bugün

büyük abisi kolonoskopi hortumu olan küçük kardeştir.
çok müsait olamasam da sözlüğün anasını ağlatma konusunda çabalarım devam ediyor. Sen de katıldığın için teşekkür ederim yazarı...
gel buraya sarılcaz, yazarı.

Seni çok özledim hortum, üzgün surat.
Kendisine baris cubugu tuttugum yazar ufler ya da uflemez kendi bilir.
benim nickaltıma da doğru düzgün entryler girin, ben de insanım diye zırlayan gereksiz yazar.

bence auswitch'te yakılıp, sabun yapılmalı. anca işe yarar.
herkesin kıskandığı yazar. it ürür kervan yürür. evet. *
kendileri çok iyi biridir(!).
(#22007051) nolu entrysiyle gerçekten beni de güldürmüş yazar.
* * * *
o hortumu salarken güldüren bir doktorunuz varsa kayıtsız gülüyorsunuz. şartsız hortumu kabul ediyorsunuz.
görsel
Küçükken doktorda midesine bakmak için endoskopi yapacaklardı, çok korkmuştu. Vazgeçmek üzereydi.. Elini tuttum. Evet. Ben senin yanındayım, sakın vazgeçme dedim. Gün gelmiş ki büyük adam olmuş. Canım benim ya. Sen hatırlamazsın da şimdi beni.. Kedi gibisin ha, nankör seni.
Allah kimsenin eline düşürmesindir. Evet.
hortumu uzun yazar. evet.
Küçük Kardeşinden utanan yazar. Evet. Ondan gizledigim hesabımı ne yazık ki bulmuş ve bulması yetmiyormuş gibi bir de aldığım kullanıcı ismini beğenmiyor. Olacak iş mi. Ama haksız da değil, bu ne ahlaksız bir isim lan. Kendimden utandım oğlum. Kolonoskopihortumu adlı kullanıcı ismini alsaydım ya...
bir tuhaftır.
Küçük kardeşinin (bkz: kucuk masturbator) ismini ne kadar sevmese de kendisini çok sevdiğini şiirlere, yazılara, romanlara dökmüş candır. Canandır.
Benim gibi yurtlardan artık sıtkı sıyrılmış yazar. Mağarada kalırız yurtta kalmayız hülogggh.*
Devecialpay ile evlendirip ikisnden de kurtulunasicasi yazar.
Hastalari endoskopiye hazirladigimda aklima gelen kullanici adinin sahibi yazardir.
yüz vermediği kızların nickaltında atıp tuttuğu yazar. gayet seviyeli ve efendidir.
Devecialpay sapığının dadandığı yazardır. Evet.
Aynı zamanda Gecmiş olsundur.
özel mesajla sürekli rahatsız eden yazar. ee yeter artık bırakmadın peşimi. gencim güzelim ama sevgilim var be canım.
bazen inanmak istersin yazarı. zeki olduğuna ne şüphe ama...
10. Nesil sexyy hatun yazar.
Kız görünümlü erkektir. Uzak durunuz efendim.
(bkz: harun abi)
Ayrıca kendisi benim abim olur. Kan bağı var lan ciddiyim.