bugün

Hosgelmis yeni yazar. Universite konusunda bende kendini gelecegini gordugunu soyluyor umarim gordukleri dogru cikmaz. Okul ve sozluk hayatinda basarilar dilerim kedisine.
bana çok gülmüş. hep gülsün yüzü. tebrik ederim.
sözlüğe yeni bir soluk.. hoşgelmiştir... klişeyi ben yazayım bari. koştursun bakalım...
çevredeki duyumlara göre, şiir gibi kod yazan cool bir codermış. tüm gün şöyle dahiyane yaratıcı satırlar dökermiş; printf("merhaba, ben mükemmelim");

harcanıyorsun kardeş.:)
adam 1,25 iddaa oranı gibi boya sahip. yaşın 5se normal (#21485484).
iyi yazardır. *
hoş sohbet yazardır kend.... bu kilişeye hiç girmeye niyetim yok. *

tanıdığım en pozitif insan diyebilirim öyle böyle değil aşırı derecede, bu pozitifliği ister istemez karşıdakine de etki ediyor karşıdaki her ne kadar karamsar bir yapıya sahip olsada.

nickaltı girdilerini oldum olası sevmem ama dostum dediğim kişi için gözardı edilebilir.

vel hasılı kelam güzel bir kardeşimiz kendileri ve umarım eğlence tadında gördüğü bu platformu hiç bir zaman cidiye almaz ve bu şekil devam eder.

(bkz: yo dostum yo)
korkutucu nickli yazar.
sürprizlerle dolu. yani karması.
malesef kendisi de tatlılığının farkında olduğundan şımarık yazar. hep konuşsa hep yazsa dinlenir. ama uyumuş! ama siz yazmayın lan ben yazıcam sadece...

sabah beşte ortada bıraktı beni şımarık şey...

ekleme : bu giri üç hafta önce yazılmıştır.
kolonoskopi hortumu olmadığına şükretmesi gereken yazar.
endoskopi hortumundan nefret etmesi kuvvetle muhtemel küçük bir yazar.
AÇık, net ve de sohbeti de kendi gibi Çok hoŞ olan yazar.
güzel nick olur.

edit: olmuş, güzel olmuş.
dünya üzerinde yaşayan en yardımsever insan olma ihtimali çok yüksek yazar.
trabzona tren bileti cücesinden 3 santim daha cücedir kendileri.
kolonoskopihortumu olarak kullanildiysa vah halinize.
manyağın teki. fazla ciddiye almayın arkadaşlar bunu, delidir zarar bile verebilir aman ha.
Dünya ahiret bacimizdir.

Olm babası burda lan, aman diyim.

Ben hiic mesaj yazmadim he, saygılar abi.
boğaza iyi yerleştirilmezse kanamaya yol açabilen hortumdur.
besik kertmesi oldugum yazar. pek severim kendisini birlikte az kutu kutu pense oynamadik.
Kendisini hic tanimadigim okuduklarimdan sonra haset oldugum yazar.
Valizin içine girip milleti korkuttuğu entrysiyle güldürmüş yazardır.
Hayatimstrati kiskanan yazar yazik bi ergeni bile kiskaniyor kesin boyunu kiskaniyordur.
Baskalarini araya sokarak bana soru soran kucucuk yazar.