1. 1.
  10 mayıs 1997 bursa-osmangazi doğumlu genç yıldız adayı. bu sene bursaspor u14 takımı marmara grubunda 24 maçının 20 sini kazanıp , 4 ünde berabere kalarak fenerbahçe nin 9 , galatasaray ın 15 puan önünde namağlup şampiyon olurken , enes takımının attığı 86 golün tam 50 sini atarak inanılmaz bir istatistiğin sahibi olmayı başarmıştır. kendisine futbol hayatında başarılar diliyor ve recep niyaz ve muhammed demirci ile beraber 10 sene içinde dünya futboluna damga vurmalarını bekliyoruz.
  7 ... liverpoolmlt
 2. 2.
  45 maçta fileleri 58 kez havalandıran, 14 yasindaki Bursasporlu u14 oyuncusu.
  3 ... lalapunx
 3. 3.
  Sercan yıldırım dan çok daha iyi oyuncu olmasını dilediğimiz yıldız adayı. Bu yaşlarda hiçbirşey belli olmuyor tabi. 50 tane gol de atsa pek birşey ifade etmiyor gelecek adına. Yinede 3-4 sene sonra en azından sercan dan daha önemli bir futbolcu olarak görmek istediğimiz bir kardeşimiz kendisi. Zira sercan 17 yaşındayken geleceğin messi si diye tarif edilirken , bugün geldiği nokta ortada. inşaallah , bu çocuk sadece bir u14 efsanesi olmanın ötesinde büyük bir yıldız oluverir.
  5 ... liverpoolmlt
 4. 4.
  Nike premier cup ta türkiye yi temsil edecek bursaspor un en çok dikkat edilecek ismi. Bu turnuvada da gollerine devam ederse biz de kendisi adına daha bir umutlanacağız. Çünkü bu turnuva gerçekten iyi takımların katıldığı ve scoutların da çok üzerinde durduğu önemli bir turnuva. Enes için önemli bir aşama. Bir nevi 15 yaş grubunun şampiyonlar ligi.
  6 ... liverpoolmlt
 5. 5.
  dün almanya u 16 takımına üÇ tane sallamış olan geleceği parlak futbolcu.
  4 ... fly like the wind
 6. 6.
  Süper Star Olmaya Aday BursaSporlu oyuncu
  2 ... benimbedenimbenimkararim
 7. 7.
  genç yeteneğimiz, umudumuz...
  http://skorer.milliyet.co...detay/1626258/default.htm
  2 ... protest sanayici
 8. 7.
  Batuhan karadeniz'in de bu kadar golü vardı. bojan barcelona alt yapısında iken bir çuval gol atmıştı. attığı golün fazla olması çok önemli bir ölçü değil önemli olan oyun bilgisi ve fundemental açıdan kendini geliştirmesi yetenekli olduğu aşikar umarım çok başarılı olur.
  4 ... karbonero
 9. 8.
  alt yapı sistemi ile avrupa kulüplerinin uğrak yeri olan bursasporun yeni yeteneği.
  gönül ister avrupaya gönderilsin orada yetiştirilsin.
  3 ... pepinot
 10. 9.
  Boyu posu yerinde olan forvet oyuncusu. Net birşey diyemem ama 1.80 var boyu. Hem daha uzar da. Yaşı 16. Ayrıca hayvan gibi zımbalıyor topu. Ertuğrul sağlam bu sene birkaç kupa maçında mutlaka oynatmalı kendisini. Bir kere seyrettim. Topu vuruş şekli ve sertliğini drogba ya çok benzettim. inşaallah en az drogba nın ki gibi bir kariyeri olur.
  3 ... liverpoolmlt