bir erkek ismi.
kisinin yurt disina cikma ihtimali dusunulerek bir gobek ismi de mutlaka farzdir, vaciptir.
"hi i am enes" demek hic hos olmasa gerek.
ayrica arbol isimli bir grubun sarkisi. adamlar resmen enes enes diye bagiriyor.
türkiye'de cok popüler olmayan, arapca bir isim. 'cana yakin' anlamina gelir. bu ismi tasiyanlar da* cana yakin, sevimli olurlar. cok iyi börek actiklari rivayet edilir.
bu isme sahip olanlar genelde yakisikli olurlar, isimlerinin anlamlarini tamamiyle tasirlar*..
ailenin biricigi, en yakisiklisi olurlar bi de.. *
kelime manası olarak neşeli insan, sevilen insan manalarına da geldiği söylenir.
can dostum. an ihtibari ile uludağ sözlük deryasına dalmış, hoşgeldin kişisi.. *
kendisiyle tanışmamız da, arkadaş olmamız da bir gariptir, serüvenlidir. **

edit: yazar olmuş!
son derece sağlam geyikler yapabileceğiniz, oldukça kaliteli bir mizah anlayışı olan yazar arkadaşım. herkesin msn listesinde bulunması gereken şahsiyet.
size zayıflıklarını gösterecek kadar kendini yakın görüyorsa şanslısınız demektir.
isyankar rapci. ondaki özgüven tüm dünyaya yeterdi.
bazı yönlerden kaderimizin ortak yazıldığı bu özel insanla, sosyopsikoloji gibi yine ortak bir payede buluştuk.
genelde zeki ve zıpır çocuklara konulmuş isimdir. bu ismi kaldıramadıkları söylenir.
ortalıkta bir tane bile uslu enes yoktur.
dost anlamına gelen güzel isim.

ayrıca bir yazar. ne zaman geldi bilmiyorum ama *
uludagsozluk hamachi ile fifa08 oynuyoruz zirvesinde daha ilk turdan şahsımı eleyen yazar. allah'tan reva mı bu? beşinci nesil hep böyle, gözü kara bu gençlerin*. güzel oyunu ve renkli kişiliğiyle şimdiden sempatimi kazanmıştır enes, ayrıca tıpkı benim gibi sıkı bir oyuncu.
uludag sozluk hamachi ile fifa08 oynuyoruz zirvesi nin namağlup şampiyonu. kendisini kutluyoruz.
uludag sozluk hamachi ile fifa08 oynuyoruz zirvesinde finalde kaybettiğim ama 5 dakika önceki maçta rövanşı aldığım maç. kendisi motivasyonunu kaybettiğini söylüyor. demek ki şampiyon olmamak lazımmş. *
10 numero insan. love you enes love you !!!
yeni bir beşinci nesil. hoş gelmiş.*

geçen gün arkdaşlarla pinch harmonic yapıyoruz bir eğlendik bir eğlendik sorma. seni andık hemen.*
sonuna ki bağlacı getirildiğinde, en çok eski olan anlamını kazanan kelime. *

edit: genç enesler huzursuz.
çok güzel klarnet çalan, inanılmaz biçimde clive owen' i andıran, ali sami yen' de omuz omuza tezahurat yapılası iyi bir yazar.
sözlükteki eksi oyların verilme şekli aptalca olduğundan eksi oylamayı kafasına takmaması gereken yazar. kötü oylananlarına bakmasın renkdaşım, ben aylardır aynısını yapıyorum, rahatım.
ben çok seviyorum bunu, kısa saçın en çok yakıştığı insan. * *
bir kalecikli hamza fan'ı. *
(bkz: 3 ihtimalli adam)
--spoiler--
bildiğin ayıdır. ayı gibi ayı.
--spoiler--

nerden tani$tigimizi merak ettigim yazar. sen de mi bizim ormandansin lan? *
bulduğu çözümle pes 2009'un gerçek yüzünü anlamamı sağlamış yazardır. saygılardır kendisine...*
fazla heyecanlı bir genç arkadaş, halbuki kadıköy'de bir fb-gs maçı izlese tüm gazı alınır ya neyse...
(bkz: #4208836) arda turan'ın küfür etmesini savunduğu gibi "keşke hepiniz şerefsizsiniz deseydi" diyen taraftar.

keşkelerle hayat geçmiyor be dostum. it ürüyor, kervan yürüyor.