bugün

entry'ler (369)

parandeks

Türkiye’nin ilk GLOBAL Kripto Para Borsası alt sloganıyla sektöre girmişler ki oldukça iddialı bir slogan gibi geldi bana. Arkasında Şekerlisoy Holding’in gücü olması belki dedirtiyor ama o destek olmasaydı “hadi lan ordan” derdim yani.

sürekli aynı kıyafeti giyen tip

üniversite yıllarında sınıfımda bir kız vardı. kızın saçları hep fönlüydü, pahalı çantalar takardı, altında o zamanın en pahalı arabalarından biri vardı, pahalı mekanlarda takılırdı ama abartısız neredeyse her gün aynı şeyleri giyerdi, sınıfta teoriler üretilmeye başlanmıştı hatta bunun için, hala hayatımda nedenini en çok merak ettiğim olaylardan biridir.

söylenmesi zevkli kelimeler

alaimisema.

kot pantolon giyen erkek gizli eşcinseldir

soğuk seven erkek nekrofilidir.

bir kadını etkilemenin yolları

günümüzde ayrılıkların çoğu her iki cins ilişkide kendileri olmayıp hep böyle yollar, roller yaptığı için gerçekleşiyor.

sokak hayvanlarına bir kap su verme goygoyu

ben hiç dükkan açıp vergi vermeyen, devletin her türlü imkanlarından sonuna kadar yararlanıp vatandaşın hakkını yiyen, korunma imkanı veren ülkenin vatandaşlarına bıçak çeken, kadınlarına iğrenç şeyler yapan sokak hayvanı görmedim. insanların içinden gelerek yaptığı, kimseye bir zararı olmayan eylemi goygoy olarak görüp salya akıtan şahıs umarım sokaktaki hayvanlarla aynı koşullarda kalır bir gün.

ölmüş fareye bıçak çekmek

acaba nasıl ortaya çıktı diye merak ettiren söz.

fifty shades of grey

baş rolde oynayan kızın annesi melanie griffith miş ve filmi izlememiş, kendi kızının başrol oynadığı filmi izlememiş bence birçok şeyi anlatıyor bu.

2015 oscar ödül töreni

şu an MovieMax te filmleri yorumluyorlar adını bilmediğim bir adam ve kadın interstellar ı niye sevmediğimi çok güzel özetledi.

22 şubat 2015 cnn türk ün penguen yayınlaması

sonumuz penguenlerden olucak.

yds 2015 ilkbahar

yeni gemicik Alınacak herhalde bu fiyat o yüzden.

eczaneden doğum kontrol hapı isteyen kadın

sen prezervatif Alınca sorun yok kadın doğum kontrol hapı Alınca sorun. istediği şeyi yapmaya hakkı olan normal bir bireydir kimseyi ilgilendirmez.

21 şubat 2015 tbmm oturumu

ne garip ülkeyiz bir kere daha anlamamı sağladı.

kızların hoşuna giden sütyen rengi

manyak mısınız kızlar Erkeğin üzerinde sütyen sevmezler, kendilerinin hoşuna giden sütyen renginin ne olduğu bilgisi de Erkeğin işine günlük hayatta yaramaz.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen olabilecek en Kötüye kadar devam ettirip dayanamadığım noktada intihar etmeyi düşünüyorum. başıma kötü birşey geleceğini anladığım zaman en kötü ölürüm olur biter diyorum. intihara eğilimliyim sanırım ama sevgili sağlık sistemimiz ve en önemlisi sevgili ailem bunu kabullenmiyor daha önce beni hastanenin acilinde can çekişirken görmelerine rağmen. keşke ölseymişim o zaman diyorum bazen. sona inanmayınca yok olma düşüncesi daha kolay kabulleniliyor. hayatta hiç kimseye hiç bir konuda tamamen güvenemedim. Karşılıksız sevginin ne demek olduğunu bilmiyorum hiç tatmadım. herşeyden çok kolay vazgeçebiliyorum.
editleme ihtiyacı duydum hemen ne mal yazmışım ama bi şekilde Söylemem lazımdı sinirden saçma sapan yerlerim ağrıyor.

kezbanların okuduğu kitaplar

ne okudukları kimseyi ilgilendirmez yada insan bir kitap okudu diye bir sınıflandırmaya girmez ama onları asıl itici yapan okudukları basit şeyleri yüceltip kendilerini kültürlü birey olarak görmeleri. kitap okumak zor bir iş değil okuma yazma bildikten sonra, önemli olan okumanın hakkını vermek her çöpü okumamak. bide ne olur orada burada saçma salak sözleri paylaşmasalar çok güzel olacak.

kıvırcık saçlı çirkin kız olmaması

yüzden çok saça bakıldığı için öyle zannedilir.

uyuyamama nedenleri

uyuyunca sorunların bitmemesi.

müslümanlar kardeştir

dünya üzerinde din kadar tehlikeli birşey yok. din aslında tehlikeli değil beyni oluşmamış organizmalar dini sahiplenince tehlikeli. hayatta hiç bişeye körü körüne bağlanmaman lazım az dur sorgula niye yapıyorum ben ne yapıyorum diye.

08 ekim 2014 doğuda sokağa çıkma yasağı uygulaması

üç gün önce aslen Türk olan ama Fransa da doğup büyümüş 20 li yaşlarının sonunda biriyle sohbet ederken bana Türkiye den hiç gitmek istemediğini yurt dışında Türkiye yi ziyaret eden herkesin buraya yerleşmek istediğini söyledi. sonra aslında Fransa nın hiç göründüğü gibi olmadığını yaşanmaz bir yer olduğunu falan söyledi. o an belki bize hep yanlış yansıtıyorlar sonuçta yaşayan bilir diye düşündüm aslında iyi burası ya dedim içimden ama şimdi kazandığımın yüzde seksenini alsın ama bana huzur versin ülke diyorum, ben yarın okula giderken hangi yol güvenli acaba metroda bişey olur mu diye düşünmek istemiyorum, işlek yerlerde tedirgin olmak istemiyorum, sırf olay çıkar diye o gün olan planlarımı iptal etmek istemiyorum, ülkeye aldıkları insanlar yolda beni taciz etsinler istemiyorum, sokağa çıkma yasağı gibi ilkel şeyler duymak istemiyorum, haberlerde mağaradan yeni çıkmış gibi davranan insanlar görmek istemiyorum, ben yaşadığım ülke gün geçtikçe gerilesin istemiyorum, ben hakkım olan şeyleri istiyorum ama yanlış ülkede istiyorum bunları.