bugün

entry'ler (213)

yılbaşını evde geçirenlerin sherlock u beklemesi

Ben dahil çok kişinin yaptığı eylemdir diye düşünüyorum. Harbiden beyin yakan bir bölüm olacağa benziyor.He?

sevecek birini bulamamak

Efendi , dürüstüm diyen adamın son derece gavat , dürüst olmamasından olabilir mi?

dizi sitelerinin kapatılması

Bunca sorunun , derdin içinde "derdinizi sikeyim" dedirtiyor. indir vpn gir arkadaş ne tatava yapıyorsunuz.

çekici erkek görünce sapıtan kızlar

Sonra aldatılınca "berkcan beni aldattı ühühühühü" kızlarıdır.

hoşlanılan kızın fotoğrafına annenin orospu demesi

Annenin zihnindeki fahişelik algısıyla oluşabilen dayanıksız düşüncedir. Çok güzel bir kız gösterirsiniz ve efendice giyinmiştir(linç edilmek istenmiyorum , efendice giyinmek tabiri dekolte giyinmemiştir manasında , başka yerlere çekmeyin) (her kadın dekolte giyebilir bananesi) annenizin hoşuna gider ve sever. Amma ve lakin o kız aslında yellozun tekidir... Ama birazcık cesurca giyinen veya o fotoğrafında öyle çıkmış bir kızı gösterirsiniz ve "yollu" lafını duyarsınız fakat öyle değildir...

üstüme gelmeyin , iyi değilim.

havaların soğumaması

Sebebi neydi ki?

eylül ayına geldik hala sıcak hala klima

Elektrik faturasını sen ödüyorsun değil mi?

eylül ayına geldik hala sıcak hala klima

Yeter ulan. Nedir bu sıcak?

narcos

Diziyi izlerken bir yandan Escobar'ın ölmesini isteyip , diğer yandan ailesine olan bağına bakınca acımadan edemiyorum. Belki daha iyi bir ailede dünyaya gelse hayırlı bir evlat olurdu.

O değilde 3. sezon nasıl olacak acep.

otobüste kek dağıtılmaya baslanınca yaşanan sevinç

Yanınızda öküz gibi böğüren amcanın kekin gelmesine 5 koltuk kala uyanması , keki açarken ağzındaki salyayı yutup , keke uygun bir ortam hazırlaması...

yaz tatilinin tek cümlelik özeti

Kaygılı , telaşlı ve plan kuramama üzerine.

hayatın boka sarmaya başladığı yaş

17'dir. Önce sınav stresi o totoşunuzu ufak ufak kıstırır. Ardından bir bakarsınız sınav gelmiş , geçmiş ve ortada kalmışsınız. Hadi bir sene daha derken iyi kötü bir yere yerleşirsiniz. Sonra mezun ve hop diplomalı işsizler ordusuna merhaba deyin.

Özetle 17.

battaniyeyi vücudun bir bölgesine örtüp uyumak

Örtü ulan. Salak mısınız? 7 Milyar insan yaşıyor ve illaki yapıyordur birileri.

herkesin en az yüzde 50 eşcinsel olması

içindeki ibneye kılıf uyduran yazar beyanı.

düğüne kot pantolonla gelen adam

Düğüme kot şort ile gelen elemanla ölümüne kapışacak olan adamdır.

şehirler arası otobüslerde verilen ikramlar

Pet bardakta kola ve kek. Nedense evinizde yeseniz aynı tadı vermez.

hükümetin istifa etmesi için ne olmalı

Entrysini girdi , sekmesinde açık olan yabancı şarkısını değiştirdi ve sözlükteki başlıklara bakmak için bugün butonuna tıkladı. O da ne? Bir eksi almıştı. Kesin bu eksileyen akpli olmalıydı. Hiddetle sinirlendi. Ülkedeki insanlara ufak bir cahil söylemi yapıştırdıktan sonra sekmesinde açık olan şarkıyı susturdu. Şimdi ciddi bir entry yazma vaktiydi. Az önce yaptığı işten ötürü ellerinde kalan yarım sabun kokusuyla klavyesinde döktürmeye başladı. Yazacağı bitince artık marjinal tavrını sergilemiş , içeceğinden bir yudum alıp şarkısını tekrar başlatmıştı. Evet o bir sözlük yazarıydı...

pazardan 2 kilo salatalık alan kız

Tuzlayıp yer.

filmlerdeki en güzel sigara içme sahnesi

(bkz: shameless dizisi şişirilmiş bir balondur)

armudu budaklamanın faydaları

Saatin de ilerlemesiyle sözlükteki yazarların erotizm boyutuna geçişini gösteren başlık.