bugün

sözlüğü oyun bahçesine çevirmiş yazar. özürlerini arz eder, böyle de kibardır.
(#21639541)

sözlüğün yaş ortalamasını düşüren yazar.
şu sıralar laf olsun diye entry giren yazardır. candır. *
yeni sözlük fenomenidir, buraların ağasıdır. ben de yancısıyım.

vur de vuralım, öl de ölelim reiiss.
Kuku ile prim yapan diger bir ergen.

Ben hayatimstratin fake I oldugunu dusunuyorum.
çok tatlı çok. *
Eksileriyle mutlu eden yazardır.
bu aralar sık sık karşıma çıkan yazar. ya sol framede ismini görüyorum ya da yazdığı başlıklarda falan karşıma çıkıyor.
güldürmüş yazar.
(bkz: #21550132)
sozlugu podyum sanan deve gibi yavsaklarca ergen diye yaftalanmistir.
biraz mesajlaştıktan sonra resimdeki sen misin diye soran yazar.

hayır ben de yakışıklıyım falan ondan mı sordu acaba derkene ben seni ergen sanıyodum, yaşlıymışsın dedi. dumur oldum ameka. hiç kimseden böyle bi tepki almamıştım. sert geldi karın bölgeme. ama yaşlandık azizler dünyanın kuralı bu, ölüp gidicez, ben bile yok olucam, düşünebiliyo musunuz? ben bile....
Oyuncu bir yazardır kendileri. Kullanıcı adını yaşadığı korkulardan esinlenerek aldığını düşünmekteyim.
kolonoskopihortumu nun kardeşidir.
böyle bi şey işte;

görsel
harun abilerin şahıdır. bende niye bana yavşıyor diyorum bir fotoğraf attı maymunla insan arasına sıkışmış bir tip. sakal sana yakışmamış kanka. müzikten de anlamıyorsun.
en sevdiğim 10. nesil yazarlardan.
bilgi içerikli entry kasmaya çalışıp beceremeyen tuhaf yazar. zorlama dostum özüne dön bence. (bkz: hortumun gözü neden durgun ve sakindir) (bkz: ayılar nasıl oynar)

belediyeye haber verin gelip zehirlesinler şunu allah aşkına.
bu sözlüğe bilgi vermenin yaramadığını anlayan yazar. isteyene nöronlarından ödünç verebilir, gurur yapılmasına gerek yoktur.
feykim olan yazar. modlar bunu silin kullanmıyorum. evet.
oytun abinin fake i olmasına çok şaşırdığım yazar. onun kalitesinden hiç nasiplenmemiş. evet.
nickimden esinlenmiş olsa gerek, ancak bir sevgi hortumu değildir.
kız diye duydum azıcık yavşayayım dedim kız iki kat yavşamaya başladı. ne oluyo demeye kalmadan bi de fotosunu attı yeminlen kızlardan soğuttu beni. artık dünya ahiret bacımdır ne bacısı dayımdır hatta!
Sohbeti hoş yazar, sevdim kendilerini.
yeni trolldür.

başarılar.
tam anlamıyla troll olan bir yazardır.