bugün

Oyunda olduğu dakikalardaki heyecanını, çabalarını gördükçe; parlamadan sönen futbolculardan olmayacağına olan inancım katlanıyor.
Ama tek bir sorun var; o da eski t.direktörümüz daum bu arkadaşa ne kadar değer verecek? işte orası biraz sıkıntılı.
arkandaki bu şehir seninle gurur duyuyor kardeşim.
Daha kemik gelişimi bile tamamlanmamış bu kardeşimiz overrated olmadığını kanıtlamaya devam ediyor. Eminim eski futbolculardan olan babası şımarmasına izin vermeyecek ve oda bizleri gururlandırmaya devam edecektir.
enes kanter'in a milli basketbol takımımızın elenmesi üzerine yaptığı ''hahahaha'' yorumuna karşılık;

''an gelir bazı insanlarla aynı ismi taşıdığın için utanırsın''

cevabını yazmış futbolcu.

https://twitter.com/1453F...76460133775073280/photo/1

ardından silmiş mesajı. benim böyle şeylerle gündeme gelmeme gerek diyerek. oğlum olacak lan bu çocuk.
wonderkid diye tabir edilesi geleceğin gol makinası ve takip ettiğim kadarıyla mütavazi bir kişiliği var. yolu açık olsun.
boyu kadar sıcrayabilen, adını chelsea'nın bursaspordan istemesinden sonra duyduğumuz, genç yetenek.
bugünkü akhisarspor maçında ilk 11'de başlayacak genç yetenek.
galatasaraya o golü atmayacaktı. hayatının hatasını yaptı.
geleceğin yıldızı da , hep yeniliyoruz .
Enes Ünal akademi liglerinde 45 maçta 58 gol atarak yıldızı parlayan bir oyuncudur. Chelsea, Manchester City gibi avrupa devlerinden teklif alan Enes Bursaspor'da kalmayı tercih etmiştir
Daha çok forma şansı bulması gereken yetenekli çocuk. Birgün bir türk futbolcu 50 milyon euro eder mi diye merak ediyorsanız işte bu çocuk o futbolcu. Üzerine koyarak çalışmalarına devam etsin. 4-5 seneye kalmaz dünya futbolunu sallar. Yaşı 16 daha diye forma vermemezlik yapmamalı daum. Her türkiye kupası maçında mutlaka ilk 11 çıkmalı. Lig maçlarında da mutlaka kullanılmalı. Eğer sık sık forma şansı bulursa belki 4-5 sene bile beklemez bir avrupa devine gider. Bursaspor unda kasasına en az 10 milyon euro koyar.
kayserispor'a gol atan futbolcu.
Umudumuz, geleceğimiz inşallah daha nice gollere.
Bursada kalirsa bi cacik olmaz. Yetenegini gelistirmek icin turkiyeden uzaklasmali. Nasil olsa ekmegini yeriz.
gelecek vaadeden bir futbolcu. bur-sa-lı-dır.
büyüyünce sercan kaya olma emi çocuk.
Enes oyun tarzı ve fiziği itibariyle bendtner , llorente , mario gomez , dzeko , ibrahimovic tarzında bir forvet. Onun hangisi kadar iyi olacağı da artık kendi çalışmalarına bağlı. illa ki avrupa da önemli takımlarda oynama şansı bulacaktır. Ben olsam erkenden giderdim. En önemli takımlarda oynamaya başlamaya gerek yok. Mesela giderim atıyorum bir norwich , bir nürnberg , bir siena da düzenli olarak oynayarak kendimi o ülke futboluna alıştırıp büyük takımların gözüne girmeye çalışırım. Yoksa bursaspor yedek kulübesinde oturup paf liginde her maç 2-3 gol atarak insan gelişmez. Gidecek yerinde göreceksin.
Dün türkiye kupası nda akhisar maçında son 15 dakikada oyuna girip güzel bir gol atmış genç yıldız adayı. Bu çocuk iyi çalışıyor gerçekten. Kendini futbola vermiş. Havalanmamış daha bu yaşta ben süperstar oldum diye. Daha çok oynatılmalı.
Dün yine attı. Bu çocuğu oynatsinlar artik. Ligde kalmis 7 mac. Her mac 90 dk oynasin.
atiyor efendim durduramiyoruz.
YÖNETiM iSTiFA
DAUM DEFOL!

bursaspor kadrosunda bırakın sevgiyi, saygıyı hak edecek adam kalmadı.

sevgimizin devam ettiği ender futbolculardan.
Yeni semih senturk olma yolunda ilerleryen bursasporun 97 numarali yedek golcüsü.
bursasporun yedek olup son on dk. forma giyip en cok gol atan topcusu. semihi yedin pic daum bari bu cocugu harcama.
henüz 16 yaşındadır ama bursaspordaki hatta türkiyedeki en olgun insanlardandır. Konuştukları ve davranışları ile sercan, batuhan gibi olmayacağının sinyalini vermektedir.
Bursaspor'un müstakbel gol makinesi. Yetenekli olduğu kadar karakteri de sağlam. Kendini bozmaması, Sercan abisine benzememesi en büyük temennimiz.